Искам близнаци

  • 4 003
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27
Незнам дали е вярно,но съм чела че близнаците се предават генетично,през поколение и от женската страна.Аз също искам да имам близнаци,но имам и дъщеря ,която е на 4 години.Тя твърдо иска  близнаци,ако имаме само едно щели сме да с вземем още едно за да са две.На мен баба ми има брат близнак и дядо ми има също брат близнак.Надявам се да имам късмет и да имам близнаци.Ако някои случайно знае каква е вероятноста да имам близнаци моля пишете,но аз знам че всичко си е божа работа.

# 16
  • Мнения: 826
Вси4ко си е до късмет.Нито аз,нито бащата на децата ми имаме близнаци в рода си.Ние сме първи. Wink

# 17
  • Мнения: 412
ами не помня вече къде четох но раждането на близнаци е така да се каже "извън общоприетото";т.е. различно от нормалното и обикновенно се дължи на някой фактор на средата - например в Банкя се раждали в последно време повечко заради специфичен химичен състав на водата;
но дали наистина е така - кой да ти каже  Rolling Eyes
ние действително живяхме година две там преди да се родят нашите зайчета; Embarassed
все пак и наследственият фактор е важен - оказа се че дядо ми е имал брат и сестра близнаци - даже леля любка - въпросната сестра се обадила специално на майка ми за да й каже че когато били малки един ден сутринта рано - по време на изгрева майка им ги е извела в градината и с лице към изгряващото слънчице е засадила розов храст между нея и брат й - мога само да гадая за символиката на въпроното действие Rolling Eyes може би за да са хем един до друг, хем бодлите на розата да ги разделят и всеки да си има собствен път в живота?! newsm78 newsm78
както и да е - исках да кажа че при последният редови преглед на сестра ми са й казали че има 4 готови яйцеклетки и ако реши да пробва шансовете са голеви Laughing тя милата май цял месец се заключи при майка и татко  hahaha hahahaе, това в кръга на шегата..

# 18
  • Мнения: 7 640
във всяка фамилия има близнаци, просто човек трябва да порови достатъчно назад.
Много често "на първо четете" никой не се сеща, защото в миналото оцеляването на прематурни бебета е било почти невъзможно. Изведнъж някоя баба се сеща, че еди-кой си родил близнаци, ама те не изкарали до годинка Sad

# 19
Ето една рецепта за близнаци Laughing
Не твърдя, че наистина действа, но жената ми е съседка и на 42 години, при първо раждане уцели десетката - 2 момчета - еднояйчни близнаци. След 3 години неуспешни опити да забременее забъркала въпросната смес и от веднъж магията станала Joy
20 черупки от яйца се измиват добре и се препичат на фурна до розово.
Смилат се с кафемелачка.
Забъркват се с 3 лъжици мед.
Ядат се (от бъдещата мама) на 7 ден от началото на менструалния цикъл. (ако ви дойде на 1, то на 7 - ядете!)
Следва мнооооооого любов!!!
Успех!  Peace
Ако някой се навие да пробва - моля да сподели как е.
Аз мисля да опитам през месец март догодина  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт