Дългото чакане след трансфер - Тема 70

  • 73 197
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 68
Аз също да се мушна под прашеца.Аз отново съм в дилема,след като моята бременност приключи,по необясними причини д-р каза,че може да пробвате по естествен път.Вчера на 21 ден от цикъла имам някакво ръждиво зацапване,което продължава и днес,но нз.как да го обясня.Дали може да е имплантация,но аз дори нз.дали е имало овулация.Претеснявам се да не е някаква инфекция породена от недоизхварлена бременност.Съжелявам,че ви занимавам с моите глупости,но няма с кого да споделя.

# 16
  • Мнения: 298
Според мен отиди на доктор да те прегледа, кажи си притесненията защото нелекувни гинекологични проблеми ще затруднят още повече опитите занапред. Аз бих отишла, ако имам притеснения.

# 17
  • Мнения: 92
Сузи , малко остана. Ако можеш да се разсееш с др мисли. Аз започнах да гледам футбол с баща ми. Оказа се весело!
И аз с това се успокоявам Simple Smile А ти кога ще правиш теста?

# 18
  • Мнения: 68
Да права си креми82 утре,ще си запиша час за понеделник, вместо да се чудя какво ми е.

# 19
  • Мнения: 19 690
Това е най-лошото - след толкова драма и зор да видиш заветните 2 черти и после да се окаже, че я кухо яйце, я пулс няма, я нещо друго не му е наред Tired

# 20
  • Мнения: 64
Момичета,вчера ви писах да ви попитам кога мога да направя тест.Трансфера ми беше на 29.06.Днес обаче не се сдържах и понеже имах един уринарен тест,и преди малко го направих.Показа втора по бледа чертичка Simple Smile но се вижда перфектно.Много съм развълнувана,в понеделник отивам на кръвен и дано и там покаже същия резултат.Дванадесет години се молим да стане това чудо!

# 21
  • Мнения: 1 269
Това е най-лошото - след толкова драма и зор да видиш заветните 2 черти и после да се окаже, че я кухо яйце, я пулс няма, я нещо друго не му е наред Tired
Аз от това се притеснявам повече

# 22
  • Мнения: 31
Здравейте! Пожелавам успех на всички!
Имам въпрос и моля , ако може запознатите да ми отговорят. Трансфера ми беше на 22.06 на едно 4 дневно ембрионче. На 1.07 имах хориомон, а на 5.07 кръвния тест показа 0. И въпроса - възможно ли е за толкова малко време хориомона да се е изчистил? Или може и да е лаб. грешка?

# 23
  • София
  • Мнения: 74
Момичета на 29.06 ми беше трансфера и тест трябва да направя на 18ти но днес 7ми ден след трансфера прокървих. Обадих се в центъра и ми казаха че е нормално случва се но не е задължително да не съм бременна. Да си продължа с утрогестана и ако стане по силно течението да им се обадя. Вие какво ще кажете 🤐

# 24
  • София
  • Мнения: 1 480
Kary85,
Възможно е да. Аз съм имала чхг 0, седмица след 10000ед, в друг месец съм имала стойност 11.
Много проучвания съм прочела по темата и няма абсолютно точен начин да се определи нито колко ще бъде серума след тригера, нито какъв ще бъде разпада след това.

# 25
  • София
  • Мнения: 211
Здравейте момичета,
имам нужда от съвет.
Знам, че не тук е мястото за въпроса ми, но не мога да преценя как да постъпя и се извинявам преварително.
Утре ми предстои трансфер и днес ми звънна един доктор от болницата, дали ще искам да направиме акупунктура. Проблема е, че аз не знам за какво става въпрос. Човека ми обясни горе-долу нещата, но все пак аз това не съм го коментирала никога с моя доктор и не мога да преценя дали има смисъл да го правя. Притеснявам се, че ако и този опит бъде неуспешен и аз не съм направила тази процедура, ще се обвинявам.
Моля Ви дайте ми съвет какво да правя. Въпроса не е в парите, а в това дали има полза от акупунктурата. Званях в болницата, но от там не ми дадоха абсолютно никаква информация.
Извинявам се за дългия пост, просто съм много притеснена.

# 26
  • Мнения: 955
Момичета,вчера ви писах да ви попитам кога мога да направя тест.Трансфера ми беше на 29.06.Днес обаче не се сдържах и понеже имах един уринарен тест,и преди малко го направих.Показа втора по бледа чертичка Simple Smile но се вижда перфектно.Много съм развълнувана,в понеделник отивам на кръвен и дано и там покаже същия резултат.Дванадесет години се молим да стане това чудо!

Еха, тихичко честито и успешна Б до термин ! Моя трансфер също беше на 29.06 и не очаквах, че толкова рано може да отчете! Браво Simple Smile

# 27
  • Мнения: 784
Nelito89 мен това с акупунктурата е все едно да хвърлиш едни излишни пари. Хората без акупунктура как забременяват.  Все пак, ако мислиш, че това ще ти помогне да се отърсиш психически и да знаеш, че си направила всичко е по добре да го направиш, а не да се терзаеш дали е трябвало или не. 

# 28
  • Мнения: 31
huligankata,
Благодаря! Разбрахме се с доктора в понеделник да повторя теста и ще видим. Уринарния показа 2 черти, но ще видим в понеделник.

# 29
  • София
  • Мнения: 211
Nelito89 мен това с акупунктурата е все едно да хвърлиш едни излишни пари. Хората без акупунктура как забременяват.  Все пак, ако мислиш, че това ще ти помогне да се отърсиш психически и да знаеш, че си направила всичко е по добре да го направиш, а не да се терзаеш дали е трябвало или не. 
Много благодаря за съвета.
Още веднъж се извинявам на всички за неуместния въпрос.
Желая Ви много успех.

Общи условия

Активация на акаунт