ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 9

  • 17 633
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 282
Гушкането в леглото е за другия сезон имайте търпение. Това ви го гарантирам. Kissing Heart

# 76
  • Мнения: X
Ако им я бяха дали тази сцена на тях, нямаше да има коментари каква мръсница е Зорница и каква скръндза е  Марио.........но вероятно пак щеше да има как не я е срам Огнянова и т.н..

Нямаше, то беше след, бяха в леглото в хотелска стая и си говореха, мисля Яница имаше предвид, че не би отказала едно пост коитус гушкане Grinning

Как не я е срам ТАА, с това перверзно бельо....как го съблазнява. Тя и с Банков така правеше. И то и тях му се нахвърля. Ами ако Тони се появи и ги види?

Майче коитус прави само Шелдън Купър. Нашите не са толкова възвишени, те просто се чук@т Joy

# 77
  • Мнения: 2 655
Ако им я бяха дали тази сцена на тях, нямаше да има коментари каква мръсница е Зорница и каква скръндза е  Марио.........но вероятно пак щеше да има как не я е срам Огнянова и т.н..

Нямаше, то беше след, бяха в леглото в хотелска стая и си говореха, мисля Яница имаше предвид, че не би отказала едно пост коитус гушкане Grinning

Как не я е срам ТАА, с това перверзно бельо....как го съблазнява. Тя и с Банков така правеше. И то и тях му се нахвърля. Ами ако Тони се появи и ги види?

щеше да има :
- Не ги е срам, пред кученцето и рибите !
Да притесняват горките животни.

А двамата със сигурност щяха да изпотят аквариума Simple Smile

# 78
  • Мнения: 1 190
Даже с Ина и Тасев се постараха повече. Първата им сцена не беше лоша и сравнително дълга. А на втората пък бяха готини как се бяха сгушили в леглото и си говореха. Ей така да бяха и нашите...

Ейййй, първата сцена между Тасев и Ина, ако я бяха изиграли Марио и Зорница, щеше да бъде ....
експлозия.Sign Underage


Аз щях да припадна буквално Heart Ех... тоя Тасев не можа ли да отстъпи апартамента на другарчето си Марио. Сцената в колата беше готина, но наистина много претупана на фона на другите. Аз лично много се издразних на този преход  - гледат се и после направо ги дават как се целуват, после вече се ...Щях много да се изкефя ако имаше първо погледи, после как я целува, как се задълбочават целувките, как Зорито прескача директно на шофьорското място и после вече да показват каквото имат да показват ... Спестиха ни малки, но сладки детайли и сцената ами остави едно усещане за претупване

Последна редакция: вт, 03 юли 2018, 12:01 от Фифф

# 79
  • Мнения: 9 374
Гушкането в леглото е за другия сезон имайте търпение. Това ви го гарантирам. Kissing Heart
Това и аз го искам. Дори и то ще ми стига, за да ги виждам, че са щастливи.

# 80
  • Мнения: X
Как не я е срам ТАА, с това перверзно бельо....как го съблазнява. Тя и с Банков така правеше. И то и тях му се нахвърля. Ами ако Тони се появи и ги види?
щеше да има :
- Не ги е срам, пред кученцето и рибите !
Да притесняват горките животни.
А двамата със сигурност щяха да изпотят аквариума Simple Smile
Сега разбрах защо е потънал Титаник.
Марио и Зорница са правили бурен секс, раздвижили са Атлантическия океан и водата заляла кораба.
Това с айсберга е за заблуда на населението.
Аз лично щях много да се изкефя ако имаше първо погледи, после как я целува, как се задълбочават целувките, как Зорито прескача директно на шофьорското място и после вече да показват каквото имат да показват ...

Има подобна сцена в "Да изчезнеш за 60 секунди" - единственият филм с Джолито, който харесвам.
Ама Зори както прескача, да не вземе да бутне скоростния лост и колата да тръгне?

# 81
  • Мнения: X
Гушкането в леглото е за другия сезон имайте търпение. Това ви го гарантирам. Kissing Heart
Това и аз го искам. Дори и то ще ми стига, за да ги виждам, че са щастливи.

Нямаш грижи. Тонката ще прави яките сцени във всеки кабинет - Свети Кирил ще мирише на секс и пот Joy

# 82
  • Мнения: 12 443
Боби и Ина не стига, че похабиха хубавата сцена, ами и най-яката песен похабиха Confounded

# 83
  • Мнения: 2 655
Даже с Ина и Тасев се постараха повече. Първата им сцена не беше лоша и сравнително дълга. А на втората пък бяха готини как се бяха сгушили в леглото и си говореха. Ей така да бяха и нашите...

Ейййй, първата сцена между Тасев и Ина, ако я бяха изиграли Марио и Зорница, щеше да бъде ....
експлозия.Sign Underage


Аз щях да припадна буквално Heart Ех... тоя Тасев не можа ли да отстъпи на другарчето си Марио. Сцената в колата и беше готина, но наистина много претупана на фона на другите. Аз лично много се издразних на този преход  - гледат се и после направо ги дават как се целуват, после вече се ... Аз лично щях много да се изкефя ако имаше първо погледи, после как я целува, как се задълбочават целувките, как Зорито прескача директно на шофьорското място и после вече да показват каквото имат да показват ... Спестиха ни малки, но сладки детайли и сцената ами остави едно усещане за претупване

Спестиха ни това, но за сметка на това ни показаха в детайли вълнението около роклята на Жекова например, а ??
А можеха да се прехвърлят и на предния капак на колата...еххх...

# 84
  • Мнения: 9 628
Не искам и да си мисля какво щеше да стане ако бяха те на мястото на Тони и Албена, които за тях бяха сладки и т. н., ама бяха ли Марио и Зорница, да са ги изяли с парцалите.

Дона, като се има предвид с коя ще се поти, очакването ми не е особено силно.

Вера, това на капака ми напомни на Секса и града 2, на кино гледах тогава филма Grinning

Моски, коя песен?

# 85
  • Мнения: X
Майче, планирам в 6ти сезон да се изпоти поне с две-три. Няма да хабим тая любовна мощ само за Бенито, я Wink

# 86
  • Мнения: 2 655

Вера, това на капака ми напомни на Секса и града 2, на кино гледах тогава филма Grinning

Кой е правил секс на капака на кола в Секса и града 2 ?

# 87
  • Мнения: 2 655
Майче, планирам в 6ти сезон да се изпоти поне с две-три. Няма да хабим тая любовна мощ само за Бенито, я Wink

Не ме бий, ама си представям как Мишева се възползва от него.Сексуално. Нищо, че не е женен.
Искай ме Тони, искай ме...

# 88
  • Мнения: 12 443
Майче, тя песента е супер неизвестна, Перличката я издири в някакъв забутан сайт, а аз успях да си я сваля, имаше я в тая компилация, дето ви я пуснах преди. Но песента е мега яка, на мен ми е любима от този сезон и е много подходяща за такава сцена и тя като цяло беше замислена много добре - музиката, дантелените чорапи на Ина, аквариума, но не ме грабна като изпълнение.

# 89
  • Мнения: 1 190
Вера, роклят на Жекова беше топа на сезона Grinning Просто са чакали с нетърпение финалния епизод, защото това не заслужава обикновен редовен епизод Grinning Пф, тогава така им се изнервих, че ми идеше да пиша на Нова да им се оплача Grinning

Тони+Мишева - одобрявам. Тя е готина, какво пък... А той си пада по каки

Общи условия

Активация на акаунт