Лидл 117 - Юлска тема

  • 93 233
  • 883
  •   1
Отговори
# 810
  • вятърничава
  • Мнения: 1 865
Дозата е 3 сметани на 1 кондензирано мляко, ако не слагам други добавки. Иначе, става прекалено сладко. Ако сложиш по-несладък плод, може и 2 сметани на 1 мляко.
Та, моята доза е 2 сметани на 1 кондензирано мляко.
Коя сметана ползвате точно,грамаж?

# 811
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 774
Опаковката е 200 мл, стои при бакпулвера, маята и другите сладкарски продукти. На Пилос, синя опаковка с ягодка отпред, 30 %.
Ето тази - мнение 271 на Тeta
http://www.bg-mamma.com/?topic=1033857.270
Същата става и за кафе /мноого е вкусна/, и за готвене на солени ястия, и за десерти /за разбиване или за съставка в десерта/.

# 812
  • Мнения: 807
Някой има ли възглавницата за бременни ? Казаха ми, че била много удобна...

# 813
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Опаковката е 200 мл, стои при бакпулвера, маята и другите сладкарски продукти. На Пилос, синя опаковка с ягодка отпред, 30 %.
Ето тази - мнение 271 на Тeta
http://www.bg-mamma.com/?topic=1033857.270
Същата става и за кафе /мноого е вкусна/, и за готвене на солени ястия, и за десерти /за разбиване или за съставка в десерта/.


Точно тази.
blue.angel днес успешно ме замества Flowers Hibiscus

# 814
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 774
Да, днес програмата ми забива непрекъснато и докато чакам да презареди, мятам по едно око във форума Simple Smile.

# 815
  • Мнения: 4 419
Някой има ли възглавницата за бременни ? Казаха ми, че била много удобна...
Аз за две бременности не можах да се спогодя с тези възглавници - червеи.

# 816
  • вятърничава
  • Мнения: 1 865
благодаря,blue.angel и SvetlaK !

# 817
  • Мнения: 19 018
При нас са намалени кафетата с по 50 ст, та си взех едно безкофеиново, не мога да се пречупя да дам 4 лв  Smile

Ритър спорт също обичам, но ги бяха поразграбили

# 818
  • Мнения: 4 042
А сладолед само от сметана и пасирани горски плодове, без кондензирано мляко, дали ще се получи? Питам, защото не ядем вкъщи захар (и всякакви подсладители).

# 819
  • София
  • Мнения: 3 847
Вчера кой ме накара да се загледам в дамските пуловери... Ами ... тръгнах си с един на чертите - бяло и синьо. Добре стои, учудващо... Само че взех S, а иначе съм L.

# 820
  • Мнения: 218
Момичета спомняте ли си кога последно пуснаха "душове за уста" в Лидъл? Т.е. очаква ли се скоро пак да пуснат?

# 821
  • София
  • Мнения: 4 052
И в нашият град обслужването е под всякаква критика. Работи една каса, опашка от седем осме души и друга каса не се отваря. Харесвам някои стоки в магазина, но до там. По скоро ходим с детето за да си направим разходка, отколкото за седмичното пазаруване.

Мъжът ми съм го признала в това отношение. Когато има опашка и няма отворена допълнителна каса се провиква така, че в целия магазин да се чуе - "Каса, моля!" и бързичко дотърчава някоя служителка и отваря каса. Но той много пътува и ми е казвал, че в австрийския и германския Лидл така се процедира.
Вчера станах свидетел на такава случка. Веднага отвориха още една каса.
... друг въпрос е, дамите които го поискаха, колко невъзпитано, шумно и грубо се държаха през цялото време.
Sick

Здравейте,моля някою който е закупил airfryer да каже мнение.Добър ли е,какво може да се приготвя с него?Дали сте го виждали наличен някъде
По принцип - генерално мненията са, че НЕ СТАВА, но това важи за стария модел, който няма нищо общо с този сега. Ще ми е любопитно и на мен, дали този е по-добре.
В стария всичко ставаше супер вкусно, бързо и без да се усмърдява цялата къща. За сметка на това обаче, покритието на кошницата (при всички споделили тук) се олющи за отрицателно време.

Скрит текст:
Ако мога да ги сравня с популярните марки, старият наподобяваше Филипс, а този сега ми прилича на Тефал.

# 822
  • Мнения: 8 942
При нас са намалени кафетата с по 50 ст, та си взех едно безкофеиново, не мога да се пречупя да дам 4 лв  Smile


ю


Какви са тези кафета?

# 823
  • Мнения: 1 557
Смлените кафета в пакети по 250гр (безкофеиново, голд, еспресо) са намалени, ние пием еспресото, 3,69 му е редовната цена, май на 3,19 беше намалено. Взех за проба и Gold, не е лошо. Спетемата и тя май беше на 4,49 (редовна цена 4,99), много по-добра е от останалите, ама не ми се даваха повече пари Grinning

# 824
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 774
А сладолед само от сметана и пасирани горски плодове, без кондензирано мляко, дали ще се получи? Питам, защото не ядем вкъщи захар (и всякакви подсладители).
Има неподсладено кондензирано мляко, може да пробваш с него. Само сметана и плодове ще стане според мен. Но ще е по-мазно и тежко. Може да опиташ със заквасена сметана, течна сметана и плодове. Трябва да стане йогурт.

Общи условия

Активация на акаунт