Лидл 117 - Юлска тема

  • 93 185
  • 883
  •   1
Отговори
# 825
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Момичета спомняте ли си кога последно пуснаха "душове за уста" в Лидъл? Т.е. очаква ли се скоро пак да пуснат?

В края на февруари. Тогава си купих Simple Smile Но нямам спомен дали ги пускат 2 пъти в годината като хлебопекарните например (пролет и есен).

# 826
  • Мнения: 892
Здравейте, някой знае ли дали чантите за многократна употреба са хубави?
Супер са. Наскоро опразних огромна библиотека с книги от първия към втория етаж именно с такава чанта. Страшно здрава!

# 827
  • София
  • Мнения: 7 853
И в нашият град обслужването е под всякаква критика. Работи една каса, опашка от седем осме души и друга каса не се отваря. Харесвам някои стоки в магазина, но до там. По скоро ходим с детето за да си направим разходка, отколкото за седмичното пазаруване.

Мъжът ми съм го признала в това отношение. Когато има опашка и няма отворена допълнителна каса се провиква така, че в целия магазин да се чуе - "Каса, моля!" и бързичко дотърчава някоя служителка и отваря каса. Но той много пътува и ми е казвал, че в австрийския и германския Лидл така се процедира.
Вчера станах свидетел на такава случка. Веднага отвориха още една каса.
... друг въпрос е, дамите които го поискаха, колко невъзпитано, шумно и грубо се държаха през цялото време.
Sick

Здравейте,моля някою който е закупил airfryer да каже мнение.Добър ли е,какво може да се приготвя с него?Дали сте го виждали наличен някъде
По принцип - генерално мненията са, че НЕ СТАВА, но това важи за стария модел, който няма нищо общо с този сега. Ще ми е любопитно и на мен, дали този е по-добре.
В стария всичко ставаше супер вкусно, бързо и без да се усмърдява цялата къща. За сметка на това обаче, покритието на кошницата (при всички споделили тук) се олющи за отрицателно време.

Скрит текст:
Ако мога да ги сравня с популярните марки, старият наподобяваше Филипс, а този сега ми прилича на Тефал.

Къде точно ги виждате тези уреди. Аз в брошурата не намирам нищо.

Иначе аз бях с актифрай и три пъти смених кошницата, явно това им е слабото място.

# 828
  • Мнения: 671
Mного благодаря на всички, споделили ноу хау за сладоледа. Особено полезни ми бяха и вариациите и подробните обяснения  bouquet bouquet bouquet

# 829
  • Мнения: 1 675
Не че нещо, но сме август Wink

# 830
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 849
https://www.lidl-flyer.com/bd69f6b6-93bd-11e8-ab94-005056ab0fb6/ … 000535.1518762649

нова брошура  Wink Интересни са ми бг крафт бирите от нея, не че не съм бременна ..ама тоз Айляк отдавна искам да го пробвам  Blush

# 831
  • Мнения: 68 583
Четки и фулмастери за първорака ще взема. Пилешко набелязах.
Препоръчвам големия нож...много ми е любим.

# 832
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Не че нещо, но някои празнувахме рожден ден и не ни се занимаваше с форуми Simple Smile Ако докато се разсъня не са се появили желаещи, ще пусна новата тема после, все ще се смилят модераторите и ще ни оставят още някоя страничка Wink

# 833
  • Мнения: 25 732
https://www.lidl-flyer.com/bd69f6b6-93bd-11e8-ab94-005056ab0fb6/ … 000535.1518762649

нова брошура  Wink Интересни са ми бг крафт бирите от нея, не че не съм бременна ..ама тоз Айляк отдавна искам да го пробвам  Blush
Мерси за брошурата, нищо за мен освен може би сладоледите на клечка.

# 834
  • Мнения: 1 144
Мнение за тройния чушкопек?

# 835
  • Мнения: 813
 Флумастерите хубави ли са? И аз ги харесах.

# 836
  • Мнения: 68 583
Тези точно не съм купувала. Но съм доволна от техните принципно..

# 837
  • Мнения: 12 662
Мнение за тройния чушкопек?

Не става за чушки, трябва да ги въртиш.

# 838
  • Мнения: 68 583
По-добре три единични...чушкопека. Ill

# 839
  • софия
  • Мнения: 1 305
Олекотените завивки от днес дали са подходящи за деца и хубави ли са, извинете ме, ако е коментирано, но се върнах няколко страници назад и не прочетох.

Общи условия

Активация на акаунт