Модни консултации -34

  • 75 367
  • 731
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 408
Герганче, аз бих избрала други. Ама това понеже моята свекърва не би сложила такива. Ти си я познаваш, ако влага умисъл в обличането и съчетаването, може и да ги хареса.

# 271
  • Мнения: 4 739
Обеците са по-скоро за тийнейджърки, така поне си мисля... За по-възрастна жена едни сребърни по-изчистени обеци или с перли... Моето свеки носи такива и й стоят добре.... Ако разбира се носи сребро, защото ако има златни пръстени или колие, надали ще сложи такива обеци... Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 272
  • Мнения: 2 223
Тийн с такива аз не си представям. Перлите според мен са доста ангажиращи. Поне около мен малко хора носят и все са с костюми, рокли и така. Лично на мен ми допадат, отиват на доста неща, без да са много "тежкарски"
Момичета можете ли да препоръчте някой сайт с готини ранички, който да е изпробван?

# 273
  • Мнения: X
Благодаря ви. Носеше златни пръстени, обаче сега ги сваля за да си носи разни сребърни обеци. С перлички има.

# 274
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Герганче, някой хубав шал, ако носи - давам идея.

# 275
  • Мнения: 6 713
За подарък на свекърва ми искам да ги взема. Работеща жена, медицинска сестра, не е бизнес дама. Абсолютно изчерпана съм от всякакви други идеи. Обожава цветя и има разкошна градина на село.
Приемам и други идеи, за сега само на това успях да се спра

На мен ми се струват подходящи за по-възрастни жени, особено ако имат такъв стил, т.е. предпочитат дрехи, шалове на цветя, ефирни цветове пастелни тонове, защо не.
Моята не би сложила такива, но тя си носи едни и и същи от 20 години, така че зависи от самия човек. Или може би да ги предложиш за по-пролетен празник например, ако празнува Цветница например?

# 276
  • Мнения: 7 848
Обецитеса хубави, но зависи от стила на човека.
А тва, че обича цветята нищо не значи. Нека не бъркаме стил с хоби. Ако събира марки, пощенски. Или е запален кулинар? Обеци на торти?

# 277
  • Мнения: 13 407
Обеците са капризни с тези цветенца и зависи от стила на дамата. Щом има перлени обици и си ги носи сигурно си пада по по класически неща. В зависимост от бюджета може да купиш или перлено колие или нещо с перла към тях.
А какъв е повода за подаръка.
А цветя задължително ще й вземеш.

# 278
  • Мнения: X
Повода е рожден ден. Колиета и гривни не носи. Благодаря ви, ще помисля още малко. Тя не носи само перлените, но и тях си ги носи.
Толкова ми е трудно с тия подаръци.... Винаги повече ме натоварват, отколкото да ми носят радост. Мразя да избирам.

# 279
  • Мнения: 13 407
Blush за свеки винаги нещо хубаво и луксозно и ще сте в прекрасни отношения.

Ако решиш шал в парфоа на Витошка има интересни едноцветни от сурова коприна от една страна, от другата воал.

И аз съм в дилема за подарък на една седемгодишна госпожица, хубавица и единствената, която според моя син не е в категорията - женка, а се назовава поименно. Позабравила съм какво харесват малките девойки.

Последна редакция: сб, 08 сеп 2018, 10:16 от zari65

# 280
  • Мнения: 18 542
Повода е рожден ден. Колиета и гривни не носи. Благодаря ви, ще помисля още малко. Тя не носи само перлените, но и тях си ги носи.
Толкова ми е трудно с тия подаръци.... Винаги повече ме натоварват, отколкото да ми носят радост. Мразя да избирам.
Един хубав парфюм и копринен шал на мен ми звучи доста добро като за подарък на свеки. Иначе обеците са стилоопределящи, не възрастоопределящи.

# 281
  • Мнения: 4 739
Аз лятото от една екскурзия донесох подарък на свекито (беше ни на гости по това време и нямаше как и на нея да няма подарък) един фин кашмирен шал и една гривна сребро+бели кристали и тя много им се зарадва... Но моята обича да се "конти" с разни бижута... Като погледна носи повече бижута и часовници от мен...Hug  Часовник или кожено портомоне също е идея за подарък... На парфюма може да не се оцели вкуса, някои харесват силни и тежки миризми, други леки, плодови или аромати на цветя...

# 282
  • Мнения: 2 363
То и с шаловете е като с парфюмите - натрупала съм за една сергия в къщи като подаръци. А аз шалове не нося. Само през зимата, дебели и то в много студени дни.
Вече приемам шаловете и парфюмите като отбиване на номера.

# 283
  • Мнения: 18 542
Това е защото не носиш шалове.  Wink
Аз бих се зарадвала на шал, не на обеци например, та не може да се категоризира така кое е отбиване на номера и кое не. Даваме идеи, питащия ще прецени най-добре.

# 284
  • Мнения: 2 363
Не категоризирам. Казвам само, че при условие, че не нося шалове / което е очивидно / да ми подаряват такива, приемам точно като отбиване на номера.
И, разбира се, че питащия сам ще избере подаръка.
Като стана въпрос за обеци, някой спомена Парфоа. Там има интересни обеци, гривни, пръстени, колиета от една и съща серия. Има и шалове - някои наистина много красиви. А също и чанти, портмонета или интересни органайзери.

Общи условия

Активация на акаунт