🤍 Ергенът 🤍 - Сезон #1 - Тема #2

  • 68 886
  • 1 548
  •   1
Отговори
  • SF
  • Мнения: 21 167
Това е новата тема, в която може да обсъждаме предаването, участничките, ергена,
водещия, локацията и всичко, свързано с новото шоу по bTV. 




Епизод 1






   и още един

Линковете са без реклами
отварят се и в чужбина.

Скрит текст:
За МОБИЛНИТЕ, не са нужни добавки,
но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА,
трябва да се инсталира разширението HLS плеър
.

за Хром




за Мозила -



В спойлера е показано, как се отварят тези линкове.


Една снимка на мръзнещите момичета, които очакваха първата си роза, подарък от Виктор.

И линк към старата тема, в която аз много се забавлявах.
Сезон 1, тема 1
https://www.bg-mamma.com/?topic=1397607.msg44336871#new

Mari_Mar, чудесна си! Благодарим ти за помощта! Simple Smile

Последна редакция: вт, 22 фев 2022, 18:54 от Esmee

# 1
  • София
  • Мнения: 2 130
Част от момичетата ми изглеждаха познати и се сетих, че съм ги гледала по други подобни формати. Габриела участваше в "SummerFlirt", където пак си търсиха партньори. После привличаше внимание с това гласче за други предавания тип "лудия репортер". Не ми е случайност, че сега има точно драми с нея.  Ева също ми е позната, но не помня в кои точно онлайн предавания беше. Полина не участваше ли в "София ден и нощ"? Повечето булки са там, за да подсетят за съществуването си, а не за момчето. Това обезсмисли до голяма част формата за мен още от първи епизод. Ще гледаме фалшиви емоции.
Виктория (рускинята) говори по-правилен български от повечето кандидатки. Според мен е най-красивата и ми е фаворитка редом с високата Вики. Венета е забавна, но изглежда, че и тя играе някаква роля..

Последна редакция: вт, 22 фев 2022, 03:43 от Lunna_sonata

# 2
  • Мнения: 3 074
Дали излъчиха визитки на момичетата, които ще поостанат? 
Не помня имаше ли визитка на стюардесата, която си тръгна първа.
Нито една мома не ми е мила и нежна, доста са изискващи и очакващи. Кифла не е равно на дама, дори и да е във вечерна рокля.
Ергенинът е бездушен като спъхнат балон.
Симпатичен като пластмасов манекен на витрина в Цум.

# 3
  • Мнения: 2 267
Добро утро.
Препоръчвам на майката на Габи да забрави за соц. мрежи за известно време.

# 4
  • софия
  • Мнения: 25 453
Може ли в първия пост да се добави представяне на женичките? Имаше качен линк към някакъв сайт в миналата тема.
Освен рускинята, Вики Джи и двете плеймейтки, другите са ми мъгла.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 805
Въпреки тъпите клипове, Зори ми изглежда по-смислена от Габче, Венетка и Марта. И чак толкова грозна не е. Просто, нищо особено не е. Не зная как ще го играе нататък в предаването, но на старта нищо противно не видях при нея.

# 6
  • Мнения: 2 937
Ау, мама е доволна, че детето е известно! Явно и мама е на същия акъл щом не смята, че е важно не само да си известен, а с какво. Но пък може това да са им семейните ценности на хората.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 551
На мен Зори Гъ, навява ми асоциации с G точка, ми е откровено антипатична още от визитката й.

# 8
  • Мнения: 4 562
Обаче песничката на Зори вече май не е свободно достъпна.

# 9
  • Мнения: X
Освен рускинята, Вики Джи и двете плеймейтки, другите са ми мъгла.
И тия не са ти много ясни, Зори е Джи-то.
Ха, страницата на ladyzone.bg нещо е покрита от БТВ и никой линк, свързан с предаването, не се отваря... Брей, голямо чудо стана! Май не си направиха услуга за рейтинг, ами станаха за смях...
https://www.facebook.com/ladyzone.bg/

# 10
  • софия
  • Мнения: 25 453
Освен рускинята, Вики Джи и двете плеймейтки, другите са ми мъгла.
И тия не са ти много ясни, Зори е Джи-то.
Хахахахаха, вярно, че беше Зори. Заключила си е албума с песни. Имаше още 4. Сигурно са с авторски права, да не се злоупотребява.

Обаче знам и Сид. Не ѝ знам името, но я знам като я видя коя е.

# 11
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Потрес. Дъщерята разправя, че ходи без гащи по срещи, маминка го намира готино. Ама то какво да очакваме? Посредствеността ражда посредственост. Ако и майката е с такива разбирания, най- нормалното е да ги предаде на дъщеря си.
Предполагам, че има доза режисура във визитката, но нека си кажем- кой би се сългасил да го представят в такава светлина? Не знам дали и хонорар получават.

# 12
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Кога е втората част на сапунката? 😀 😀

# 13
  • Мнения: X
Заключила си е албума с песни. Имаше още 4. Сигурно са с авторски права, да не се злоупотребява.
Хващам се на бас, че с такава идея го е направила, а не щото някой си позволява да не ги харесва.
Боже, колко е жестока действителността... Но колко е мъдър народа, освен че сме зли като стадо гладни хиени! Ама... "Да би мирно седяло, не би чудо видяло!"

# 14
  • София
  • Мнения: 187
Екатерина, която първа отпадна от предаването (по неясни за мен причини), има малка татуировка на корона леко над гърдите, което може би е деликатен намек към партньорите ѝ в живота. Тук има кратко интервю с нея след шоуто. Интересна жена.

Мисля, че и другите могат, всяка по своему, да поднесат любопитни детайли към персоната си, които ни убягват на първо четене.

Emma99, всеки четвъртък и петък, от 21:00 ч.

Общи условия

Активация на акаунт