водите ли децата си с вас по купони ?

  • 3 111
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 756
О ,да разбира се водим го с нас откакто е заченат Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 1 105
Да, водехме го преди, защото плачеше при бабите, но вече не. По миналата нова година беше с нас и по по миналата, де. Те всички му се кефеха, а аз се ориентирах къде е по това от къде звучи "Зайченцето бяло". Беше много яко, а и на него му харесва!

# 17
  • Мнения: 5 577
Който си има внуци да си ги глеа уикенда.
Вече даже изхитрях и пробутвам или от четвъртък, или до понеделник. Така три дни да се съберат.

Кееффф

# 18
  • Мнения: 817
То пък съм се убила да ходя по купони...  Tired
Joy Joy Joy Joy
Ами така де!
Сега сериозно,не бих я взела,или по точно зависи от купона и мястото.
Имаме едни приятели,които като се събираме някъде по домашно,само ,че много хора с музика и както си му е реда танци до 4-5все мъкнат детенце.
Е не се получава много тя е на 6,но все пак трябва да се съобразяват мъжете к'ви ги плещят,климатика не ни дава майка и да пуснем на студено,че да не истине,вратата да не отворим,еееееееееееее ами не я водете с вас де!Ние на купон ли сме се събрали или на детски рожден ден?Да добавя само,че има кой да гледа детето,2 баби на разположение!
А и не бих си взела детето с мен,щото и аз съм човек и имам нужда да се отпусна,а не да мисля сега дали няма да и се приспи,дали е гладна,има баби за тая цел,то без туй рядко ни се случва! Naughty

# 19
  • Мнения: 9 990
Да, водим я.На заведение.На гости.С цигарите-на балкона например Wink/ не детето, а пушещите-никой не роптае/Да-изкарва до късно, обича да е с нас, а и няма особено избор.

# 20
  • Мнения: 1 006

Който си има внуци да си ги глеа уикенда.


И аз излизам с тази реплика към нашите баби и дядо, но във вариант :"Ама моля ви се...Не съм длъжна да ви гледам аз внуците." Laughing

Навсякъде почти сме водили децата с нас, но сина ми вече категорично отказва да идва.Казвам му :"Хайде ела, кофти ми е да те оставя сам." А той :"Не се отваряй.Все едно аз да ти кажа, че ми е кофти да те пусна някъде да отидеш сама. Mr. GreenТъкмо ще си починем един от друг." ooooh!

И когато остане "Сам в къщи" шеста серия и веднага спретва рап - брейк парти.Последния път счупиха полилея.Ако някой ме светне как става този номер с танци по пода шЪ го черпя.

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не ходя по купони, надживях я тази възраст. Мъжо пък с топ не можеш го мръдна.
Но миналата седмица бяхме на разходка с приятели на Витоша и каката беше с нас. Днес пък бях на погача и взех и малката.

# 22
  • Мнения: 817
Да, водим я.На заведение.На гости.С цигарите-на балкона например Wink/ не детето, а пушещите-никой не роптае/Да-изкарва до късно, обича да е с нас, а и няма особено избор.
Eми то,ако са възпитани хората няма как да роптаят,но съм сигурна,че като са седнали на масата с ракийка и салатка например и не им е много комфортно да излизат на балкона постоянно Rolling Eyes

# 23
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не направо ще се побъркам с нея тя няма да седне за минута дори,да я гледа баба й.

# 24
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Водим го на гости, той в повечето случаи кротува и си спи. Още е мъничък (почти 2 мес) и много преносим, но не прекаляваме, за да си се кефи детето на вечерния ритуал - къпане и вечеря с гушкане. В заведение през деня също - на открито и закрито, няма значение, защото никъде не се пуши, включително и в нас и в приятелските къщи. Ще видим какво ще го правим като порасне, засега нямаме баби. 

# 25
  • Мнения: 116
Гледам да не го водя на места където се пуши, та на купон не! Освен това ,и аз хор и аз иска малко живот, не мога постоянно да го пазя чия водка ще надигне и кой кабел ще изтръгне от уредбата на домакините!

# 26
  • Мнения: 9 990
Да, водим я.На заведение.На гости.С цигарите-на балкона например Wink/ не детето, а пушещите-никой не роптае/Да-изкарва до късно, обича да е с нас, а и няма особено избор.
Eми то,ако са възпитани хората няма как да роптаят,но съм сигурна,че като са седнали на масата с ракийка и салатка например и не им е много комфортно да излизат на балкона постоянно Rolling Eyes

Щом ни канят-всички знаят,че с детето ще дойдем-значи им е комфортно, да не говорим,че половината отказаха цигарите така.Не говоря за пъбове и клубове, а за гости в домашна обстановка, танци и приятно прекарване на вечерта.Няма как да сме доасдни и да ни канят.Няма такива мазохисти.Просто и те вървят по нашият път и виждат.Сега чакаме още 2 бебета в компанията и пак ще се събираме редовно,само че вместо 1 дете, ще има 3 на купона.

# 27
  • Мнения: 5 183
да, водим го. То ние нямаме и голям избор де. Но той издържа пове4е от нас понякога, 4е и в танците го бива, не сяда Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 040
То съм си строшила краката да ходя по купони ...  Laughing

# 29
  • Мнения: 68
Ами водим си го с нас и се прибираме по-рано.Наще баби са модерни, не искат да си развалят спокойствието Sad

Общи условия

Активация на акаунт