Каква история се крие зад ника/потребителското ви име?

  • 48 790
  • 463
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 6 833
Много готини истории имат някои никове 🤗

Аз когато се регистрирах гледах един сериал, героинята хич не ми е любимка, но името ѝ много ми е харесвало винаги. Сложих го с мисълта да го сменя когато измисля нещо друго, ама като повечето така си останах.

Малки сладки лъжкини?
Винаги с него те свързвам. Ако не бъркам май и в темата за него пишеше, но с друг аватар?

# 196
  • Мнения: 13 082
Пишех 🤗 Всъщност повече четях май.

# 197
  • Мнения: 3 731
А на мен Ария ми беше любимка. Напомня ми за мен самата, преди години, разбира се 😃

# 198
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Имаше подобна тема преди години и намерих, какво съм писала там:
Моят е руската дума за топчица и възникна като първосигнално решение при регистрацията ми в един руски форум - както се вижда и от аватара, става въпрос за асоциация с популярно руско детско стихче.  Grinning
Но толкова си го харесах и свикнах с него, та си го пренесох и в българските форуми.

При регистрацията го изписвах на латиница и това ставаше повод за най-разнообразни грешки. След като обясних в подфорума, в който пиша най-много, какво означава и защо съм го избрала, вече потребителите, които ме познават, не грешат. Дори съвсем грамотно "икономисват" умалителната форма като се обръщат към мен  hahaha (Защото отдавна не съм топчица, ами съм си направо топка / и на външен вид се стремя да го докарам, даже. Blush)
Някои непознати се случва да го цитират грешно и сега, но го отдавам на незнанието на руски език от младежта  Mr. Green
Но това не е цялата история.
Всъщност с този ник пишех във форумите на Сървайвър, а там поне в първите години нямаше начин да се регистрираш на кирилица. Така че изписването го пренесох и тук, за да съм разпознаваема за хората от онези форуми...
После се "поразшетах" из КиТ.
И като се установих по-трайно дойде логичното решение да се "кирилизирам". Smirk

Последна редакция: пн, 09 юли 2018, 16:59 от мячик

# 199
  • Мнения: 797
Free and wild  - free, защото съм точно това, от момента, в който избягах от бившия си съпруг насилник.

Подкрепям те с две ръце! Слава Богу че си избягала!  И аз съм имала такива връзки, дори в нашия град има едно момиче което се побърка от това. Отвратително е. Имах такова гадже и се страхувах да стана на сутринта даже. Прегръдка!:bear:

# 200
  • Мнения: 496
Free and wild  - free, защото съм точно това, от момента, в който избягах от бившия си съпруг насилник.

Подкрепям те с две ръце! Слава Богу че си избягала!  И аз съм имала такива връзки, дори в нашия град има едно момиче което се побърка от това. Отвратително е. Имах такова гадже и се страхувах да стана на сутринта даже. Прегръдка!:bear:

Благодаря много. Да, две са нещата, за които съм най-благодарна: че детето ми беше малко и нищо не помни, и че аз си останах същата, а не откачих, нито се депресирах.

Ще ме извинявате, че е извън темата.

# 201
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Лятото преди да се регистрирам в бг-мамма пишех в един форум, който беше устроен като училището Хогуортс от "Хари Потър".  (не се смейте, бях на 15 Grin) Там всеки трябваше да си създаде герой (име, история, интереси), след това го разпределяха в някой от домовете, той "посещаваше" часове, пишеше домашни и т.н.
За там си избрах името Илайза Макдугъл. Първото име не съм сигурна откъде ми хрумна - или от една актриса, или от песента Where the wild roses grow, а може и от съвсем друго място. Преди това използвах друг ник навсякъде другаде, но не исках познатите ми да ме разпознаят случайно. Затова като се регистрирах тук реших да взема новото си име. Изписах го на кирилица, защото в другия форум всички четяха Eliza като Елиза или Елица.

# 202
  • Мнения: 545
Когато бях малка, имахме видеокасети с филми на Луи дьо Финес. Повечето му филми са комедии. Вкъщи всички обичахме да ги гледаме. В един от филмите от поредицата с полицаите е "Полицаят се жени", героинята, за която се жени полицаят Крюшо /Лиу дьо Финес/ се казва Жозефа.





# 203
  • Мнения: X
Ооо, колко обичах филмите с Луи дьо Фюнес! Яко хрумване!

# 204
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Помня я ЖозефА
А не беше ли ЖозефИн
Много яко име, нали?

# 205
  • Мнения: 5 134
Ооо, колко обичах филмите с Луи дьо Фюнес! Яко хрумване!

Кацнал на едно дърво! Това ще ми е следващия ник!

# 206
  • Мнения: X
За мен "Крилце или кълка".

# 207
  • София
  • Мнения: 16 202
За мен "Крилце или кълка".
AAAAAAA, изпревари ме!

Как се казваше монахинята с огромната колосана красота на главата?

# 208
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Винаги ме кефеха най-много сцените с монахините в поредиците за френския полицай. Извинете за офа.

# 209
  • Мнения: X
Не ѝ помня името, обаче помня, че караше като луда.

Общи условия

Активация на акаунт