Сподели своята мечтана дестинация и участвай за награди с Lidl

  • 28 106
  • 417
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 368
Малките градчета в Италия и Франция, заради романтичната обстановка.

# 46
  • Мнения: 5 144
Любимата ми дестинация е морето, всичко което е край морето. Най-любим от любимото ми Черноморие е Несебър Heart Exl

# 47
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Барселона разбира се!! Най-прекрасния град в Европа, цветен, мултикултурен, вкусен, млад...

# 48
  • Мнения: 1 002
Обичам морето. Последните години се наслаждавах на спокойствието в Албена.
Друга любима дестинация ми е Русе. Обожавам архитектурата по центъра, поддържаните градинки, както и да стояна брега на реката, за да гледам минаващите шлепове и круизни кораби.

# 49
  • Мнения: X
Бахамските острови. Това е една отколешна моя мечта.

# 50
  • Мнения: 1 614
За мен пътуването е страст. Обожавам да пътувам и се старая да не изпускам такава възможност.
Мечтаната дестинация ми е Куба- екзотична, весела, колоритна и цветна. Вярвам, че някой ден ще ми се случи!

# 51
  • Мнения: 1 421
Мечтаем си за Родопите и за наше щастие скоро ще се насладим на красотата им Simple Smile

# 52
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Обожавам да пътувам. От местата, в които съм била обичам най-много Италия- история, култура, храна и изкуство + красива музика, темпераментни хора и крисиви мъже.... Белла Италия Blue Heart
В България харесвам Родопите, те са магична планина, които пази тайните си от векове, истории за самодиви, смели юнаци и тайни преходи, та чак до Орфей и митологията, влюбена съм в магията им.

# 53
  • Мнения: 2 130
Любими дестинации за почивка и релакс-яз.Доспат и Златни пясъци.
Мечтана дестинация- Доминикана и Маями🌊🌊🌊

# 54
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 817
Имаме красива природа и много красиви места,все пак една от любимите дестинации са ми  Седемте Рилски езера

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
С удоволствие бих се върнала в Никарагуа, за да съживя детските си спомени от там ❤

# 56
  • Мнения: X
Италия отново и отново Simple Smile Италия за мен е топлота, уют, романтика, красота, хубава храна Simple Smile С удоволствие дори бих живяла там.

# 57
  • Мнения: 1 994
Любимата ми дестинация е всяко ново място - нова култура, общуване, емоции, различна енергия.

# 58
  • Мнения: 246
 Андалусия и по-конкретно Севиля, Гранада и Малага.

# 59
  • Мнения: 874
Моята любима дестинация е Барселона - красив град с уникална архитектура и страхотен плаж със златист пясък! =)

Общи условия

Активация на акаунт