Сподели своята мечтана дестинация и участвай за награди с Lidl

  • 28 116
  • 417
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 029
Моята любима дестинация е Гърция. Тъй като не съм ходила от 4 години сега е и мечтана дестинация. А защо, защото там има всичко. Плаж, море, спокойствие, глъч, зависи какво търсиш ще го намериш. Обичам спокойствието на самите гърци. Всичко при тях е едно лежерно и защо да го свършим сега, когато може и утре. Когато съм ходила там, винаги съм се връщала заредена с много позитивна енергия.

# 61
  • Мнения: 1 557
Любимата ми дестинации са Арбанаси и Велико Търново, с много исторически заряд, чудесна природа и възможности за отдих.

# 62
  • Мнения: 452
Любимата ми дестинация е Испания. Това е страната в която съм влюбена. Ходила съм много пъти, и никога не пропускам възможност. Плажовете са страхотни, обожавам замъците и прекрасните паркове.

# 63
  • София
  • Мнения: 669
Любимата ми дестинация са Родопите. С цялото си величие и безброй малки селца с автентична архитектура и кухня. И черноморието ни е прекрасно. Всичко си имаме в България и планини и море.

# 64
  • Мнения: 2 970
Любимата ми дестинация са Малдивите, които засега гледам само от компютъра! Искам да ги посетя, защото прогнозите са, че в близките години многобройните острови ще останат под водата!

# 65
  • Мнения: 298
Всяко едно пътуване е съпроводено с невероятни емоции. Обичам да пътувам в България и да я опознавам, любими са ми / Рибарица, Крушуна и Велико Търново, както и Пловдив/.
Влюбена съм в Тоскана и Истанбул.

Мечтана дестинация Кападокия и Петра.

# 66
  • Мнения: 5 510
Мечтаната ми дестинация е Санторини.

# 67
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 816
Мечтаната ми дестинация е Куба - заради хората, атмосферата, историята, всичко! Heart

# 68
  • София
  • Мнения: 1 208
Бих желала да посетя отново Италия и да видя Париж Simple Smile

# 69
  • Мнения: 838
Следващата мечтана дестинация е Исландия 🌌

# 70
  • Мнения: 1 590
Мечтая да отида във Венеция.От години искам и все нещо се случва .....Но аз се надявам...

# 71
  • Мнения: X
Бих желала да отида в Испания и да посетя мноооого кътчета на които още не съм била в България.

# 72
  • Мнения: 805
Бих искала да отида на Бахамите ,Индия ,Дубай ,много са

# 73
  • Мнения: 2 073
Моето мечтано пътуване е до Дубай. Миналата година имах шанс да отида, но пропуснах, сега не се знае кога ще е възможно.
Искам да видя плажовете, невероятната и богата инфраструктура и лукса.

# 74
  • Мнения: 2 024
Моята любима дестинация е всяка онази, по която още не съм минавала! Много обичам да откривателствам и да посещавам места, на които още все не съм била! И всяка от тях е специална, защото я минавам за Първи път!
Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт