Кралски работи и клюки - 15

  • 61 012
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Благодаря за новата тема!

Оставям пас за анкетата. Или са амнайсти по ред в наследяването, или са откровено грозни или твърде на изток от представите ми за добър живот на една принцеса. Отстъпвам ви ги Simple Smile

# 16
  • Мнения: 15 572
Благодаря за новата тема  Simple Smile . Ама с тази анкета не проявявате никаква милост към нежното, женско сърце  Heart Eyes
Аз лично си харесах трима, но за съжаление не мога да гласувам за всичките. Гласувах за № 11 - принца на Дубай и за № 7 - Самуел Чато. Но подчертавам, че с радост бих обърнала внимание и на Артър Чато. Честно си признавам, не мога да преценя кой от двамата ми харесва повече. Но пък "Дубайския Аладин" е наистина, като от приказка. Оххххх  Heart Heart Heart Heart

# 17
  • Мнения: 1 917
Фен съм на датското кралско семейство, затова гласувах за принц Николай Датски.

# 18
  • Мнения: X
И аз гласувах за "Дубайския Аладин", също го следвам в Инстаграм от дълго време.

И аз да благодаря на Радика за интересните анкети във всяка нова тема!

# 19
  • Мнения: 2 114
Дубайския не му ли е време да се жени вече по техните стандарти? Нали трябва да осигури престолонаследник.

# 20
  • Мнения: 9 662
Оставям пас за анкетата. Или са амнайсти по ред в наследяването, или са откровено грозни или твърде на изток от представите ми за добър живот на една принцеса. Отстъпвам ви ги Simple Smile

То накрая стана като в онзи виц: Grin
- Приятел, две(няколко) жени се караха за мен!
- Как така?
- Ами всяка вика - "Аз не го искам, вземи го ти!"


И на мен никой не ми хвана окото...

# 21
  • Мнения: 31 197
Вземам агънцето малко и Дубаецът. Ей така да има.

# 22
  • Мнения: X
Благодаря за анкетата, чудесна е. Хич и не знам липсва ли някой от актуалните млади ергени с кралска кръв, но аз лично си харесах Самуел Чато.

# 23
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 208
От като се бракува принц Карл Филип, наистина не останаха европейски принцове за плакнене на окото, за моят вкус де.



Иначе сърцето ми трепкаше за Хари, ама той като не знае и ходи из Холивудско... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 24
  • Мнения: X
Този Hamdan bin Mohammed Al Maktoum ли беше сниман от папараци в любовни ласки  с Риана?

# 25
  • Мнения: 2 022
Харесах си датчанина ... за зет.... Blush

# 26
  • Мнения: 2 114
Този Hamdan bin Mohammed Al Maktoum ли беше сниман от папараци в любовни ласки  с Риана?

Не. Някакъв друг беше.

# 27
  • Мнения: X
Ма пак някакъв арабски принц беше, нали? Нещо не успявам да открия снимките в нета.
Поправям се. Не бил принц, просто обикновен билионер Hassan Jameel

Последна редакция: ср, 04 юли 2018, 11:58 от Анонимен

# 28
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Аз съм за датския тинейджър Йоаким, хубаво дете.
А принца от Дубай не е за изпускане, макар че и аз не съм по арабския свят.
Благодаря за темата.

# 29
  • Мнения: 7 197
Благодаря за темата.
Никой не харесах аз, голяма съм претенция. Simple Smile

И аз не успях да харесам. Гледам, гледам, ама нищо не трепна... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт