Кралски работи и клюки - 15

  • 61 015
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 114
Чарлз бил магистър по изкуства от Кеймбридж.

# 721
  • Мнения: 2 114
Камила шест месеца изучавала френска литература в някакъв лондонски институт в Париж. После работила като секретарка в различни фирми и рецепционист в декораторска фирма.

# 722
  • Мнения: 1 123
Чарлз бил магистър по изкуства от Кеймбридж.

Те май всички аристократи учат нещо такова .Мисля че Кейт и тя нещо подобно е завършила .

# 723
  • Мнения: 31 201
Аз съм от големите фенки на Даяна и не понасям Чарлз и Камила.

# 724
  • София
  • Мнения: 877
Снимките от двата линка  са много хубави. Хари ми изглежда кисел, може би заради семейните драми от таткото. Много харесвам шведската принцеса и бебето. И тия мами след четири деца как изглеждат...

Факт е, че Диана и средното не е успяла да завърши защото е късана на финалния изпит няколко пъти. Тя самата казвала, че е глупава, но е била интуитивна и манипулираща, създала се е сама себе си в мит и идол. Ето една статия https://nypost.com/2017/06/26/how-diana-carefully-crafted-her-im … peoples-princess/ Напр. снимката (1992) пред Тадж Махал била много известна "самотната принцеса", но и Чарлз е бил с нея Simple Smile

В статията пише, че тя е знаела преди брака за любовницата, която той обича, както и, че по-често кралските величия имат любовници. Цялата статия е пълна с примери за манипулативност.

Тя изневерява многократно с различни любовници. Предпоследния и любовник е пакистански хирург, когото тя нарича " любовта на живота ми". Връзката им е била скрита, дори е посетила инкогнито семейството му в Пакистан, той е отказал да се ожени за нея. Непосредствената и връзка след това е с Доди ал Фаейд, с глутница папараци винаги след тях-според статията с цел ревност.

Всеки може да харесва всеки, но това в което вярвате е маркетинг Simple Smile

Последна редакция: нд, 22 юли 2018, 00:46 от Baltazara

# 725
  • Мнения: 2 439
Днес е петият рожден ден на Джордж. Как лети времето:blush:

# 726
  • Мнения: 855


Тук ми напомня на Джордж VI.

# 727
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Джордж прилича мн на Уили като дете... за щастие без зъбите, Хаха...

Шарлът е съща баба Бети, да видим Луи на кого...


# 728
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
И на мен ми е много мъчно за Даяна, отиде си толкова млада. За мен тя е жертва на обстоятелствата. Но може би наистина е обичала Чарлз и се е надявала да остави Камила. Как е реагирала на конкретни ситуации - едно мога да кажа: емоционално. Целият й живот е такъв - тя просто е била крайно чувствителен, уязвим и емоционален човек. Като почнем от семейството й и продължим през брака й, постоянно се е чувствала несигурна. Единствената й сигурност и спасителен пояс са били децата й. Както се вижда с това се е справила перфектно.

Последна редакция: нд, 22 юли 2018, 11:39 от Сиренце

# 729
  • Мнения: 15 592
Коки, и аз се включвам в апела да не напускаш темата. Много сме тук, различни сме, всеки си има мнения, вкусове и предпочитания, и именно това прави темата толкова приятна  Simple Smile

Аз пък сигурно съм единствената в тази тема, която харесва и Даяна, и Камила. Всяка по различен начин. Даяна за мен е всичко това, което сте описали - не особено красива /макар, че на някои снимки изглежда прекрасно/ , без образование, прекалено млада и неопитна, когато започва връзката си с Чарлз, доста лабилна и неуравновесена и т.н. Но вярвам, че тя е обичала Чарлз много и тъй като не е знаела как да привлече вниманието, и съчувствието му е правила много грешки /хвърлянето по стълбите, надраскването до кръв с химикалката, постоянния плач, булимията и т.н./ Просто е искала нейната приказка да е тази от приказките за принцесите, които се женят за принца и живеят щастливи до края на живота си. Не е била подготвена за това, което я очаква и това й е изиграло лоша шега. Но Даяна е една и винаги ще бъде. И в историяна на кралското семейство, и в сърцата на хората, които по един или друг начин са се докосвали до нея. Тя има това, което много малко хора по света имат - харизма, излъчване и доброта.

Камила от своя страна е жена, която е обичала Чарлз и също е страдала много заради тази нейна любов. Постоянно е сочена с пръст, като неподходяща да бъде съпруга на крал, трябвало е тайно да се среща с любовта на живота си, да се среща дори със съпругата му, да бъде разпъвана на кръст във вестниците само, защото обича този човек. А вярвам, че наистина много го е обичала, щом е стояла и е чакала толкова години. Борила се е за любовта си и в крайна сметка е получила това, което цял живот е искала - Чалрз. Харесвам ги двамата, като двойка - излъчват едно спокойствие и радост от това, че са заедно. Изглеждат ми наистина, като две половинки на едно цяло.

# 730
  • Мнения: 2 258
Lady, и аз подкрепям същото мнение, не си сама. Само че не бих се изразила толкова емоционално, и като цяло не бих тръгнала да защитавам едни или други кралски особи в темата или извън нея. Добре е, че ви има да пишете и да се палите! Simple Smile

# 731
  • София
  • Мнения: 8 651
Чак пък напускане Laughing   
Но наистина не е сериозно да се обвинява 1 човек, при условие, че всеки си има неговите драми, грешни избори и грехове. Елизабет не е нежно цвете и тя, но си е имала причини. И Чарлз си е имал причини. Имал е дълг, но е бил слаб. Човек, който не е психопат, трудно може да лъже, да се сдържа и да се държи, както се изисква от него дълго време. Искал си е друга жена и това е. Може да е изпитвал нежни чувства към Даяна, и децата си е обичал, но си го е теглело. Даяна е изпадала в истерии, това обикновено изнервя, колкото и да си виновен.
Всеки има вина, им и мъка. Не знам и да са се опъвали и да са държали на своето, до къде са щяли да стигнат.
Вярно е, че Даяна е била много млада, но и тя е можело да бъде малко по-силна и разсъдлива. И роднините и не толкова лицемерни.
Даяна, Чалрз и Камила са ми еднакво симпатични или антипатични. Защото не смятам нито един за най-голям виновник.

# 732
  • София
  • Мнения: 9 979
Момичета, черпя ви (виртуално) на този специален ден - рожденият ден на Джорджи и на моето момче(нце), вече тийнеджър!

# 733
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Lana Честито Simple Smile!

Това, което съм виждала от видеа, Чарлз е с огромно самочувствие и според мен се е опитвал да подтиска Даяна, личи му, че е бил г*з... нагло се държи на старите видеа, лицемерно... след смъртта й сякаш се успокои, улегна и видя, че  животът не е само Короната... сега изглежда доста по уравновесен и радостен дори... веселяк е, а не като преди прът!
В никакъв случай не го оправдавам, защото ако не е искал да се жени за тази жена, да не се женил. Ама той хем в искал корината, хем да си го вее, за сметка на друг човек. Прави си избор и живее с него. Точка.

# 734
  • Мнения: 2 114
Виждате ли Чарлз като бъдещ глава на англиканската църква? Лицемерничко би било.

Общи условия

Активация на акаунт