Модни консултации -34

  • 75 302
  • 731
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: X
Благодаря ви!

# 286
  • Sofia
  • Мнения: 9 729
Каква рокля бихте сложили за фирмено събитие през деня? Искам хем да е офис стил, хем някак разчупена, по-впечатляваща. Идеи?

# 287
  • Мнения: 1 024
Аз бих сложила нещо такова...
Скрит текст:





# 288
  • Мнения: 18 562
 Уикенда сме в хижа край София. Повода е РД на кума ми. Искам  за през деня да съм в кънтри стил. Нещо много семпло и малко бохемско,да е подходящо за битова обстановка. Имам подобна риза. И мисля да я комбинирам с чисто бели скини дънки, черен потник изчистен отдолу под ризата.Ще я носа разкопчана разбира се. Как ви се струва?Приемам и дружи идеи. За аксесоари и изобщо нещо подходящо в този стил.

# 289
  • Мнения: 290
Здравейте, имам две нови импулсивни придобивки, за които бих се радвала да ми дадете вашето виждане с какво биха се съчетали добре Simple Smile


и




# 290
  • Бостън
  • Мнения: 13 519
Как ви се струва?Приемам и дружи идеи. За аксесоари и изобщо нещо подходящо в този стил.

# 291
  • Някъде там
  • Мнения: 4 829
Добре ми се струва.
Ако дънките са бели в никакъв случай черен потник.
Ако потника е черен заложи на сини скини дънки.

# 292
  • Sofia
  • Мнения: 9 729
Здравейте, имам две нови импулсивни придобивки, за които бих се радвала да ми дадете вашето виждане с какво биха се съчетали добре Simple Smile


Спортно небрежно бих комбинирала с тениска, която има поне загатнат втори цвят, например нещо такова в бежово с червени ленти:
https://item1.tradesy.com/images/trouve-cream-gray-red-raglan-sc … 00&height=650
Другият вариант за есента е бежова тениска и зелено яке бомбър.
Класически дънки, например:
https://www.mangooutlet.com/bg/women/jeans-skinny/skinny-olivia- … rendas.familia;28

# 293
  • Мнения: 18 562
Блягодаря момичета. Ще сложа скини сини дънки с висока талия. И черен потник, ризата ще завържа може би,а може и не.
Черни боти и ще видя някакви подходящи обеци,гривна или дълъг гердан.
Благодаря ви😉😋

# 294
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 486
Привет и от мен  Simple Smile
Коралова изчистена права рокля как ви звучи по-добре - с черни обувки или нюд?

# 295
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 111
Нюд. Wink

# 296
  • Мнения: 5 350
Черни, кафяви, златни. Комбинирай и ще решиш. На мен с нюд ще ми стои много постно. Но хората сме различни;)

# 297
  • Мнения: 1 024
Здравейте, имам две нови импулсивни придобивки, за които бих се радвала да ми дадете вашето виждане с какво биха се съчетали добре Simple Smile


и





На първите им вземи един червен шал на бели точки, като връзките или шал с червеникаво-розови цветя и зелени листенца и другото спокойно може да е дънки и тениска. Аз лично ги виждам и с рокля.
Скрит текст:



Аз лично ги виждам и с рокля, ако си под 30 такава


Ако си над...


Вторите можеш да носиш с дънки, панталон, плисирана пола, рокля. Нагоре дънково яке, сако или бомбърче някакво. Много харесвам тюркоаза съчетан със синьо и зелено, с бяло...
Скрит текст:




# 298
  • Мнения: 18 562
Привет и от мен  Simple Smile
Коралова изчистена права рокля как ви звучи по-добре - с черни обувки или нюд?
С нюд със сигурност. За мен черно е абсолютно неподходящо. Но това съм азр

# 299
  • Пловдив
  • Мнения: 869
С нюд бувки на кораловата рокля ще ми се обезличат на мен...
Черни.
Мое виждане...

Общи условия

Активация на акаунт