Дългото чакане след трансфер - Тема 70

  • 73 367
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 371
защо чак на 16 ден го пускаш и на колко дневни ембриони

# 676
  • Мнения: 118
защо чак на 16 ден го пускаш и на колко дневни ембриони

Ембрионите бяха на трети ден,а от клиниката искаха теста да е на 16-ти ден.

# 677
  • Мнения: 3 904
Лилчони, имаш ли поставян чхг препарат?

# 678
  • Мнения: 118
Лилчони, имаш ли поставян чхг препарат?

В деня на пункцията Овитрел само.

# 679
  • Мнения: 3 904
Значи стойността си е от бременност, да малко е ниска, но е важно как се удвоява. Стискам палци Simple Smile

# 680
  • Мнения: 118
Значи стойността си е от бременност, да малко е ниска, но е важно как се удвоява. Стискам палци Simple Smile


Благодаря!
Надявам се само да не е биохимична,но ако беше щях пък да имам поне един положителен домашен тест,които правих на 10-14-16 ден

# 681
  • Мнения: 3 213
Интересно. Отрицателни ли бяха тестовете ? За 16-ти ден стойността е нисичка, но знае ли човек... На първия ми опит с биохимична имах положителен тест на 12-ти ден с 3 дневни ембриони и чертата започна да избледнява с всеки следващ ден. Стискам силно палци !

# 682
  • Мнения: 118
Интересно. Отрицателни ли бяха тестовете ? За 16-ти ден стойността е нисичка, но знае ли човек... На първия ми опит с биохимична имах положителен тест на 12-ти ден с 3 дневни ембриони и чертата започна да избледнява с всеки следващ ден. Стискам силно палци !

Да, всички до един бяха отрицателни.Бях загубила надежда,но като ми казаха резултата пак започнаха надеждите.

# 683
  • Мнения: 6 502
Може да не се е захванало добре и затова стойността да е ниска. Ако имаш възможност, пази леглото тези дни. Стискам палци за хубав резултат във петък  Peace

       Момичета, а дали е възможно да се получи спонтанна б. от някой закъснял фоликул? Питам чисто теоретично... И аз не знам от къде ми хрумна  Embarassed

# 684
  • Мнения: 118
Може да не се е захванало добре и затова стойността да е ниска. Ако имаш възможност, пази леглото тези дни. Стискам палци за хубав резултат във петък  Peace

Благодаря! Дано да е така.

# 685
  • Мнения: 1 033
Може да не се е

       Момичета, а дали е възможно да се получи спонтанна б. от някой закъснял фоликул? Питам чисто теоретично... И аз не знам от къде ми хрумна  Embarassed

И аз се чудя същото Simple Smile

# 686
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Не мисля, че е възможно от зф да се получи бременност. Но аз не съм лекар и не мога да съм абсолютно сигурна.

# 687
  • Мнения: 3 213
То трябва и спонтанен секс да е имало. Grinning Не вярвам да е възможно. 

# 688
  • Мнения: 6 502
Сексът е едно от необходимите условия, да  Laughing Мисля си за случаите с разнояйчни близнаци при които единият е плод на по-късна О и съответно се наблюдава разминаване в ембрионалната им възраст. Уффф, май много филми гледам  Laughing Crazy

# 689
  • Мнения: 4 087
и сега с ин витро на 5 ден, единият сак е видимо по-малък, най-вероятно по-късна имплантация, а са си извадени по едно и също врем

Общи условия

Активация на акаунт