ЛОНДОН - 10

  • 62 601
  • 729
  •   1
Отговори
# 555
  • Варна
  • Мнения: 3 358
Doni M ,
От летище Станстед до Лондон има денонощни трансфери на National Express / автобуси/ .
Влака Stansted express има някаква почивка през нощта , не се движи денонощно.
Има 5 денонощни линии на метрото , но само в петък и събота . В останалите дни не са 24 часови.
Автомати за Ойстър -  на други летища има ,но на това не знам.
Дали с  офертите 2в1 с картите на железниците, ще ви е  по-евтино от Лондон пасс, зависи кои и колко забележителности ще гледате . Иска се смятане и планиране, няма как да ти отговоря .
И последно , щом ще е валиден паспорта на мъжа ти, няма да има проблем. Освен това, за самолетните билети можете да се чекирате с лична карта, а на автоматичния контрол на летището да минете с паспорта, те нямат връзка едно с друго.

# 556
  • Пловдив
  • Мнения: 2 169
Много благодаря за отговора !!!

# 557
  • София
  • Мнения: 607
Здравейте, моля за малко помощ трябва ми най- удобен и евтин транспорт между Лутън и Хийтрол. Благодаря на отзовалите се.

# 558
  • IT
  • Мнения: 3 704
За плащане на билетите аз си ползвам безконтактната карта като ходя на командировки, не си купувам ойстър.
Комисионните са от порядъка на 2 евро цента на моята.

# 559
  • София
  • Мнения: 2 296
Здравейте, моля за малко помощ трябва ми най- удобен и евтин транспорт между Лутън и Хийтрол. Благодаря на отзовалите се.
National Express LUTON Airport London (LTN) to HEATHROW Airport London (LHR)  e oт £15 до  £30.00 в зависимост от датата и часа на пътуване.

# 560
  • Мнения: 4 422
Привет от Лондон, момичета! Кажете кой от Хоп-он-хоп-оф да изберем.

# 561
  • Мнения: 1 677
Колко време отнема разглеждането на Уорнър Брос  Студио? За датите, чиито цени ме устройват на билетите, има най-рано от 17 часа. Ще ни стигне ли времето?

# 562
  • Мнения: 221
Колко време отнема разглеждането на Уорнър Брос  Студио? За датите, чиито цени ме устройват на билетите, има най-рано от 17 часа. Ще ни стигне ли времето?
Зависи колко големи фенове сте. Всеки сам определя темпото на разглеждане,но според мен поне 3 часа си отнема

# 563
  • София
  • Мнения: 409
Здравейте, наех квартира в квартала над Hyde Park, близо до Paddington. Ще сме с кола и търсих информация дали за зоната, в която сме трябва да се плаща такса за колата. Тя самата ще е на платен паркинг, там в зоната. Намерих тази информация според която не трябва да плащам, ако някой има друга информация моля да ми помогне:

# 564
  • Пловдив
  • Мнения: 2 169
Момичета, много ме е яд!! Сега гледам да запазя час за Скай гардън и няма свободни Sad Ще сме в Лондон от 6 до 10 юни. Ако някой има резервация и няма да я ползва, моля да ми пише! Освен безплатните посещения струва ли си да си резервирам за някое от заведенията им? Ще сме с дете на 7, ако има значение.

И последно. Резервирахме хотел Премиер инн. Проблем ли е че ще пристигнем след полунощ. Платен е изцяло и се чекирахме онлайн. Но никъде няма да отбележиш, че ще пристигнеш в късен час.

Последна редакция: пн, 03 юни 2019, 19:36 от Doni M

# 565
  • Мнения: 203
Здравейте,
имайте предвид, че хотела заключва вратите в 10.30, защото са по системата kids friendly. Отваря се с картата от хотела. Затова по-добре им пишете имейл.

# 566
  • Мнения: 1 677
Колко време отнема разглеждането на Уорнър Брос  Студио? За датите, чиито цени ме устройват на билетите, има най-рано от 17 часа. Ще ни стигне ли времето?
Зависи колко големи фенове сте. Всеки сам определя темпото на разглеждане,но според мен поне 3 часа си отнема
Дъщеря ми е голям фен(13 г). Аз съм придружаваща, но изцяло ще се съобразя с нея. А как се придвижихте до студиото?

# 567
  • Пловдив
  • Мнения: 2 169
Здравейте,
имайте предвид, че хотела заключва вратите в 10.30, защото са по системата kids friendly. Отваря се с картата от хотела. Затова по-добре им пишете имейл.

Жа благодаря, не знаех че заключват. Нямат мейл за връзка а само телефон на сайта. Освен ще им звънна и дано се разберем.

Цял ден звъня на Премиер ин на телефона на хотела посочен в сайта и никой не отговаря. Направо се притесних да не остана с детето посред нощ на улицата 😐😐😐

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 00:38 от AnMary

# 568
  • Мнения: 221
Колко време отнема разглеждането на Уорнър Брос  Студио? За датите, чиито цени ме устройват на билетите, има най-рано от 17 часа. Ще ни стигне ли времето?
Зависи колко големи фенове сте. Всеки сам определя темпото на разглеждане,но според мен поне 3 часа си отнема
Дъщеря ми е голям фен(13 г). Аз съм придружаваща, но изцяло ще се съобразя с нея. А как се придвижихте до студиото?
От гара Euston с влак до Watford, от там вече има автобуси (няма как да ги сбъркаш-нарисувани са с ХариПотър) и те водят директно при студиата

# 569
  • Мнения: 47 963
В момента има ли някакви талони или оферти за основните забележителности. За след 2 седмици ми трябват...нямам дори програма още, но ще съм с двама тийна, а цените на билетите са уау...и бих се радвала да споделите някой актуален трик

Общи условия

Активация на акаунт