На пазар във Варна - 50 тема

  • 54 759
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 4 903
Гледах Котел и Жеравна, но повечето там са малки семейни хотелчета. Един хубав видях в Котел, който не е за малко дете.
За Шерба не бях чувала. Сега ще го потърся.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Гледах Котел и Жеравна, но повечето там са малки семейни хотелчета. Един хубав видях в Котел, който не е за малко дете.
За Шерба не бях чувала. Сега ще го потърся.
Ето го Шерба. Това е бивша резиденция с ловно стопанство. Кухнята им е страхотна! Имат и отделни бунгала/ къщички и СПА.
http://sherba.eu/

# 47
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 473
 Била на Пазара още не работи,но вече зареждат стоки.
 За планинска почивка много ми препоръчаха къща за гости Валевци.Хората са с 5 годишно дете и ходели до развъдник в близост със сърнички.Гледали,как ги хранят.Рекичка имало за разходки.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 375
Била на пазара отваря отново на 12 юли.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 14
Здравейте Simple Smile Някой знаел ли някъде във Варна да дават под наем кантар за бебета? Всички места, които намирам са все в София.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 734
Преди 2 г. една консултантка по кърмене ми беше споменала, че имало такава услуга, но така и не взех кантар под наем. Иначе съм гледала онлайн магазини, даващи детски стоки под наем, като изпращат и по други градове.

# 51
  • Мнения: 135
Mомичета, опътете ме къде се намира бюрото по труда. Благодаря Ви!

# 52
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Mомичета, опътете ме къде се намира бюрото по труда. Благодаря Ви!
"Върху" подлеза на Шипка. Като вървиш от "Мария Луиза" надолу към подлеза, от лявата страна, подминаваш Слънчоглед, след галерията веднага.

# 53
  • Мнения: 1 377
А мен ме интересува откъде да си купя бюджетен плажен чадър, до 15лв,по възможност с чупещо се рамо. В Декатлон или Джъмбо дали ще има? Нямам много време да обикалям.

Наистина ли никой няма идея?

# 54
  • Мнения: 13 663
Хоуммакс, Практикер също, в husk имаше също май.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Предложения? Защото не знам какво да търся!
Силвест - пуска ваучери в Грабо. Мнооого е добър, отзивите са отлични, личните ми впечатления също. Към 10 лева струваше почистването на триместен диван, без ваучер мисля, че е 20. Все се каня пак да взема, че мина година и половина откакто го прахме.

# 56
  • Мнения: 654
И аз съм ползвала услугите на Силвест и съм много доволна. Скоро видях, че с пуснали ваучери в грабо.

# 57
  • Мнения: 13 663
Много благодаря  за информацията!

# 58
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Магазинът за обувки Ред Липс на бул. Цар Освободител дали работи в неделя?
На сайта им няма и инфо, а на посочения телефон дава заето...

# 59
  • Мнения: 1 871
Магазинът за обувки Ред Липс на бул. Цар Освободител дали работи в неделя?
На сайта им няма и инфо, а на посочения телефон дава заето...

Ще минавам от там по-късно и ще погледна.
Относно един смърдящ климатик - изчистих и изпрах филтрите, но ми се иска да му сложа нещо, която да ароматизира леко. Или пък нещо да дезинфекцира или почисти допълнително - какво мога да взема и от къде?

Общи условия

Активация на акаунт