🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 4)

  • 105 145
  • 1 355
  •   1
Отговори
# 360
  • Sofia
  • Мнения: 30 653
При замесването на питата и при разчупването се виждаха черни неща,какво е слагала?

# 361
  • Мнения: 17 646
Нора сервира първо на мъжете.  Crazy

и аз го забелязах тва. не ми хареса.

# 362
  • Мнения: 3 154
Хубава вечер - завидях малко даже Laughing. Браво на Норчето и честито - смятам, че плакета ще е за нея.

# 363
  • София
  • Мнения: 3 048
При замесването на питата и при разчупването се виждаха черни неща,какво е слагала?

Ядки мисля казаха.

# 364
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Благой с тези пубертетски смешки...

Симпатизирам на Нора, но не изпадам в телешки възторг от вечерта ѝ.

# 365
  • Мнения: X
Гостите казаха, че има семена в питата. Не разбрах какви, но то не са много възможностите - мак, сусам, лен, такива неща.

# 366
  • Мнения: 9 855
Е, много приятна изненадата с ваучерите и виното, прекрасна. Браво! Simple Smile

# 367
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ах, каква "изненада"! Поне не изгубих цента си.

Надявам се, че Вероника Умното няма да е абонирана за формати по Нова.

# 368
  • София
  • Мнения: 15 914
Я, има още!

# 369
  • DE
  • Мнения: 9 068
Като за последно дори косата на Благо не бе толкова мазна Grinning

# 370
  • Мнения: X
В състава от другата седмица познавам само Генка Шикерова.

# 371
  • София
  • Мнения: 3 048
Аз и Маги Джанаварова.

# 372
  • Мнения: 17 646
шеф манчо трябаше да пита какви съставки има в косата на блажко и който познае да земе плакета

# 373
  • Мнения: 11 525
Отдавна не ми е била толкова приятна седмицата.Тези участници-усмихнати,нормални,млади хора.

# 374
  • София
  • Мнения: 15 914
На мен ми се видя и Цветелин Кънчев.

Общи условия

Активация на акаунт