Хайде пак за бирата...

  • 1 550
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 730
ВСЯКО нещо в рамките на нормалното е полезно  - това е моето мнение Peace

и моето Peace

# 16
  • Мнения: 922
И аз четох много, много мнения по темата - общо взето половината са "за", другата - "против"... Както, впрочем, и по всеки друг въпрос...
Затова, смело си пийвам по една чаша вечер, с ясното съзнание, че не вредя по никакъв начин на бебето Peace

# 17
  • Мнения: 3 216
Аз май откакто сьм родила всяка вечер след последтното хранене си жулвам по една бира.На детенце нищо му няма.А и при мен се оказа,че най-добре ми влияят за кьрмата бозата и бирата.И така на закуска се омайвам с боза,а на вечеря с биричка.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Всичко до тук ми е съвсем ясно... С изключение на едно...
Какво общо има "бирената мая" с бирата...?
Ако си мислите, че в бирата има "бирена мая", много се лъжете...

Сори за офф-топика... По темата... На който както му харесва... Колкото е решил да си "опиянчва" чеденцето - толкова...
smile3532

# 19
  • Мнения: 804
  Аз съм голям фен на бирата beer, пийвам си по една малка от време на време Peace Не виждам промяна в бебчето, а и все пак не изпивам 1 каса. По малко от всичко си позволявам и аз се чувствам добре и бебето също Hug

# 20
  • Мнения: 1 735
Всичко до тук ми е съвсем ясно... С изключение на едно...
Какво общо има "бирената мая" с бирата...?
Ако си мислите, че в бирата има "бирена мая", много се лъжете...

Сори за офф-топика... По темата... На който както му харесва... Колкото е решил да си "опиянчва" чеденцето - толкова...
smile3532

Не мисля ,че някой си опиянчва чедото. Rolling Eyes  Има подходящи моменти за всичко.  Wink

# 21
  • Мнения: 723
ВСЯКО нещо в рамките на нормалното е полезно  - това е моето мнение Peace

 newsm10 Ако не полезно, поне не вредно! Няма да забравя думите на др.Слънчева (от МД) на курса за бременни - може и кафе, и цигара, и алкохол, само да е по малко и най-добре - веднага след кърмене.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Не мисля ,че някой си опиянчва чедото. Rolling Eyes  Има подходящи моменти за всичко.  Wink

Аз и затова "опиянчва" съм го сложил в кавички...

# 23
  • Мнения: 1 735
Не мисля ,че някой си опиянчва чедото. Rolling Eyes  Има подходящи моменти за всичко.  Wink

Аз и затова "опиянчва" съм го сложил в кавички...
smile3555 thumbsup

# 24
  • Мнения: 2 381
Пийвам си по чашка бира.Важното е, че не прекалявам Wink

# 25
  • Мнения: 223
аз пия по 1-2 бири на ден и не съм забелязала на бебелина да и влияе зле или пък да я успива. така че - пия си с кеф beer3

# 26
  • Мнения: 4 242
Мацки под една бира какво имате предвид? Половин литър ли? Защото една-две бири си е половин- един литър Thinking

# 27
  • Мнения: 670
Пия по една бира вечер.. на мен ми помага  Mr. Green

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Мацки под една бира какво имате предвид? Половин литър ли? Защото една-две бири си е половин- един литър Thinking

Не бе, Мери... Те имат в предвид една-две бири от по ДВА литра... Тоест, два-четири литра биричка... Ми обичат я де...!
smile3532

# 29
  • Мнения: 38
И аз си пийвам всеки ден по биричка и се надявам наистина да не вреди на бебчо, но какво да направя като ми е толкова сладка. Не съм забелязала някакви притеснителни признаци, но все пак не се отпускам да пия по много. Вече сме само на едно кърмене и затова го давам по- смело, пък и как може лятото да не пиеш бира?

Общи условия

Активация на акаунт