Дългото чакане след трансфер - Тема 70

  • 73 319
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 764
Момичета,каква е целта на инжекциите Прегнил след трансфера?🙄

# 691
  • София
  • Мнения: 10 642
Момичета,каква е целта на инжекциите Прегнил след трансфера?🙄
Поддържаща.
Най-просто и лаишки казано, имитира ранна бременност и кара жълтото тяло да произвежда повече прогестерон

# 692
  • Мнения: 1 764
Момичета,каква е целта на инжекциите Прегнил след трансфера?🙄
Поддържаща.
Най-просто и лаишки казано, имитира ранна бременност и кара жълтото тяло да произвежда повече прогестерон
Много благодаря ☺!

# 693
  • София
  • Мнения: 23 197
да не пускаме ранни тестове  Crazy

# 694
  • Мнения: 1 764
да не пускаме ранни тестове  Crazy

Ммм,не...отличавам се с невероятно търпение в тази насока.☺

# 695
  • Мнения: 411
да не пускаме ранни тестове  Crazy
GrinningGrinningGrinning
На мен са ми изписвали прегнил 100 между пункция и трансфер. И прогестеронът на трансфера ми беше хвръкнал извън рефер. стойности.

# 696
  • Мнения: 4 087
аз съм малко скептична за дългото приложение на прегнила. Един от естествените начини да се изчисти тялото от некачествен ембрион е като падне прогестерона.

# 697
  • Мнения: X
Записвам се при вас след трансфер на две ембриончета. На 23 ми беше пункцията, а на 27 ми ги върнаха. Колко дневни са били тогава? Вчера и днес имам някакви леки предменструални болки. Иначе след процедурата веднага се прибрахме, пътувахме с кола около 2 часа, като бях инструктирала мъжа да кара леко и да не ме друса много Grinning  И така, на 6.09 ми казаха да направя кръвен тест Bowtie Иначе имам назначени един куп лекарства : кринон гел, аспирин, фраксипарин, но-шпа, дуфастон, медрол и отделно си приемам видамин Б12, вигантол и еутирокс 75. Успех на всички!

# 698
  • Мнения: 218
Слънцето, според мен са 4 дневни. Като ти гледам лекарствата, май си в Щерев! Пожелавам ти успех!

# 699
  • Мнения: 17
Момичета, искам да ви попитам, дали е задължително да ме болят гърдите след зет?днес ми е 8 ден след трансфер на бластоцисти и не усещам нищо

# 700
  • тук-там
  • Мнения: 5 796
ЗЕТ или ЕТ, гърдите болят от повишен синтез на прогестерон.

Слънце, при болки взимай нош па.

Успех на всички чакащи!

# 701
  • Мнения: 578
Момичета, искам да ви попитам, дали е задължително да ме болят гърдите след зет?днес ми е 8 ден след трансфер на бластоцисти и не усещам нищо
Аз бях с подути и болезнени гърди и зърна от 4 ден след ЗЕТ,  бях сигурна на 100 % , че е станало...като си видях теста ми идваше да се гръмна. За мен това никъв симптом не е а си е от лекарствата. Хич не го мисли,това не е показател

# 702
  • тук-там
  • Мнения: 5 796
Нормално - нали се поема прогестеронов препарат.

# 703
  • Мнения: 17
Страх ме е да не би да ми падне прогестерона.Взимам утрогестан 2х3 вагинално. Имам един спонтанен аборт от миналата година при свеж трансфер

# 704
  • Мнения: 4 087
Мен ме боляха най- много от пункцията до трансфера.....сега са пухкави, изпъкнали, ама не и болезнени и напрегнати.

Общи условия

Активация на акаунт