Модни консултации -34

  • 75 464
  • 731
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 18 059
Тя няма нищо още, но не ми харесва на голо. Потниче мислех и аз, но бяло или черно?

# 256
  • София-Младост
  • Мнения: 23 400
Ами пробвай и с двата цвята и ще прецениш, щом има черна якичка, може и черното да  е подходящо.

# 257
  • Мнения: 5 498
Райче, с бюстие ги носи моята девойка.
Такива памучни или безшевни с тъничка презрамка. Това, ако е топло за потник, де.
За обувките, харесвам вторите. Третите въобще.

# 258
  • Мнения: 5 498

Момичета, помагате! Имам тези боти, които съм носила само веднъж, тъй като не мога да им намеря подходящи комбинации. Някак със нищо не изглежда да стоят добре, а самия модел ми харесва. Някакви идеи имате ли? Мерси предварително ⚘
Тези боти си ги представям с дънки, тениска и черно кожено яке. Евентуално някакъв шал с такъв принт.
Хубави са много, одобрявам ги. Да си ги носиш с кеф.

# 259
  • Мнения: 13 557
8 см ток на мен ми е много за ежедневна обувка, зависи как си свикнала.
Подобно ето в други цветове
http://scarperia-shop.com/index.php?page=8&action=show_product&pid=1953
http://scarperia-shop.com/index.php?page=8&action=show_product&pid=1939
Пазарувала съм от тези, удобни са и на живо обувките са им доста по-добре от сайта.
Тоя модел гледам го има само в старата им колекция, нови явно още не са изкарали.

# 260
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
.


Купих на дъщеря ми /на 12 г./ бяла блузка, изцяло прозрачна,  с много сладка кожена черна якичка. С какво обаче се носят отдолу такива блузи?
Дъщеря ми ги носи с безшевен потник цвят нюд.

Последна редакция: пн, 03 сеп 2018, 19:45 от sl

# 261
  • Мнения: 18 059
А, бинго, остава да намеря такъв. Много е слаба моята, а детски такива не съм виждала

# 262
  • Мнения: 145
Здравейте, взех си ето такъв панталон. С какво мога да го съчетавам, освен с бял топ?

# 263
  • Някъде там
  • Мнения: 4 900
Предстои ми делова среща в неформална обстановка.Моля да ми дадете предложения за облекло  (със снимки).
Simple Smile

# 264
  • Мнения: 18 542
Откакто имам възможност лесно и бързо и безплатно да върна покупката (пазарувам основно онлайн) нямам фалове. Имам обаче няколко артикула закупени от физически магазин, които си стоят, защото за да ги върна, трябваше да пътувам.
Вече избягвам да купувам от физически магазин поради тази причина. Само пробвам, ако си харесам нещо и след това го поръчвам онлайн. Често даже го намирам на по-добри цени от в магазина.

# 265
  • Мнения: 1 025
За панталона - цвета се съчетава добре с други пастелни, светло сиво, бордо...
Скрит текст:



За неформалната, но все пак делова среща, с нещо подобно трудно ще сбъркаш.
Скрит текст:








# 266
  • Мнения: X
Не знам дали съм в подходящата тема, но ще попитам. Дали тези обеци са подходящи за възрастна жена или са по момичешки. Не мога да взема решение.

# 267
  • Мнения: 1 025
Според мен може и да отиват на една артистична възрастна дама с посребрени коси. Много зависи от стила й.
Не ми изглеждат младежки, а изискващи отношение и мисъл при съчетаване.

# 268
  • Мнения: X
За подарък на свекърва ми искам да ги взема. Работеща жена, медицинска сестра, не е бизнес дама. Абсолютно изчерпана съм от всякакви други идеи. Обожава цветя и има разкошна градина на село.
Приемам и други идеи, за сега само на това успях да се спра

# 269
  • Мнения: 2 389
За подарък на свекърва ми искам да ги взема. Работеща жена, медицинска сестра, не е бизнес дама. Абсолютно изчерпана съм от всякакви други идеи. Обожава цветя и има разкошна градина на село.
Приемам и други идеи, за сега само на това успях да се спра
Наша позната е същата: много красива градина, много обича цветя и непрекъснато засажда нови. Та нея я зарадвахме с годишен абонамент на списание "Дом и градина" или нещо такова - беше отдавна, пък и аз не съм градинарка. Ама наистина я зарадвахме!
Влизам само да допълня, че запалените градинарки обичат цветята живи. От нея го знам.

Общи условия

Активация на акаунт