За тези, които четат любовни романи №31

  • 81 624
  • 742
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 315
Здравейте ,
от няколко дни съм започнала Забравена истина на К.А.Тъкър , но все не ми остава време за четене и съм до средата все още . За сега ми харесва , идеята е интересна без да е нещо нечувано и невиждано разбира се . Действието прескача от минало в настояще и паралелно се разказва историята на героите преди и след.
Надявам се днес и утре да я завърша Simple Smile

# 376
  • Мнения: 1 528
Прочетох „Книжарница Найтингейл” Вероника Хенри и „Лодка на любовта” Кейт Лейс. Леки и приятни истории, без да са нещо особено.
Започнах „Синеокият дявол” Лайза Клейпас и съм направо очарована. Книжката е чудесна. Мислех си, че няма да ми хареса, защото преди време бях чела „Захарче” и нещо не ми допадна. Според  мен „Синеокият дявол” е в пъти по - хубава.

# 377
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Здравейте ,
от няколко дни съм започнала Забравена истина на К.А.Тъкър
Аз към я купила, но чака ред ☺

Ноември ще излезе още една книга на Тъкър. Оригиналното заглавие е "Keep her safe". Някой да я е чел на английски?

# 378
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Прочетох  Розата на любовта, Сара Маклейн, оказа се, че съм забравила първата част, но втората доста ми хареса. Нямам търпение да пуснат и другите две части, като последната явно ще се окаже най-интересна Simple Smile

# 379
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
И аз я приключих миналата вечер, хареса ми. Дано само Ибис издадат и останалите книги. Че то тази колко години я чакахме.

# 380
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Ох, надявам се, понеже последната ще е най-интересна, да не се мотаят, ами да ги изкарват вече Simple Smile

# 381
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Ами първата - "Негодник по неволя" я издадоха през 2015. Три години по-късно - пуснаха и втората. Дано не чакаме по толкова и за останалите две от серията.

# 382
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Дано, аз бях забравила какво стана в първата и си мислех, абе тая не съм ли я чела, ама с някакво друго име в главата. После си погледнах книгите, та видях, че я имам и се сетих за какво става дума

# 383
  • Мнения: 18 562
Негодника аз изобщо не харесах. Затова ми писна от поредици все ги чакаш.

# 384
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Момичета, търся си нещо с вдовци. Тези дни препрочетох книгата на Тор от Братството. Може и да е на английски.

# 385
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Много ми хареса Синеокият дявол на Лайза. Хубава книга, давам й 4.5!

# 386
  • Мнения: 1 528
Аз, започнах „Финално Да” Саманта Скот Джефрис. В началото съм, но за сега ми е интересна.

# 387
  • Мнения: X
Негодника аз изобщо не харесах. Затова ми писна от поредици все ги чакаш.
Хах, а точно тази поредица е свързана с поне още една поредица, доколкото си спомням. Всичките ѝ книги много ми харесаха.

# 388
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Негодника аз изобщо не харесах. Затова ми писна от поредици все ги чакаш.
Хах, а точно тази поредица е свързана с поне още една поредица, доколкото си спомням. Всичките ѝ книги много ми харесаха.

Да, има още три или четири книги. Негодник по номер или нещо подобно беше

# 389
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Не съм се ровила да видя дали на руски ги има книгите.

Общи условия

Активация на акаунт