Къде в Пловдив??? - 77

  • 57 255
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 27 549
Здравейте,
в магазин Лекси на Пещерско шосе има ли надуваеми пояси, плавки за ръце (детски), евентуално пояси с форма животни? newsm78 Малката иска пояс-лебед Mr. Green или фламинго  Mr. Green

# 646
  • Мнения: 2 820
Има магазин за дамаски до Събота пазара, но за цени нищо не мога да кажа. Взимали сме оттам два пъти плат за дамаска.

# 647
  • Мнения: 668
Здравейте.От къде мога да купя дамаска? Решила съм да шия калъф   на дивана .Ако може да ме ориентирате и как вървят цените .
Аз съм много доволна от магазините на Бибтекс. Имат срещу мола на Братската могила и нов на бул.Никола Вапцаров до баня Русалка. Централата е на Карловско шосе. Има голямо разнообразие.

# 648
  • Пловдив
  • Мнения: 3 224
Бибтекс има и на "Отец Паисий " Wink.

# 649
  • Мнения: 1 316
Здравейте Simple Smile

Търся си такава форма, ако някъде има да си купя, знам че в интернет предлагат, но за момента ми се ще да избегна доставка. Потърсих по левчета, които знам че са доста заредени, но такава не открих.. ако някой е виждал някъде ще е супер, ако ме ориентира Simple Smile

Провери в Джъмбо, там също предлагат..

# 650
  • Мнения: 551
Здравейте, знаете ли маникюристка или салон в Пловдив където работят с акрил, защото имам само 2 дена в Пловдив.

# 651
  • Пловдив
  • Мнения: 101
Здравейте, някой знае ли от къде в Пловдив мога да си закупя щраусова мас?.. Simple Smile

# 652
  • Мнения: 1 210
Къде мога да намеря Мечо Пух  топери и кошнички за украса  и декорация за мъфини ?

# 653
  • Мнения: 2 744
Един малко по-различен въпрос, за което се извинявам, просто не намерих по-подходяща тема. Трябва ми свидетелство за съдимост за започване на работа, знаете ли за колко време го издават в съда, понеже ми трябва спешно. По адрес се водя в друга област, ако това е от значение. И колко парички да си приготвя?

# 654
  • Мнения: 2 622
Ако сте раждана в Пловдив и сте не осъждана - веднага. Ако не сте раждани в Пловдив беше 3 дни, сега може да е променено че имаше някаква реформа.

Ако плащате с карта на гише -5 лева, ако не, доплащате и банкова комисионна.

# 655
  • Мнения: 1 095
По адрес се водя в друга област, ако това е от значение.
3 работни дни.

# 656
  • Мнения: 2 744
благодаря ви за информациятя, дами

# 657
  • Мнения: 726
Здравейте, ислам да поръчам на шивач да направи кухненска престилка за подарък.
Моля, препоръчайте ми някой усмихнат, отворен за такива поръчки шивач. Няма значение къде се намира.
Благодаря

# 658
  • Мнения: 6 939
На "Йоаким Груев", след МВР съм виждала изкарани манекени с такива престилки.

# 659
  • под тепетата
  • Мнения: 9 308
Това ли имаш предвид,  Poliiii
 https://www.facebook.com/AtelierModeliani/?hc_ref=ARSeKpQ4JyVNwg … A-jsw&__xts__
  • =68.ARDCtOo0hMY5Qb3ElDbvYnvKtr5Am5Lp5E3EXp2416NacO8XsEZY9i3ACCUG66vk2i-LxJgBqtug-z3yrs9bhqHxChZlpkFwTF4wbFtUFZ5wC9Bhnl8TX7s2E9HMyKRZbd2BItigVjRen_GlUhPKVLdLBxuoWHlMNUlhLXo9cs7if14JXGP0iA&__tn__=kC-R
Аз имам дънков сукман оттам и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт