Сподели своята мечтана дестинация и участвай за награди с Lidl

  • 28 090
  • 417
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Ние от Лидл България знаем, че пълноценно прекараното лято включва нови и приятни емоции. Няма по-добър начин да се заредите с положителни емоции от пътуването.

А какво олицетворява пътуването за Вас? Онова трепетно чувство, което се събужда само при мисълта за изследването на нови, необятни територии със свой собствен живот, от непозната култура, история и кухня. Онзи голям син простор, където се срещат морските и небесните граници. Онзи размит звук от глъчката на туристи в центъра на древен град или огромен площад. Онази гледка отвисоко, която се разкрива в цялата си прелест. И Вие си представихте мечтаната дестинация, нали?

Nature Earth Africa Предизвикваме Ви да споделите. коя е Вашата любима дестинация и кое я прави толкова специална!
Публикувайте Вашите отговори в настоящата тема до 23:59 ч. на 23.07.2018 г.
Петима от престрашилите се ще получат ваучер за пазаруване в магазините на търговската верига на стойност 20 лв. + козметичен комплект Cien.
Победителите ще бъдат изтеглени на 24.07.2018 г..

Можете да използвате ваучера за онези неща, които най-често пропускате да добавите в багажа преди пътуване, или просто да напазарувате любимите си продукти. Без значение от съдържанието на кошницата, важното е да запазите касовата бележка. Тя може да се окаже Вашият златен талон за участие в нашата голяма игра „Който пазарува, пътува!“

Моля, запознайте се с общите условия на нашата активация ТУК.


В периода от 02.07. до 31.07.2018 г., ако пазарувате на стойност минимум 20 лв. и регистрирате касовата си бележка на lidl.bg/travel, можете да спечелите ваучер за екскурзия в чужбина на стойност 1000 лв.
Не забравяйте да съхранявате бележката си, за да получите своята награда.



За пълните правила на играта, посетете lidl.bg/travel или магазините в страната.

Последна редакция: чт, 05 юли 2018, 10:31 от BG-Mamma™

# 1
  • Мнения: 443
Моите любими дестинации са Родопите и Рупите. За мен това са прекрасни места, които могат да те заредят с много положителна енергия и спокойствие. Красотата им е неповторима!

# 2
  • Асеновград
  • Мнения: 3 066
Източните Родопи, забравените от бога махали като Мурга и Муджидам.Спокойствието и красотата на тези места зареждат и ме карат да се връщам пак.

# 3
  • Мнения: 1 476
Мояте любими дестинции са южното Черноморие и родното място на баща ми.

# 4
  • Мнения: 29 370
Харесвам Родопите заради чудната природа и спокойствието!

# 5
  • Мнения: X
Бих искала да отида в Тайланд. Харесват ми екзотичните плажове и красивата природа!

# 6
  • Варна
  • Мнения: 617
Боровец, едно вилно селище там сред борова гора. Прекрасно място

# 7
  • Мнения: 556
Исландия, отново. Усещане за непреходен простор и красота.

# 8
  • Мнения: 47 986
Моите пътувания са свързани главно с морска почивка или почивка в планината. Но напоследък се замислям, че не съм обиколила Европа, баналните туристически забележителности, и насочвам погледа си все по-често натам Simple Smile
Един ваучер от Лидл- любимият магазин на семейството ми- би помогнал неимоверно

# 9
  • При децата ми
  • Мнения: 6 067
Родопите, Рила и Северното Черноморие.

# 10
  • София
  • Мнения: 12 409
Любимите ми дестинации са българските планини с прекрасната си природа. Любима моя дестинация е Италия.

# 11
  • гр.София
  • Мнения: 147
Обичам Италия!Всичко ми харесва в тая държава, храната, природата, плажовете, хората!

# 12
  • Габрово
  • Мнения: 478
Южното черноморие и Сандански, Мелник, Рупите

# 13
  • Мнения: 2 682
Любимата ми държава за пътуване е Италия, така и не успях да реша, дали харесвам повече Рим, Милано или Флоренция. Атмосферата, въздуха, хората, всичко това прави тези места толкова мили за мен.
В България пък най-обичам да съм си по Черноморието, от Бургас до Ахтопол, обичам всеки километър.

# 14
  • Мнения: 119
Моите любими дестинаций са всички морски курорти.

Общи условия

Активация на акаунт