Време е за ИКЕА! - Тема 25

  • 76 121
  • 753
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз бих взела дървения и вариант и да го боядисам, ако искам бяла, на твое място.
А ЩЕ си взема дървения, без да боядисвам, за у нас.

# 301
  • Мнения: 13 191
За мен е неудобна, краката ми все си намират къде да се ударят под нея.

Взех си аксесоари- чекмеджета, рафтове, лостове за гардероб Пакс, питах на касата и казаха, че гаранцията им е 2 години. На сайта им пише, че е 10. Колко е?

# 302
  • Мнения: 1 416
Е, до края на Август сигурно ще е готово всичко.

Между другото, чух в едно клипче в youtube информация от уж вътрешен човек в ИКЕА, че артикулите с най-добро качество, които предлагат са серията HEMNES. Може би повечето от вас вече са го установили, но аз да кажа Simple Smile
   Исках моя гардероб да е с врати HEMNES,като скрина ми,ама вече ги няма AngryAngryAngry

# 303
  • Мнения: 9 663
Спряни ли са?

# 304
  • Мнения: 24 349
Аз пък се чудя за кушетката от тази серия. Ще изчакам септември, да видя какво ще заредят и на място ще реша

# 305
  • София
  • Мнения: 6 010
Е, до края на Август сигурно ще е готово всичко.

Между другото, чух в едно клипче в youtube информация от уж вътрешен човек в ИКЕА, че артикулите с най-добро качество, които предлагат са серията HEMNES. Може би повечето от вас вече са го установили, но аз да кажа Simple Smile


Не знам дали е баш така... много съфорумки са споделяли, че мебелите от тази серия са адски лесни за надраскване, дървесината е мека.

# 306
  • Мнения: 9 663
Може и така да е, Лаленце. Поясних, че съм го чула от youtube, не съм искала да заблуждавам някого.. извинявам се.

# 307
  • софия
  • Мнения: 25 465
Вече 2 години ежедневно детето експлоатира кушетка HEMNES и нищо никъде не е надраскано. А не бих казала, че някой много внимава.

# 308
  • Мнения: 24 349
А удобна ли е тази кушетка за спане? Мисля да я ползвам като спалня, ако гости останат да нощуват т.е не ежедневно, но все пак

# 309
  • софия
  • Мнения: 25 465
Ползва се ежедневно за спане, когато дойде гостенче се отваря. Никой не се е оплакал. Удобството зависи и от матрака. Иначе са просто дъски. Peace

# 310
  • Мнения: 24 349
Много благодаря! Точно това ме интересуваше, а виждам че ги има налични

# 311
  • софия
  • Мнения: 25 465
Лично аз нямам никакви забележки към кушетката и как изглежда. Около мен имам още 2 приятелки със същите и от тях не съм чула да се оплакват, че дървото е меко и се драска. Ако трябва да избирам отново, пак бих взела HEMNES.

# 312
  • Мнения: 1 326
Аз също се интересувам от диваните Sandbacken, и по-точно от ъгловия им вариант. Как са като удобство, здравина? Загледах и Brathult - има ли някаква разлика с Sandbacken освен различните възглавници? И на двата дивана ли се махат изцяло калъфите, и тези "ракли/табуретки/ отделят ли се от дивана? newsm78

# 313
  • Мнения: 9 663
На Sandbacken се отделя табуретката. Иначе не знам каква е разликата на Brathult със Sandbacken, но и Brathult ми беше доста удобен. Много са подобни наистина. Почти съм убедена, че и при него е отделена табуретката, защото в сайта на картинката се вижда, че не е една цяла лежанка.. Имай предвид, че тези дивани са с по-твърда седалка и по-плитки - такива търся аз. Иначе ако искаш по-мек - Holmsund или Kivik. На мен Kivik супер много ми харесва, но е тооолкова мек, направо потъваш.

# 314
  • Мнения: 1 326
Да, търся по-плитки и не държа да са много меки. На мен ми хареса Sandbacken, точно защото е плитък и по-компактен; зимата табуретката ще се пада пред парното и ще мога да си я местя, и целия калъф му се маха и пере. Сега сме с един голям за стаята ъглов диван и ми се иска да го разкарам.
Не съм от София и все карам ММ да ме закара до Икеа да я разгледам, но се дърпа; трудно се стигало до там.

Общи условия

Активация на акаунт