Мами в Италия 8

  • 13 909
  • 309
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 475
  не ме глези толкова че ще вземе да ми стане навик.Мерси. 

Моля,моля  Peace
Аз съм бюрото информация на мамите тука.. Wink


  bouquet

# 256
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
Здравейте,можмичета!Има една интересна програма- Google Eatrh.Тя е със сателитни снимки и снея можете да намерите всеки,къде живее или е живял,както и местата ,които иска да посети.Желая ви приятно търсене....

# 257
  • Мнения: 714
да, бе Калко, аморе... само аз.... и какво дебелеене, аз повече от това не мога да дебелея.
нали знаете, че голяма част от дебелите жени отслабват по време на бременността си. дано да е така, щото 120 кила не искам да ставам)))


аз исках да купя ванити феър, да вида бранджелина, но тука изчезна няколко минути след публикувнаето. иначе разглеждам тези , които са по баровете А, Амика и тн.
но искам да аси избера мое женско списание и тук ( в БГ Ева купувах дълго време....).въпреки, че не понасям тия списания, където пише колко струва съответната чантичка и от къде...

кажете, Ойл оф Олаз някой ползва ли крем? трябва да си купя крем за лице, но не искам Ореал , Нивеа , ( а за Клиник не ми се дават 50-60 евро..) , та, какъв да пробвам?! newsm78



Лени, аз купувам ОК пер ла салуте и Донна е мамма (по-точно съм се абонирала).

Пробвай кремчетата на Клинианс, поносими като цени и много деликатни.  Hug

# 258
  • Мнения: 2 427
Гугъл ърт е супер ,лошото че не е в реално време а и не всички места в итали се виждат ок.има една кий хол която е страхотна,не-не-невероятна и на която се мъчехме да кракнем паролата щото иначе струва 2000$на година.Тя дава абсолютно всичко риал тайм т.е директна вразка със сателит и можеш да си шпионираш всичко и навсякъде.Ако някои си е закупил паролката и иска да ни даде вазможност и ние бедните да се насладим на гледка,щте ви бадем благодарни да ни я съобщите.

# 259
  • Мнения: 6 167
Много благодаря за инфото за кремчето - ще си купя такова)))  Hug
сега откривам google earth, kakto i google art...  Peace

# 260
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
моля,напишете как да се изтегли Гогле арт.Благодаря предварително Simple SmileА има ле някой записи на Енрико Масиас,Далида и Патриция Карли,както и на Джони Холидей?

# 261
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
Моля ви кажете от къде да изтегля Гогле арт.Има ли някой песни на Енрико Масиас,Далида,Патриция Карли и Джони Холидей

# 262
  • Мнения: 2 427
Оки,Georgia,благодаря много за помоща ти ,преди да тръгна към Милано може би ще се наложи да те питам за някои неща ,така че би могло да се наложи да се вазползвам от любезната ти покана. Peace
Благодаря ти и за пожеланието за прятен weekend,подобно и на вас в семейството ти.За мен съботата ще баде изпълнена с конфликтни ситуации-ще ходим да купуваме пералня с мъжа ми(все спорим относно покупките) .Нашата нещо не работи от седмица и уви чистите гащи свършиха Embarassed,та неделята ще бъде ден за пране.Дано не вали,че да ми изсъхнат нещата че с тази бременност вече във все по малко дрехи влизам.  Crazy
Buonanotte,vado a nanna
Buon fine settimana a tutte le ragazzzeeee. Heart Eyes

# 263
  • Мнения: 6 167
Добрурюююю))

Да си изпия капучинцето с вас ( тези, които са станали)

Значи снощи до никое време се занимавахме с goole earth. много вдъхновяваща програма. до късно през нощта си мислих колко човека е напреднал, това Галилео Галилей ако го види не знам как ще се почуства. или Коперник. Представяте ли си Коперник сега да го цопнем тук да гледа Земята.

качихме я и на много мощен компютър, така и на моя нещастен лаптоп.
програмата е страхотна, но иска да се изучи , какво друго може да се прави, освен да се воайорства из планетата.

аз направо преоткрих или по-точно се удивих на това колко е променена
цялата концепция за планетата. с мишката си въртя света в буквалния смисъл на думата.
видяхме къщатата, си, дори се вижда асфалта пред гаража, където има изтъркване от завоя, който прави колата преди да влезе.
видяхме западното крайбрежие на САЩ, конкретен адрес ( намира по адрес!). Голден Гейт ...конкретни адреси, къщи..
в София се вижда даже нашия балкон ( не в перфектна резолюция, разбира се).
намерих вилата! дето е забита до един язовир незнаен! 
като цяло локации , които са интересни, и с нещо значими или просто по-цивилизовани се виждат с доста добра резолюция, а Долно Нанагорнище не толкова или въобще.

мислех си за това, ако ние виждаме нещата по този начин и безплатно, военните какво ли виждат  Crazy

имах едно обучение в БГ преди да замина за безопасен достъп до военни конфликтни точки , та там показаха едни снимки от спътник и клипче , как американски войник просто.. застрелва цивилни ( араби).  беше дадено в много добра резолюция, жената се виждаше фереджето й... абе, потрес!

Тези, които имат повече опит може ли да обяснят какво друго може да прави програмата? И за какво я използват най-общо?

# 264
  • Мнения: 6 167
Моля ви кажете от къде да изтегля Гогле арт.Има ли някой песни на Енрико Масиас,Далида,Патриция Карли и Джони Холидей

краситруд, мъжа ми се занимава с музика, какво точно ти трябва, ( и как да ти го доставя!)
със сигурност има много неща. нашата къща е къщата на музиката, със сигурност можем да ти помогнем))

за google art и аз търех снощи, но има само  криейтър, което не знам какво е.
google art също така програма ли е , като google earth ? какво прави, за какво служи...

# 265
  • Мнения: 3 425
Ей ни на и нас  Flutter изпратихме си таткото на работа и сега се гушкаме!

 nbirthday  Giftна Петя Tada Много и прекрасни неща  baloni

Лени,ми ние я ползваме за това,което и ти!В замъглените части са военни и секретни(предаватели и т.н) бази!
Мобилни и кредитни карти има всеки и някои не се досещат,че това е перфектния начин да  те индифицират във всеки един момент  и после някой ще ми говори за рrivacy  Rage
Аз кремчета  си купих в бг,но съм фен на Avon!Някой ползвал ли ги е тук?
Филма довечера в 9 по канале 5 с Нанси Брилли е сниман в Бг!Доколкото си спомням пианиската във филма отива на турне в Бг!Малко са сцените де...аз разпознах само Цум и зала България...друго не се сещам сега... newsm78,но може и да има !

Чао засега от нас ...весел уикенд   bg
 

Последна редакция: сб, 17 юни 2006, 16:07 от Kaлa(Bella13)

# 266
  • Мнения: 2 427
Здравейте деца!!!
И на мен ми е минавало през ума това как биха реагирали хората живяли стотици години преди нас ако биха могли да видят земното кълбо по този начин.Изобщо,ние сме вече в бъдещето а в ежедневието си рядко или почти никога не го осъзнаваме,самолети,коли,влакове-стрели,ТВ,телефони,GSM-и...Tом-Tом навигатори какви ли не там удобства и глезотии.А само като си помисля ,че баба ми навремето не е имала дори вода в дома си и жените са ползвали парцалки вместо дамски превразки и тампони...
Купихме пералня днес,невероятна е ,супер технологична и безшумна и днес цял ден я гледкам и и се чудя точно като  абориген огледалце.Най-накрая от много чудене врътнах  една програма която продалжи цели два часа и половина и докато чакам да изпере взе че заваля,тюххх! #Cussing out

# 267
  • Мнения: 6 167

Купихме пералня днес,невероятна е ,супер технологична и безшумна и днес цял ден я гледкам и и се чудя точно като  абориген огледалце.Най-накрая от много чудене врътнах  една програма която продалжи цели два часа и половина и докато чакам да изпере взе че заваля,тюххх! #Cussing out

heh, честито, похвали се , ква?)!
и аз така гледах нашата, програмата й също е много дълга. с предпране 3 часа. егати пералнята си казах. после .. книжката. сега смело ползвам всички програми вкл. тази за ръчно пране.
мъжа ми казва Как хем ръчно хем в пералнята))))
ето как)))

браво, да си я ползвате със здраве!

# 268
  • Мнения: 1 545
Уф, най-накрая!!!! ДО сега се борих с компютъра ми, че не искаше за се включи. Понеже сглобихме един за в хола, на който да пеем караоке и Валтер да си играе на големия екран / Twisted Evil/, взехме скедата видео от моя, след което моя отказа да се включи. Разглобих го целия, смених всички възможни части, накрая се оказа меморията  #Cussing out
Много нови потълнения, сууупер!!! Гери, наистина ли познаваш още една мама от Наполи? Дано се включи, така няма да съм единствената от юга.
Вчера пак ходихме до селото в планината, да си взимаме довиждане с канадците. Този път взехме и Бобо. Та хората имат там две кокошчици с две пиленца - колкото да им се радват внучетата, като им ходят на гости. Бобо първоначално не искаше да се приближи до мрежата им, и само късаше листенца и ги подаваше на стопанката, тя да им ги пъха през дупките, но по-късно започна и сам, престраши се. Беше голяма картинка как ги храни. Само от кученцето го беше страх, едно мъничко домашно пуделче. Иначе падна голямо тичане след една топка на площада. Само дето нощес от новите емоции се буди по сто пъти. След обяд легнах да спа с него и си поспахме сладко-сладко два часа и половина.
Честита пералня на amymommy, със здраве да си я въртиш! А като вали, къде си простирате дрехите? Аз си сложих от просторите, дето се закачат на тавана, и с въженце се спускат. Имам едно коридорче между двете бани, което е доста високо, там е и калдаята, та зимата е супер, накачвам си ги там и от топлината се сушат почти веднага. Иначе сега си простирам на прословутата тераска.
За списанията говорите - аз обикн. си купувам козе ди каза, попрочитам Куарк и Фокус, които Валтер си купува, но рядко намирам време.
Хайде до скоро!
п.с. Кали, коя е Петя?!? Нещо пак съм пропуснала, но да е жива и здрава, честит й рожден ден!

# 269
  • Мнения: 6 167
Днес много ниска активност..

Деска, аз простирам на едно такова разтягащо се долу, на двора. Или на терасата.
Зимата в помещението на свекърва ми, където стои газовата инсталация. Нещо, като сухо помещение в тяхната къща Мислили сме за сушилня, но тя по-скъпа от пералнята..
Въпрпоса ти ми напомни за една реклама.. една жена нещо обяснява на съседката, че иска да вижда панорамата.. тоест, рекламата е на някакъв сушилник май)) на който сушат модерните италианци))))

Валтер и кареоке? разкажи повече.....какви песни и тн?

Как върви проекта ти Бобко да се научи къде трябва да ходи?

Кала м, днес има мач бе, какви филми с българско участие))))


Общи условия

Активация на акаунт