Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства

  • 94 782
  • 2 907
  •   1
Отговори
# 1 590
  • София
  • Мнения: 18 731
Жив трактор,редиш се като кола по светофарите Grinning

# 1 591
  • Мнения: 3 044
=-=-=-=-=, 2ка, но от края на 2003та Joy кола-баба хахах, от тия 2ки, де са с двигател на Форд ххаха Simple Smile. Здравичка да ми е калинката, много си я обичам. Единствената ми сага беше с намиране само на реостат, така и не намерих, та се наложи да купя с перка, за да го сменим

# 1 592
  • Мнения: X
Абе, за здравото са здрави......аз не се оплаквам- върви пущината и въпреки, че е малка на вид, и багаж събира и хора....ама не предполагах, че за една предна броня ще падне такъв зор.

# 1 593
  • Мнения: 3 044
Ооох, аз моята предна броня 2 пъти я свалих, поочуках я бая. Ся е хваната със свински опашки двустранно, че потроших щипките, ма ще си я троша още време, след 1-2 год ще си купя по-нова 3ка Joy

# 1 594
  • София
  • Мнения: 6 309

Ходих до Бургас два пъти и един път до язовир Студен Кладенец в Кърджали. Септември отивам на международната среща в Пловдив, а следващата седмица може да отида на трефена в Турция. Мотора определено не е градски скутер с неговите 6 цилиндъра и 1800 кубика..
Хубу де, никой не е казал нищо. А аз карам в града, макар и не със скутер и то ежедневно. Ма ми е по-малък от твоя, определено, макар и не с много. Grinning
Дълъг път, в България няма много. Под дълъг, се разбира, румънската линия или италианската, например. 1000-1500+ км. Поне са сравнително наблизо. Иначе, варианти, бол. Simple Smile

Читави са много. R 1200, предполагам. То, по-долу не си струва. Simple Smile

# 1 595
  • София
  • Мнения: 18 731
Ся ще си ги мерим ли?

# 1 596
  • Мнения: 10 414
Стрейнджър, ползваш ли страшни маски?

# 1 597
  • Пеликания
  • Мнения: 2 492
Видеорегистраторите разрешени ли са в България?

# 1 598
# 1 599
  • Мнения: 1 970
Никой никъде не ги е забранявал, а което не е забранено е разрешено.
Но нямат доказателствена сила в съда...
Иначе вършат работа, като аргумент.

# 1 600
  • Мнения: 3 703
Стрейнджър, ползваш ли страшни маски?
Не, не слагам маска.

# 1 601
  • София
  • Мнения: 1 589
Ей, наспамихте темата. Тук го обърнахме на личен чат....

# 1 602
  • Мнения: 2 478
Всичко е по темата, Петенце, отворена, голяма тема е това, може да се пише всичко, свързано с автомобили и субектите към тях Wink, вкл. да се задават лични въпроси и т.н., всеки преценява какво и на кой дали и/или не отговаря Peace.

# 1 603
  • София
  • Мнения: 1 589
Аз видях какво е писано.

По темата - на колата ми явно се е разтегнало жилото, където се отваря предния капак и буквално го отварям на магия всеки път. Дръжката отдолу играе много. Frowning1

# 1 604
  • София
  • Мнения: 6 309
Аз видях какво е писано.

Ми, има си тема. Оплакваш се на модераторите, ако преценят ни изритват и приключваме въпроса. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт