Лидл 117 - Юлска тема

  • 93 225
  • 883
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 408
    Това получих на пощата.Здравейте!

Благодарим Ви за участието в нашата игра „Който пазарува, пътува“ и поздравления за големия късмет!
С участието си Вие спечелихте на томболен принцип ваучер за пакет туристически услуги в чужбина за един или двама души до избрана от Вас дестинация, на стойност 1000 лв.

Моля, в срок от 5 календарни дни, считано от днес, да потвърдите желанието си да получите наградата, както и да посочите адрес, на който желаете да я получите.
Доставката до наш магазин не е възможна.

Като част от условията за получаване на наградата, имайте предвид следните две неща:

1) Молим в срока за потвърждаване на Вашето съгласие за получаване на наградата да върнете попълнена приложената към настоящото съобщение служебна бележка на имейл igra@lidl.bg или на адрес: "До отдел Реклама, ЛИДЛ България ЕООД енд КО. КД, ул. „3-ти март“ № 1, 2129 Равно поле".
Необходимо е да попълните единствено полетата, маркирани в червено. Бележката ще послужи за подаване на справка за изплатени доходи от страна на Лидл България ЕООД енд Ко КД.
В случай на попълване на същата с некоректни данни Лидл България ЕООД енд Ко КД не носи отговорност за предоставяне на невярна информация.
Попълването на служебната бележка не Ви освобождава от задължението за деклариране на стойността на наградата като облагаем доход по реда на Закона за данъците върху доходите на физическите лица



2) Молим да ни изпратите снимка или ксерокопие/сканирано копие на касовата бележка, с която сте се регистрирали в играта и сте спечелили наградата. Номера на Вашата печеливша касова бележка може да видите на този линк:

# 856
  • Мнения: 1 379
Някой има ли уреда за гравиране? Дали се работи лесно с него?

# 857
  • Мнения: 36 493
Наградата си е реална от страна на Лидл, но въпросът е какви екскурзии ще предложат - на сайта им (Стар Травълс или нещо подобно) имаше сложени само няколко екскурзии, които са прекалено скъпи. Може би имат и други, които не са написани там.

# 858
  • Мнения: 68 658
За 1 000 лв едва ли ще отидеш на мечтаната дестинация, освен ако тя не е в рамките на БГ...смЕеех...

# 859
  • Мнения: 280
Е, сега се хванах сериозно със списъка... докарал съм се до 32,50. Някой да се комбинираме за още 50 стинки, после делим по братски:)))

Повече бих се зарадвал, ако например както беше преди по 1ви, 8ми март подарят по една мартеница и цвете за жените за празника, отколкото тия безумни изхвърляния.

# 860
  • Мнения: 36 493
За 1 000 лв едва ли ще отидеш на мечтаната дестинация, освен ако тя не е в рамките на БГ...смЕеех...
Може да не е мечтаната, но да се получи хубава екскурзия. Аз за 350 ходих до Лефкада за 2-3 дни и ми хареса. Никой не може да ме принуди да доплащам за екскузия, която е прекалено скъпа, според мен.

# 861
  • Мнения: 4 042
бабче-mp3, честито!

Аз пък вече взех се дразня от техните игри - то къде ли не се регистрирах, ето и последната, 7-8 пъти съм пазарувала през периода и съм въвела всички бележки, и досега нищо.

Както мотивират, така могат и да разочароват тези томболи. Поне така е при мен. Идва един момент и почваш да се чувстваш някакъв такъв низвергнат. То не че ми е до наградите, така или иначе това си ми е основния магазин и по-малко от 400-500 лева на месец не съм оставяла. И като съм такъв лоялен клиент, как пък веднъж не ме зарадваха и те мен с нещо, ей това ме дразни някак си... Sad

# 862
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
От новата брошура само фъстъченото масло харесах. Био небио, ще го купувам.

# 863
  • Мнения: 68 658
https://www.starstravel.info/bg/offers/77

Ето го сайта, от който можете да избирате оферти за пътуване. Видно е, че с 1000 лева почти нищо не си покривате като разход.
Офертите са само 3-4. Толкоз.
Направо е очеизвадно каква шашма е цялата работа...

Ето ценички за нощувки от едната оферта:
"Цени в месеците октомври и ноември от 4 130 Евро за 7 нощувки за двама в двойна стая и 6 930 Евро за 7 нощувки за двама в джуниър суит.
Възможност за допълнителна нощувка на цена от 590 Евро/двама в двойна стая и 990 Евро/двама в джуниър суит.
Цени в месеците до септември от 5 810 Евро за 7 нощувки за двама в двойна стая и 10 150 Евро за 7 нощувки за двама в джуниър суит.
Възможност за допълнителна нощувка на цена от 830 Евро/двама в двойна стая и 1 450 Евро/двама в джуниър суит.
В цената е включена американска закуска, не включва местни такси и ДДС.
Настаняване е възможно при налични стаи и след потвърждение от хотела по конкретното запитване..."

Не знам, но на мен не ми се струва сериозно цялото това нещо. Направо да се радва човек, че не е спечелил май...

# 864
  • Мнения: 36 493
Ако не предлагат други екскурзии, може да се пусне една жалба до КЗП, че играта има елемент на измама. Те са длъжни да предложат екскурзия, която да е по-евтина от стойността на наградата, за да може да се възползват победителите, без да доплащат. Поне според мен.

# 865
  • Мнения: 892
Дестинацията на екскурзията, продължителността ѝ, начинът на пътуване и настаняване, както и други специфики във връзка с използването на ваучера се уточняват индивидуално между печелившия участник и туристическа агенция  Stars Travel.
Публикуваните на сайта на агенцията оферти не са обвързани с използването на ваучера.

# 866
  • Мнения: 68 658
Но това, което евентуално предлагат, е скрито и под масата. Я извадят нещо свястно и/или евтино, я не извадят. Доста несигурни неща има...
Ако имат добри оферти, ще имат интерес да са качени на сайта им и по офисите им, ако имат офиси-не съм се интересувала.
Или нещо смотано ще предложат, или нещо, което като му чуеш цената, и бързо бързо ще си сгънеш ваучера и ще си го пъхнеш в задния джоб. Според мен...

# 867
  • Мнения: 280
Имах познат в университета, който в началото на демокрацията и бума на мутрите спечели някаква малка Тойота. Много се радва, докато не разбра, че до 5-тата година няма право да я препродава и трябваше да и плаща каско на мутрите от сик/вис, защото иначе колата щеше да вдигне чехлите и да си се върне при тях. Не беше много щастлив от цялото това нещо, но после сигурно я е продал де. Демек, и да имаш не винаги е на хубаво, но па да нямаш - ептем не е де:)

# 868
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Печелейки награди на стойност над 35 лв., имайте предвид, че дължите данък за тях в размер на 10 %. След изтичането на календарната година трябва да подадете данъчна декларация с приложена съответната служебна бележка, която издава този, който дава наградата. Аз го играх вече - в края на миналата година спечелих слънчеви очила за 135 лв. Декларирах си ги и си платих 13 лв. данък. Не посмях да рискувам да не подам декларация, защото като знам какъв кърък съм, щяха да ме хванат и да ме актуват 1000 лв. (мисля, че толкова беше за неподадена декларация). Joy

Иначе, честито на печелившите! Grinning

# 869
  • Мнения: 36 493
Понякога организаторите плащат този данък, но не винаги. Мисля, че го пише в служебната бележка. Естествено, ако предложат добра екскурзия, си струва да се платят 100 лв данък, другата пролет.

Общи условия

Активация на акаунт