Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 42

  • 50 376
  • 730
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 13 947
Кристи, честито ви пораснало момче (на години, сигурна съм, че е със завидни мерки), жив и здрав да е и да не изкарва акъла на мама 😀

# 646
  • Мнения: 2 615
Кристи, честит рожден ден на малкия палавник! Да е жив и здрав! Я сподели колко е порястнал вече

# 647
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Кристи, да ви е жив и здрав!  bouquet bouquet bouquet

Две в едно, съжалявам.  Hug

# 648
  • Мнения: 993
Кристи, да ви е живо и здраво юначето. Да има щастливо и безоблачно детство! Simple Smile

# 649
  • Мнения: 2 999
Кристи, честит и здрав да ви е сладък Мушмул. Да му родите скоро братче или сестриче. ♥♥♥

Две в едно, много, ама много ми е криво. 😢

Относно спането - децата от ден първи вкъщи са си в отделна стая. Спят си само в техните кревати и точка. Аз съм от другите, които вярват, че за да има хармония в едно семейство, всеки трябва да си спи при половинката, а децата в стаята, а кучето в кошарата.😂
Спях при децата докато навършиха 3 месеца- до тогава бяхме и на нощна лампа. Спалните са ни една до друга и ги чувам. При нужда ставам и успокоявам, но децата си знаят режима и така са спокойни, както и ние. Не ги преспивам. Спазвам една и съща рутина. Така децата са усмихнати и майка им отпочинала. 😁 И разполагам с достатъчно енергия за през деня да играем и да се забавляваме с децата.
Иначе ползвам два бейбифона, за да ги гледам, докато си легнем с баща им.

Последна редакция: чт, 04 окт 2018, 14:35 от DundyS

# 650
  • UK
  • Мнения: 5 999
Кристи
Честит рожден ден на порасналия сладур. Да раси здрав и щастлив🤗😘 'с табрет в ръце -каза' 😂😂😂
 Фокси ще мине . И аз много искам да спят при мен и доскоро ги вземах в нощите, когато баща им е на работа. Но ние сме вече големи и се въртим в 16 посоки 😂това по 2 и голямата спалня малка ни идва. Затова предпочитам да си спят в стаята. Хем не мога до спя като са при мен щото непрекъснато ги завивам, галя, милвам, целувам ииии то дошло време за ставане току-виж😂

Две в едно🤗 много съжалявам . Дано поне самичка успееш и без намеса 😍🤗🤗🤗

# 651
  • София
  • Мнения: 23 190
то и моето дете спеше само, че и заспиваше само в неговото си легло, ама вече на пет не иска.
един страх го гони от всичко, търчи из къщата все едно някой аха да го защипе по дупето  Crazy

аз понеже и досега имам страх от тъмно, самотно и тесни помещения, след "лечение" със зарязване сама в такова помещение си търпя спането в нашето легло с надеждата че ще отшуми.

# 652
  • Мнения: 2 999
Коконче, как издържаш с толкова малко сън? Има ли поне кой да ти помага?
Бамба, ОФ това със страховете е гадно и си мисля, че всички деца минават през такъв период за жалост.

# 653
  • София
  • Мнения: 10 642
Cristi, Честит рожден ден на мушмул! Да има най-прекрасното детство!

Две в едно Hug

Абсолютно съм подкрепам написаното от Дънди за спането.

# 654
  • Мнения: 3 191
Нандин - и аз като Дънди, ама засега, че вече не знам след 2-3 дни какво ще му щукне. Иска ми се да държа фронта, макар, че понякога ми става жал.

# 655
  • България
  • Мнения: 3 621
кристи, честит ви рожденик. да е силен, здрав и щастлив Simple Smile
то хубаво режим, ама или аз съм мекушава, или моите деца не подлежат на режими.
хич не ме слушат.
къде зачезнаха Макси,Гуги,Фели ?
Да не почнахте работа?

Последна редакция: чт, 04 окт 2018, 19:24 от ирен22

# 656
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Благодаря ви !

Кристи да ти е живо и здраво детенцето ! Много хубав празник пожелавам !

Аз с първото ми дете също много държах да спи сам, да е самостоятелен от рано и т.н. Е стана твърдо самостоятелен и наперен и т.н. всичко това в комбиниация че е зодия скорпион с асцендент скорпион, та равносметката ми е, че не знам дали тогава постъпих правилно.

Сега с малчо не бързам за никъде и за нищо, не ми пречи нито да го приспивам, нито да го гушкам, нито да спи в нашето легло.

# 657
  • София
  • Мнения: 3 050
Кристи, жив и здрав да е Мушмул! Много щастлив и безгрижен!

# 658
  • Мнения: 2 999
Две в едно, щом се чувствате с ММ добре така и имаш достатъчно енергия и за през деня, значи сте направили най-доброто и за детето и за себе си.
Аз не бих могла да издържа, нито физически, нито психически. През деня съм на бързи обороти. Все пак са двама -лазя с тях, играем си, пеем песни, пляскаме с ръчички, готвя им и си върша и всичко останало, а и работя. Сънят и за тях и за нас е от първостепенно значение.Смятам ме всяка майка най-добре усеща кое енай-добре за детето, децата и семейството.

# 659
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Дънди напълно съм съгласна, всяко семейство е различно и всеки си знае в даденият момент, кое му пасва най добре.

Аз само споделих моя опит с номер 1 и номер 2.

Общи условия

Активация на акаунт