Сподели своята мечтана дестинация и участвай за награди с Lidl

  • 28 094
  • 417
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 89
Здравейте, мечтани дестинации за мен са Норвегия и Исландия - красиви и някак магични места. Надявам се скоро да ми се отдаде възможност да превърна мечтата си в спомени☺️
Иначе харесвам много района на северното ни Черноморие и курорта Сочи.

# 391
  • Мнения: 311
Слънчева Майорка, мечта ми е от малка

# 392
  • Мнения: X
Обичам морето и се чувствам прекрасно на всеки плаж!Малдивите са ми мечтана дестинация......

# 393
  • Мнения: 351
  Здравейте!Моята любима дестинация са градчета с атмосфера като Копривщица, Трявна, с.Боженци. А мечтана дестинация са ми Родопите, които все още не съм посещавала.  Надявам се в скоро време да осъществя тази мечта, както и да посетя всички красоти на България, които не са никак малко!

# 394
  • Мнения: 813
 Созопол Heart Eyes има нещо специално, което ни привлича всяка година, старите къщи и модерен град на едно място Blush

# 395
  • Мнения: 354
Любимата ми дестинация - Южното Черноморие, заради морските преживявания, както и Банско (заради свежия планински въздух и спокойствието). А мечтата ми е да посетя Франция, Италия, както и САЩ.

Последна редакция: нд, 22 юли 2018, 16:32 от Marina Dimitrova 599305

# 396
  • Мнения: 2 230
Много мечтана дестинация ми е Тоскана Heart Eyes И Мароко. И Австралия... еххх Heart Eyes

# 397
  • Мнения: 1 945
Любимо място -Охрид Македония
Град под закрилата на ЮНЕСКО културен и духовен християнски център .
Трябва ми поне седмица да се насладя и посетя всички манастири наоколо, уличките със заняти ,
национания парк Галичице отгоре и изумрудено чистите потоци на Охридското езеро ,
да вкуся от храната и да се наслушам на музиката им .
Толкова съм запленена от тази красота че го сложих и в подписа си .

# 398
  • София
  • Мнения: 4 253
Мечтата ми е да посетя Виетнам. Надявам се скоро да я осъществя.

# 399
  • Мнения: 1 349
Моята мечтана дестинация е Рио Де Жанейро. Наистина мечтая за това място!   Магично, красиво, божествено! С безкрайните плажове, кристалните води, уникалната природа Рио Де Жанейро е мястото, за което силно мечтая. Искам да се потопя в магнетичната атмосфера на града и да му се любувам от върха на величествената статуя на Христос.

# 400
  • София
  • Мнения: 862
Любимите ми дестинации са българските планини и гръцките острови, макар, че останах много очарована и от планината Пелион, която е идеално място за съчетание на море и планина. Мечтани дестинации са ми Бутан, Африканските вулкани, Везувий, езерото Байкал, Сахара и още много природни забележителности.

# 401
  • Мнения: 86
Устието на река Велека,  за мен е едно от най-красивите места по нашето Черноморие ,любима дестинация за семейната ни почивка.
Като дете си мечтаех да видя Венеция,видях, не се очаровах.
Любима и незабравима Лувър- Париж.
Мечтана дестинация Ермитаж в  Санкт Петербург.
 

# 402
  • Мнения: 294
РИМ- това е моята мечта....обещание, което съм си дала,но все още не мога да изпълня.надявам се някой ден да успея да усетя магията на този град

# 403
  • Мнения: 2 730
Любимата ми дестинация е българското черноморие. Морето ме кара а да се чувствам    добре, когато съм там на плажа и слушам шума му се чувствам жива.

# 404
  • В страната на бурите
  • Мнения: 960
Южна Африка... И Серенгети... Детска меча ми е, един ден ще я сбъдна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт