"17 мига от Пролетта" или 1001 дни, нощи и моменти белязали живота ни

  • 249 106
  • 1 375
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 796
 Чут, пожелавам ви резултатите да са повече от добри. Прегръщам те.

# 676
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
моля се  Praynig

# 677
  • София
  • Мнения: 395
преди 40  минути брат ми ми каза, че отива на ЯМР в ракова болница...............

мигове като този са най - омразните в живота ми................моля ви стискайте палци Praynig

Дано всичко да е наред.
Не се притеснявай предварително и стискам палци всичко да е нормално

# 678
  • Мнения: 4 195
уф, дойде, изръси ми го и си тръгна, има проблеми с гърба и кръста, дано се окаже дискова херния и много да го боли, за дето ме кара така да се притеснявам ooooh!

# 679
  • Мнения: 3 371
Чут- Чут ,  Hug всичко ще е наред , ще видиш  Praynig Praynig Praynig!

# 680
  • София
  • Мнения: 2 530
van4otka     action032.

# 681
  • Мнения: 37
Още веднъж Благодаря,за прегръдките момичета!Ще споделя още миг,който се повтаря всеки ден.Водя дъщеря ми на рехабилитация в центъра на Чавдаров,всеки път когато поглеждам тези деца,чиито живот минава в борба с определена диагноза,сърцето ми обърква своя ритъм!Тези очи ме разтърсват всеки ден,те казват толкова много!

# 682
  • Мнения: 0
Здравей те една от моите колежки ми каза за този форум като ме помоли да не плача...Аз и обесних ,че за жалост отдавна не го умея това със сълзите.Защо ли,ами ще ви кажа и на вас.
1).Завърших ...ура ..бал и темподобните му салтанати...но майка ми не ми даде пари за парфум нямала била....Simple Smile
2) Свадба веднага след бала финансова криза за семейството ми страшни харчове  100 души гости абе голям банкет хахаха
3)Първи осми март като семейна жена....голи бяхме като църковни мишки но какво от това имах любов тя ме топлеше ,но нямаш пари да купя на мама цвете тя ме попита защо нищо не съм и подаръла аз и обесних че нямам пари тя се засмя и каза :Видяли ,сега ще разбереш какво е да искаш но да нямаш да купиш..../имаше впредвид за парфума който ми отказа за бала/
4)Желание за дете но уви не идваше в един миг тазбрах че съм бременна бях много щастлива но за кратко в 6 месец го загубих /умряло в мен/
5)Отново бременно но дали ще се роди ....Да роди се едно прекрасно черничко момченце..Когато се роди попитах всичко ли си има ?
6)Зъбки,прохождане първа дума...детска градина
7) Диагноза рак ми поставиха на 30г.когато бях-ШОК за мен и семейството ми
Sunglasses Загубих баща си от много млад от рак почина беха ужасни мъки на него и за нас
9) Знам,че може и да не виждам баща си но той е до мен някъде..усещам го
10)Лечение от рак химиотерапия без коса
11) Детето ми беше на 4 години и ме попита ще умра ли?
12)Децата му се подиграваха че майка му ходи с перука като на куклите
13)Борба за живот мъки болки гадост
14)Имам син първокласник доживях да го видя...сбъдната една от мечтите ми да го видя с раница и букет
15)Доктора ми каза,че съм излекувана ...рака е спомен..
16)Живея така сякаш утре няма да съм жива ....помагам на хората и това ме кара да съм щастлива...
17)Когато вървя по улицата виждам как ме гледат хората ....Обичам се .Обичам живота,Обичам хората....Вярвам в Господ ....ЖИВА СЪМ!!!!

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Helena_Eli  Hug пожелавам ти много прекрасни моменти  bouquet

# 684
  • Мнения: 3 634
Да се пробвам и аз ...

1. Гледам ТВ, а майка ми пере. Чувствам се странно и успявам да извикам "Мамииии, болиии"! Майка ми тича от банята, това е първият ми пристъп. Прекарах следващите четири години сама в различни болници.
2. Първият учебен ден за мен в училище, лекарите обещават да съм като другите деца след операцията. Баща ми може да се върне от Киев, няма вече да ни трябват допълнителни пари за лечението ми.
3. Побоят в гимназията. Отново в болница. През следващите 10 години ще се възстановявам от травмите по главата.
4. "Стената на плача" и моето име в списъка. Ще съм студентка от втори опит!
5. Реших го, заминавам за Берлин след 4 месеца. Същата вечер разбрах, че майка ми е болна от рак.
6. Нощ е и гледам през прозореца. Искам да оставя съобщение, че не се чувствам добре, но немога да се движа. Нямам и лекарства, на гости съм.
7. Непознати лекари отново са над мен. Незнаят какво ми е, а аз немога да говоря. Мама носи лекарствата и аз се отпускам. Най-тежкият ми пристъп започва.
8. Харесвам го, ще му предложа да живеем заедно, нищо че се познаваме от 4 дни.
9. Нашият магазин. Най-лошата ми идея.
10. Отново в болница. Този път като служител.
11. Курс по яхтинг. Изгрева над язовира. Затварям очи и отново съм във водата.
12. Аз искам бебето, той не. Съгласявам се.
13. Ще има сватба! Трябва да побързам, искам мама да ме види като булка.
14. Четири месеца след сватбата и положителен тест. Ще успее ли мама да види бебето?
15. В болницата за планирано секцио. Нали лекарите ми обещаха, че няма да има повече пристъпи?!
16. Защо е син?! Чела съм, че може да е червен, но син..... бебето ми се задушава!
17. Тризнаци, тризнаци, тризнаци... дали да не направя списък с бг-тризнаци. Ще го нарека "Мулти-мама".
18. Отново в болница заради него. Тук съм си у дома, спасихме го. Държах го както мама някога държеше мен.

Той е мой и аз съм негова, имаме и нещо наше. То ми дава много мигове на щастие и ми казва вече: "Мам', ам-ам!". Започнах втори живот с него и чакам нови 17 мига, които да бележат НАШИЯ живот!

# 685
  • Мнения: 444
1. Вълненията когато тръгвахме някъде на почивка със семейството ми, а аз бях малка...
2. Тортите, сладкишите и всички останали вкусотии на майка ми.
3. Баща ми ми се кара за тройката по математика в 5 клас...
4. Със сестра ми си оставяме бележки в коридора със нашата приятелка-съседка, по романа "Малки жени"... голяма емоция.
5. Лятото.. баща ми ни води на село за около 10 дни и ни оставя 10 лева- това си бяха много пари за нас... и ние ходихме да си купуваме зрънчо.
6. Целувките в колата, когато той ме изпращаше до нас..
7. Първият път, когато исках просто да спим един до друг и легнахме следобед, но аз така и не заспах от вълнение, че съм до него.
8. Нощите, в които се чувствах толкова самотна... и си изплаквах сълзите..
9. Погребението на дядо ми.. бях на 6... толкова ме беше страх, когато му оставах цветя в ковчега...
10. Тройката по висша математика- бях на седмото небе от щастие.
11. Успях да си събера пари и да си купя това което искам. Горда съм със себе си... успях сама!
12. Сутрин когато той заминаваше на работа и ми приказваше мило, а аз сънено го изпращах и целувах.
13. Мигът в който се разделихме и червените ми очи от сълзи...
14. Една вечер прекарана с него... много емоции.. не сме гаджета.. но нещо сякаш още ни тегли един към друг. А може би съм много объркана...
15. Рожденните ми дни, когато бях малка и у дома правихме детски партита... и винаги майка ми правеше красиви торти.
16. Многобройните пътувания с него и смеха, и радостта че сме заедно...
17. Една вечер. Море. И много любов.
18. Първия път когато се качих на самолет..

и има май още много други... но няма да се увличам...

Темата е страхотна.. някои от вас ме разплакват..

# 686
  • Мнения: 4 358
Хелена  Hug.Пожелавам ти всички лошо да е вече зад гърба ти.
В този живот вече да те чака само добро Hug Hug Hug.
Страдала си достатъчно.
Михалко  Hug

# 687
  • Мнения: 11 340
Отдавна не бях писала. Само четях. Много прекрасни моменти споделихте, момичета! Hug
Поредните 17 мига от моя живот.
1. Резултата от биопсията е положителен. Резултат, който не очаквах и ме срути. Почвам борба.
2. Борбата дава резултати. Но вируса още стои.
3. Забрана за бебе.
4. Нов шамар - ранна критическа. Да забравя за бебе.
5. Плача при всеки цикъл. Месеци наред. Остарявам ...
6. Поредния шамар от съдбата. Две черти! Да се смея ли, да плача ли.
7. Искам го този внезапен подарък. А ми се драйфа като за световно.
8. Забравям всички лоши спомени. Искам при мама. Тя не знае.
9. Изненадата и радостта в очите и.
10. Прошката! Мамо обичам те.
11. Разговора с доктора преди амниоцинтезата. Треперя цялата от страх и несигурност заради възможния резултат.
12. Резултатите са отрицателни. Сънят ми е верен.
13. Преносвам. Не искам. Цялото ми тяло се съпротивлява на идеята за предизвикано раждане.
14. Предизвикването - толкова болка в един миг, толкова щастие в следващия.
15. Любовта в плът и кръв.
16. Миризмата на бебе, сладкия дъх на карамел, прекрасното усещане на допир до кожата.
17. Мечтите се сбъдват, дори когато изглеждат недостижими.

# 688
  • Мнения: 0
БЛАГОДАРЯ ВИ......  bouquet

# 689
  • Мнения: 2 724
Вечерница ,развълнува ме!

Общи условия

Активация на акаунт