Конски шампоан за бърз растеж на косата и здрав косъм

  • 83 697
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 488
Има ли SLS в конския?
Не си пазя опаковката, а се оказа, че май правя алергия към това и си издирвам шапоани без него.
...Не се шегувам за белтъчините, диетата ми е основно от месо, риба и яйца и не мисля, че си втълпявам, защото никога досега не ми е растяла така косата...
Моята пък винаги е била много гъста и расте бързо, но от НВД-то става адски зле. Омазнява се и пада голямо количество.

# 31
  • Мнения: X
[video][/video]На този вид

# 32
  • София
  • Мнения: 19 221
Има ли SLS в конския?
Не си пазя опаковката, а се оказа, че май правя алергия към това и си издирвам шапоани без него.
Слага се за добро измиване, така че вероятно да има. На Дермокан не откривам състава, освен разни хвалебствени страници. Ето нещо по-нормално, не виждам SLS ама http://www.pferdeladen.eu/Dermocan-Horse-Shampoo
Кератинът е вид протеин, но не зная доколко протеините за фитнес/спорт влияят на него.
Не бих се изказвала категорично, с дъщеря биолог вече знам, че нищо не знам  Laughing

Последна редакция: пт, 01 мар 2019, 13:28 от Cuckoo

# 33
  • Мнения: 46 488
Благодаря ви! Щом има в този, почти сигурно е, че има и в Дермокана...

# 34
  • Мнения: 3
Дами, вие сте хора, не използвайте шампоани, предназначени за животни. Замислете се - гъстотата на гривата на коня, нейният блясък и плътността на косъма не са резултат от миенето с шампоана за коне, а резултат на генетиката на коня.
 Нормално е да ви изсушава косата и да доведе до много алергични реакции, защото самите съставки на шампоана са концентрирани и не подходящи за хора. Ѕоdіum Lаurуl Ѕulрhаtе може би най-изсушаващата съставка. Да не говорим, че човек с по-чувствителен скалп и кожа, може да получи такава алергична реакция, че да остане без коса.
Мислете разумно. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 9 162
Марлен0416

Казва се конски, заради картинката на конете на опаковката.
иначе си е съвсем човешки Joy

# 36
  • Мнения: 57
Ползвам го 1-2 пъти седмично. Прави косата ми много хубава. Като цяло от тривитаминола съм по-доволна, но после косата ми мирише по 5 дена на него.

# 37
  • София
  • Мнения: 19 221
Марлен0416

Казва се конски, заради картинката на конете на опаковката.
иначе си е съвсем човешки Joy
Нищо подобно, за коне е

# 38
  • Мнения: X
Даа, мият гривите на конете с него.

# 39
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 700
Ползвам дермокан и съм 50/50 доволна и не. Косата ми става лъскава и жилава, но изобщо не ми допада като консистенция и аромат. Също така се налага да слагам по много, за да се разпени добре, явно няма пенители в състава. ( Това може и да е добре в общия случай, но на мен ми липсва пяна:))

# 40
  • Мнения: 2
Искам да попитам, понеже живея в Испания, от къде мога да си го закупя, ако някой знае нека ми отговори.

# 41
  • София
  • Мнения: 19 221
Онлайн

# 42
  • Мнения: 1
Този шампоан не става за нищо нито ми расте косата нито е здрава не знам защо публикувате лъжливи постове сигурно да върви на пазара но хората не са хлпрости използвам го от доста време ефекта е никакъв

# 43
  • Мнения: 884
Този шампоан не става за нищо нито ми расте косата нито е здрава не знам защо публикувате лъжливи постове сигурно да върви на пазара но хората не са хлпрости използвам го от доста време ефекта е никакъв
Това,че при теб няма ефект не значи че за нищо не става. Всеки човек е с различен скалп и различно му влияят различните шампоани.Wink

# 44
  • Мнения: 884
Здравейте на няколко пъти съм ползвала конски шампоан, но ефект никакъв.
От скоро открих шампоан който придава на косата блясък, спира косопада и наистина има ефект с разтеж. Ако някой иска повече информация, може да ми пише.
То и аз намерих за себе си. Казвам за себе си ,защото не на всички има същия ефект. Както казах по-нагоре,всеки скалп е различен,както и всеки косъм на косата. Даже намерих и шампоан ,който ми спря косопада през бременността. Никога не съм си бях виждала четката за коса без един косъм на нея след сресване.

Общи условия

Активация на акаунт