Фотосесия с кърмещи майки

  • 7 336
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 161
споко сега, просто това е идеята за календара (една от идеите по-точно). Ще има няколко отделни теми и със сигурност ще включим ходещите и говорещите. Нали и нашите са от тях  Wink.

# 16
  • Мнения: 3 447
Виж какво, предлагам да направите "екстремен" вариант на календара - за януари кърмаче на 1 година, за февруари - на 2 години.... и т.н. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 6 243
... и със страницата за октомври, ноември и декември отваряме работа на Социалните и на правозащитните организации.

# 18
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
... и със страницата за октомври, ноември и декември отваряме работа на Социалните и на правозащитните организации.
Хахахахааха Laughing
Може да се направи календар и само с порастнали кърмачета newsm78

# 19
  • Мнения: 1 559
   чудесна инициатива! Поздравления, Емем и Басилиск!  bouquet
    Пратих ЛС на Емем, надявам се да успеем да сме в София когато са снимките Praynig  В противен случай, дано поне тези във Варна да случим като сме там Wink

# 20
  • Мнения: 1 947
   Страхотна идея!!! Като излезе календарът, пишете как ще се продава, че да си закупя един брой!!! Чудни сте!!!

# 21
  • Мнения: 3 161
... и със страницата за октомври, ноември и декември отваряме работа на Социалните и на правозащитните организации.
Хахахахааха Laughing
Може да се направи календар и само с порастнали кърмачета newsm78

Ами въпрос на възможности и организация - аз се надявам някой друг да поеме нещата за календара, защото нямам опит с печатници, но стига да намерим финансиране, може единият календар да е 0-12 м, а другият само за големи сукалчета. Но освен календари, могат да се направят и много други материали - брошури, картички, галерия в Интернет (примерно към сайт за кърмене). Планираме също фото изложба (в идеалния случай - по време на Световната седмица на кърменето). А представете си да убедим някое кафене да сложи такива постери и да стане baby cafe за срещи на кърмещи майки. Идеи много, но иска и много работа и добра координация. Така че - крачка по крачка. Сега се фокусираме на фотосесията, а като видим с какъв материал разполагаме, ще мислим как да го използваме. Това с календара беше само един пример. Имайте предвид обаче, че фотографът ни е безплатен, но всяко друго начинание ще иска финансиране (поне в началото - после вероятно ще се изплати), така че трябва да мислим и как да събираме средства за бъдещите проекти.

# 22
  • София
  • Мнения: 63
Ами ние сме кандидати за фотомодели, не се притесняваме от публика. А и си нямаме хубава кърмаческа снимка.

# 23
  • Мнения: 127
... и със страницата за октомври, ноември и декември отваряме работа на Социалните и на правозащитните организации.
hahaha  Joy Joy Joy
Чудех се тоя път какво оправдание да си намеря, за да не участвам, ето сега си го имам - февруари не ми е любим месец, а ние сме в тая възраст за втория календар  Wink Идеята ми се вижда готина, но аз лично не кърмя навън, камо ли пред камера  Embarassed А и Цветина търси "цици" само за приспиване и по друг повод не мога да я накарам, колкото и баба й да обяснява, че и при следобедното заспиване търсела цици от нея  Confused

# 24
  • Мнения: 3 161
Както казах в началото, не се знае дали ще успеем да съберем всички желаещи в един ден... засега изглежда, че желаещите са малко повече, отколкото е възможно да заснемем наведнъж, в което няма лошо. Ще говоря с фотографа да направим още една сесия, ако е навит (надявам се да му харесаме и да продължим съвместната работа). Идеята с календара 0-12 месеца засега отпада, защото е доста трудоемка и изисква повече време и организация (както казах, това е само един пример). Понеже преди да започнем, е добре фотографът да има някаква идея от лицата, които ще снима, бих помолила всички желаещи да пратят по една снимка до понеделник вечер на мен и basilisk (лице, не цици  Laughing). По възможност и снимка на детето. Във вторник имаме среща с фотографа и ще му предложим да избере с кои лица да започнем, както и да помислим предварително за някаква обща концепция на сесията.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 884
И на мен ми се иска да се включа Peace

# 26
  • Мнения: 3 379
И аз се наредих на опашката Simple Smile Като гледам обаче ще се класирам ако имам късмет чак когато се намерят пари за календар на кърмачета над 1-година, засега някъде между февруари и март, но мисля да обявя конкурс кой първи ще се класира за октомври  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 980
Бихме се включили, но Габи абсурд да засуче навън пред интересен декор и светлини...

Мога да се оправят лесно нещата с фотошопа, докато се излежавам, а тя пие от сламка  Mr. Green, но идеята се опорочава... Sunglasses

Желая успех.  Hug

Последна редакция: пн, 05 юни 2006, 15:28 от mama monik

# 28
  • Мнения: 3 926
И ние, и ние Hug Сияна не отказва цоки, където и да е Grinning
Ще пиша и ЛС.

# 29
  • Мнения: 35 967
и аз , и аз Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт