СЪВЕТ: за Apotheker Scheller- добри ли са?

  • 1 243
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 547
Много време се чудих какъв крем да си взема, защото сега ползвам на Лореал някакъв Трипъл-не-знам-си-какво. За смесена кожа, много ми го похвалиха, но е ужасен. Аптекарка силно ми препоръча крема с ананас и ми даде 2 тестера. Кремът е страхотен! Кожата ми е смесена. Изобщо не лъщи и не мазнея по цял ден. Много добре си усещам лицето. Единствено малко ме изсушава около очите, защото годинките си казват думата и трябва да се ползва крем за очния контур  Tired

# 16
  • Мнения: 14 490
аз не съм ползвала но в някоя от темите за стягащите гелове или за антицелулитните едно момиче беше писало, че е много доволно от антицелулитния им а бил на много поносима цена

# 17
  • Мнения: 812
аз съм ползвала този с ананаса за смесена кожа и несъм особено очарована

# 18
  • Мнения: 2 567
Ползвам измиващия гел за чувствителна кожа и крема с ананас, доволна съм  Peace Вземи си тестери, ако можеш, защото всичко е до вид кожа в крайна сметка.   bouquet

# 19
  • Мнения: 112
Ползвам измиващия гел за чувствителна кожа и крема с ананас, доволна съм  Peace Вземи си тестери, ако можеш, защото всичко е до вид кожа в крайна сметка.   bouquet
така е - взех тестери  Simple Smile само на измиващия гел за чувствителна кожа нямаха тестер в момента и рискувах . Взех си една тубичка от него и ... направо съм очарована ! Вярно, не ухае кой знае колко впечатляващо , но пък толкова чисто, свежо и лекичко си почувствах лицето . Много съм доволна от тая придобивка. Хем ми беше на сърцето точно този гел и кремът с морков+портокал. От крема ползвах тестерчето -  понесе ми добре. Попи за около 15-20мин. Не лъщи изобщо, но предполагам, защото кожата ми клони към суха и го "изпива" бързо. Стана гладка. Не получих никакви обриви и общо взето, ако наистина ми се отразява толкова добре, смятам да повторя. Изтрепах се да търся нещо без бронопол, към който съм алергична..

Пробвах околоочния крем за зряла кожа, макар че съм още на 31. Хубаво е кремчето, малко е мазничко , но пък освежава очите, така го почувствах..Ще си взема и него. Освен това пробвах лосиона за почистване на лице с краставица - но за него се колебая, защото ми щипеше на очите малко..
Утре отивам да ги  купувам .. може да се навия и за нощния крем с алое и дюля..  Simple Smile


dujdets - наистина ми беше много полезна   bouquet  Благодаря и на всички останали за споделеното!

Общи условия

Активация на акаунт