А виртуален секс правили ли сте?

  • 22 182
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 457
не съм Embarassed

# 16
  • Мнения: 2 212
Никога не ме е привличало и не съм опитвала, нямам и такива желания, прилича ми на нещо от сорта "да ближеш захар през стъкло", не, мерси съм  Peace

# 17
  • Мнения: 1 153
И аз не съм

# 18
# 19
  • Мнения: 4 733
Не съм,според мен е адски глупаво.Не е ли си око да види ръка да пипне не си е работа.
Че тя после и ръката пипа Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 20
  • Мнения: 27 524
Не. Не ми допада много идеята  Crazy

# 21
  • Мнения: 730
Не съм,според мен е адски глупаво.Не е ли си око да види ръка да пипне не си е работа.

 Peace

# 22
  • Мнения: 5 539
Какво разбирате под виртуален секс? Нещо примерче може ли да ми дадете, че хич ме няма в тази материя...
Да не би да е нещо като секстелефон, но в писмен вид? newsm78

# 23
  • Мнения: 2 212
Да не би да е нещо като секстелефон, но в писмен вид? newsm78
Баш, а може и да си е в напълно говорим - ако е по скайп примерно, а ако участниците имат и уеб камера както беше споменато, тогава си става и видео връзка и въобще пълни екстри....Въобще технологиите се развиват, вариации колкото искаш  Laughing

# 24
# 25
  • Мнения: 7 430
ДА, признавам си без бой Peace с двама  Blush

... единия мъж, който е в Бг продължава да иска, но вече ми е минала тръпката, а и времето за това Wink
Не съжалявам, че съм го правила Wink

# 26
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не съм,според мен е адски глупаво.Не е ли си око да види ръка да пипне не си е работа.

 newsm10

# 27
  • Мнения: 803
Не съм, ама има време Sunglasses

# 28
  • Мнения: 7 474
 Mr. Green При здрав, прав мъж само това остана да правя  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 2 818
По-скоро не Rolling Eyes, ако не се брои един със смс-и с мъжа ми в началото на връзката newsm78, който обаче беше  Blush Mr. Green Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт