Конски шампоан за бърз растеж на косата и здрав косъм

  • 83 716
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 42
Колко време трябва да се използва тривитаминола за да даде резултат? Аз ползвах преди година ама беше само за месец и не видях резултат.

# 46
  • Мнения: 13
Здравейте, преди 3 години докато бях в Германия  ползвах конски шампоан, който една приятелка ми беше препоръчала и бях изключително доволна. Мисля, че беше този на снимката, но спомените ми за опаковката са бледи. Във всяко описание към него пише "шампоан за коне", но не е уточнено дали е подходящ за хора и това ме прави несигурна дали е същия, от който останах така доволна. Моля, ако сте го ползвали да споделите мнението си за него. Благодаря предварително.

# 47
  • Мнения: 1
Здравейте. Относно темата за шампоана, пише, че трябва да се мие 2 дена в седмицата максимум. Днес си го купих, косата ми е мека, блестяща не я изсушава. По принцип е хубаво косата да не се мие много често и не само с този, а и с други шампоани, защото се омазнява по-лесно.

И аз в началото бях доволна, миех се с конския 1 път седмично, но с времето толкова ми изсуши скалпа, при положение, че имам мазен скалп, че взе да ми се чупи на огромни парцали и го спрях.
А за миенето на косата е така, но лично аз не мога да вървя ката къпана с олио и да замаскирам с разни сухи шампоани, за да не я мия често, че видиш ли бело вредно.А тази мазнотия по скалпа не е ли вредна?Въпрос на виждане и разбиране е. Simple Smile
Точно обратното. “Тази мазнотия” е изключително полезна за подхранването на скалпа и затова е хубаво косата да се мие възможно най-рядко. Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 19 221
Точно обратното. “Тази мазнотия” е изключително полезна за подхранването на скалпа и затова е хубаво косата да се мие възможно най-рядко. Simple Smile
Да, но рекламите и манията по външния вид са промили мозъците на много хора. Измиваш една мазнотия и после, тъй като косата ти става суха, нанасяш друга мазнотия, но рекламирана.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 576
Това, че мазнотията е полезна за скалпа сигурно е вярно. Но то по тази логика и ушите да не си чистим, поне не толкова редовно, защото ушната кал е полезна, което при мен поне нито едното, нито другото могат да се случат чисто от хигиенна гледна точка.

# 50
  • Мнения: 30
На мен пък, когато ми се омазни косата пада много повече, така че не смятам, че „мазнотията” е полезна.

# 51
  • Мнения: 1
Здравейте, дами! Имам въпрос , спрямо конският шампоан на Дермокан. Вчера си го закупих и прочетох внимателно инструкциите, но тъй като шампоанът е предназначен предимно за коне не съм сигурна дали този инструктаж важи и за нас. Въпросът ми е има ли проблем шампоанът да се нанася на омазнена коса и трябва ли да се мие повече от 1 път, както е при конете за мръсна коса, или това не е под значение и не променя ефектът, който би трябвало да получим? Моля ви, ако сте използвали тази марка шампоан да ми съдействате. Благодаря предварително!

# 52
  • Мнения: 5
Здравейте аз също използвам конски шампоан от седмица и половина , редовно през ден , доволна съм всичко е , но може би от 4 дни насам усещам една горещина на скалпа  с ужасно , ужасно главоболие съм и се чудя да  не би да е от шампоана Sad  Надявам се да не е , но ако има и други като мен моля да ми пишете .
Благодаря !

# 53
  • Мнения: 2 439
Шампоанът не се ползва през ден,първо,има много масла в него,второ има кератин,който при постоянна употреба изсушава косата.Количество колкото лешник е достатъчно на измиване,оставя се на скалпа за половин до една минута и се изплаква.Един път на седмица е достатъчно,като се редува с други продукти.
В състава няма нищо притеснително,но винаги може да се развие алергия към някоя съставка.Спри го за известно време

# 54
  • Мнения: 11
Мога ли да използвам dérmocan докато съм бременна

Общи условия

Активация на акаунт