Каква история се крие зад ника/потребителското ви име?

  • 48 784
  • 463
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 9 663
Моят крие много истории за ядене на торти Simple Smile зад ника имам предвид

# 301
  • Мнения: 3 732
Цитат на: ***vasilena*** link=topic=1047687.msg37138211#msg37138211 dtate=1533234084

Моето потребителско име е толкова тъпо,че няма какво да коментирам. Confused


И моето.  Heart Eyes Но по- важно е ние да сме остри. Изобщо на кой му пука... Joy
Аз помня и харесвам само "тъпите". Другите завъртяни не мога и да ги прочета
и не желая да ги цитирам и да се зверя коя буква да изпиша .Даже си мисля, че човек който е с прост ник на име
е истински , откровен ...Хич не ме бива по филмирането да измисля ..ама това погледнах , ама едикакво си обичам .
Единствено от завъртяните помня Плава луда лутка , защото обичам на Желко тази песен Лутко моя сви ме за тебе питают https://www.youtube.com/watch?v=WGg0AwZ5w2I
От тази песен е https://m.vbox7.com/play:9401cf630c

# 302
  • Мнения: 4 585
Отначало пишех като гост дълго време, като Volf, забележете правописната грешка. И хич не бях на зор да се регистрирам. После се регнах като Wolf, после почна офанзива срещу латиницата и стана Вълкът, после открих Клюкарника. Един ден си мерехме никовете на дължина и го преправих на Вълкът с удължен ник. Тогава обаче нета бе напъплен от реклами за удължаване на пениса, та така стана сегашния. А Вълкът, защото когато открих форума, бях яко депресиран и отчаян, идваше ми вия.

# 303
  • Мнения: 1 297
Вълчо, жените, освен длжината, много уважават и дебелината, Ф-то, де. Аз бих добавил и това към ника, който ще стане още по дълъг. Или - Вълкът с дебелия врат и дългия ник.  hahaha

Като прочетох г-жа Вейдър, Ми дойде музата да стана "Г-н втора ръка". Или "Г-н Рогачев". Направо на почивка на Елените ми се ходи. hahaha

# 304
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Адел,ти не беше ли преди това някаква "мечка в бърлога"? Grinning
Може и да бъркам.Беше отдавна.
Когато се регистрирах, аватара ми беше мечка в бърлога😁
Иначе, реално регистрационния ми ник е La haine, но много малко хора ме помнят с него, сравнително бързо го смених.

# 305
  • Мнения: 514
Моят е ясен - просто нарцистична любов към името ми Grinning

# 306
  • Полша, Варшава
  • Мнения: 125
моят ник идва от моето мило, той ми казва "коте" и от там kitten, а и обичам котетата Simple Smile

# 307
  • Мнения: 2 002
Пък аз, като го прочетох, го свързах с Китен и морето.Simple Smile

# 308
  • Мнения: 2 479
Пък аз, като го прочетох, го свързах с Китен и морето.Simple Smile
И аз Laughing Според мен, заради BG-то

# 309
  • Полша, Варшава
  • Мнения: 125
Пък аз, като го прочетох, го свързах с Китен и морето.Simple Smile
И аз Laughing Според мен, заради BG-то

Simple Smile Идва от котетата,но не се бях сетила за Китен Wink

# 310
  • Мнения: 2 760
Първият ми ник от едно време, праисторическите времена, беше ANNAbelle. Харесва ми значението и мелодичността на името. Иначе тук се бях регистрирала с нещо от сорта мам х 3, но понеже в крайна сметка си останах мама само по две, не по три, реших да го сменя.

# 311
  • Мнения: 2 749
При мен е банално ... Попаднах съвсем наскоро тук заради чичко Гугъл /по здравен въпрос/, позачетох се и реших да се регна, не ми се мислеше нещо оригинално и си останах си името. Доста нарцистично, нали Laughing
Преди мнооооого години 2005-2008г., когато пишех в разни форуми , използвах името на дъщеря ми и цифра, ако е заето. Даже по срещи така ми викаха. Laughing А по едни професионални форуми използвах модел на тогавашната ми кола, пък звучеше и испанско.

# 312
  • Мнения: 332
Обичам ,анонимнста,не обичам всички да знаят за мен , прикрита съм ,името ми в форума не  е моето ,снимката на профила ,не съм аз но момичето се доближава до моята външност .В фейса съм доста прикрита ,имам много малко приятели ,не обичам публичноста . ВСИЧКО Е SECRETT

# 313
  • Мнения: 2 002
А как избра името "Кати"? Някаква история за него, мис SECRETT?

# 314
  • Мнения: 39 318
И Габрово не е Габрово.

Общи условия

Активация на акаунт