Сподели своята мечтана дестинация и участвай за награди с Lidl

  • 28 093
  • 417
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 290
Аз пък мечтая да отида в Тибет Smile
Иначе до сега сме имали възможност да пътуваме само в България.
Величествените Родопи и многото манастири ме зареждат неимоверно.

# 31
  • Мнения: 1 012
Бих искала да посетя ПАриж .а любими дестинации  в България са Несебър и В.Търново

# 32
  • Мнения: 1 932
Моята любима дестинация е Франция. Харесвам тази страна. Била съм в Париж и Лион. Красота, чистота, история, спокойствие, усмихнати хора.

# 33
  • Мнения: 2 516
В България най-много ми харесват всички местенца В Родопите:heart:
А иначе си мечтая за някоя екзотична дестинация - Тайланд, Малдиви... Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 202
Моята мечтана дестинация е остров Бали. Пътувала съм на различни места в Европа, но никога на толкова екзотично и невероятно красиво място. Смятам, че си заслужава да се види поне веднъж в живота и определено бих събрала средства за да го посетя някой ден. Heart Eyes
А любима дестинация от тези, които вече съм посещавала определено е Париж - много интересно и разнообразно място с красиви културни забележителности.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 567
Любима дестинация - България ! Всички чудни, вълшебни, закътани местенца, на които можеш да усетиш вълшебството и богатството на родината ни. Перперикон, Татул, всички прекрасни пещери, местности, гробници, музеи..Всяко място тук има своята магия и богата, изпълнена със силна енергия история !
Мечтая да я обиколя цялата - сантиметър по сантиметър Heart

# 36
  • Мнения: 472
Любимата ми дестинация е Сандански! Обичам дългите разходки в парка и търговската улица, чистия въздух и прекрасната природа! Simple Smile

# 37
  • Мнения: 482
Любимите ми дестинации в България са Родопите. Бих искала да посетя Тайланд.

# 38
  • Мнения: 12 790
Мачу Пикчу - Перу. Много съм чела за инките и за тяхната цивилизация. Мои познати са били там. Все пак едно е да четеш, или да гледаш филми и да слушаш разкази, а съвсем друго - сам да усетиш магията на едно сакрално място! Мечта остана тя, както е казал поетът.

# 39
  • sofia
  • Мнения: 409
Всяка една дестинация , която  посещаваме ми е любима щом е заедно с любимите ми хора . Обичаме да посещаваме спа курортите , да ходим на море или просто да пътуваме  заради самото пътуване Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 14 688
Любимата ми дестинация е Гърция, обичам всичко в нея - слънцето, морето, храната и пак храната.Simple SmileSimple SmileSimple Smile Мечтая за един дъъълъг и лежерен круиз по Средиземно море.

# 41
  • София
  • Мнения: 879
Моята любима дестинация е Русия, мечтая да опозная Санкт Петербург в цялата му прелест.

# 42
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 266
Прекрасна страна е Португалия - бях там и искам да се върна отново - страхотни хора, спокойствие и красив син океан Simple Smile

# 43
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 149
Моята мечтана дестинация е Франция и най-вече Париж.Мечтая си от малка да посетя Франция,още от както започнах да изучавам френски в училище.

# 44
  • Мнения: 973
Любима дестинация - Барселона Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт