Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства

  • 94 595
  • 2 907
  •   1
Отговори
# 1 575
  • София
  • Мнения: 6 308
писнало ни е от самоубийци с двуколесни.

А и тва е относително, като с майсторите. Simple Smile
Позволявам си да коментирам, щот гледам всичко и от различни ъгли. Simple Smile

# 1 576
  • Мнения: 2 478
Бе, и ти си прав Simple Smile. Да, с възрастта и помъдряването(кой по-рано, кой по-късно, кой никога Grinning), се придобива това умение, също и страничният наблюдател, би ти казал нещата в прав текст най-точно Simple Smile.

Екстра, Флейм Wink. Има бе, има свестни хора, просто са малко(констатирам). Не говоря само за майстори Simple Smile.
Еми за японските какво да кажа... Просто в БГ масово се карат и правят "немски премиуми", та затова Grinning, всичко друго е малко или много екзотика, това японки, италианки и т.н., а за шведски, като СААБ, да не говорим.
Нали знаете, немският пазар си "плюе" старите дизели тук - в Източна Европа.

Последна редакция: чт, 29 авг 2019, 19:50 от FragranceFanatic

# 1 577
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Хаха карам навсякъде с моето бебче VW Polo 1.9 SDI Heart Eyes
Най-голямото ми приключение ми беше като пътувах до Дания и обратно. Лятото поне всеки месец пътувам до Несебър иначе се позовавам в малък град (Силистра) където може да се нарече спокойно, но както във всеки град има и пишман шофьори (и майстори) Grinning
Преди 8 години мой познат почина с мотора като беше блъснат от кола който не спря да знак СТОП и откакто живях в Дания се съобразям и постоянно се оглеждам и за велосипедисти и мотористи, но понякога такива маневри правят, че колкото и да внимава един шофьор не може да направи нищо.

# 1 578
  • София
  • Мнения: 18 709
Към всички прибавям и летящите тротинетки вече.

# 1 579
  • Мнения: 2 478
В центъра на София на тротинетките от това лято им направиха очертания в зелено с первази отпред и отзад за "паркиране" Grinning.

Аз лично в центъра не се бутам из уличките с колата, не знам вие как сте. Даже много хора вече "слизат" от колите, и само в периферията ги карат, извън града, развозване на деца, ако се налага и т.н., и въпреки това градът все повече се задъхва.

Ххаа, Marie, очаквах да напишеш това, ама Beetle Grinning.
Екстра е Полото, търкаляй, за младо момиче е идеално Wink, и за жена, като цяло. Абе, не бих тръгнал с него из Европа, поздравления за смелостта и авантюризма Simple Smile. На мен ми е малко, предпочитам спортни седани Simple Smile.

Последна редакция: чт, 29 авг 2019, 20:23 от FragranceFanatic

# 1 580
  • Мнения: 10 383
И аз днес реших да се разходя из центъра и взех трамвая, не се бях качвала от миналата година. Иначе удобно, не мислиш за зони, есемеси и др. А и понякога разстоянието до някоя спирка ми е по-близко, отколкото до колата.

# 1 581
  • София
  • Мнения: 4 548
Така се случва, че досега все пред мен го сменят маслото, та нямам съмнения. А за центъра на София и аз ползвам ГТ. Това да въртя да търся паркомясто, да спра на майната си от местоназначението си, че и да си платя за това, не мерси. Хващам си метрото и мога да си сметна времето за превоз с грешка до 5 мин.

# 1 582
  • Мнения: 3 689
И аз бях така преди, ама то вече и не е сигурно дали маслото което дадеш ти го слагат.
Караш мотор, или си на него само за снимката?

Предпочитам да се возя. Колкото и да обичам мотори, засега си оставям на 4-ри колела.
А и не съм аз на снимката Grinning
Попитах, защото и аз имам мотор, като този на снимката, но мъжа не съм аз
.

# 1 583
  • София
  • Мнения: 18 709
Браво,на работа ли ходиш с него?

# 1 584
  • Мнения: 3 689
Браво,на работа ли ходиш с него?
Неееееее, карам го само за кеф, купих го в началото на годината и вече съм член на GOLDWING OWNERS CLUB OF BULGARIA. На 6-ти, 7-ми и 8-ми септември имаме международна среща в Пловдив. Този мотор е дълги пътувания, ужасно удобен е.

# 1 585
  • София
  • Мнения: 18 709
И къде ще пътувате на дълго?

# 1 586
  • Мнения: X
И аз си карам при познат, квартален майстор. Той и баща му си имат сервиз, та така, поне на него му имам вяра, че и 6 год работихме заедно, младо момче, ма си разбира от работата Simple Smile
Откакто имам Мазда, стигнах до извода, че не всички майстори се наемат да ги правят, но така и не разбрах какво им е толкоз специалното на тия Мазди, та моята си е направо и Форд даже хахаха,
Каква ти е Маздата?
Аз, карам една 2-ка от 2006-та, фейслифт.....Тия дни, на прибиране от морето, на магистралата ни гръмна гума със 120 както се движихме.....ма така, че буквално изби част от предната броня.....Е, в такъм филм се вкарахме, че просто не ми се говори- части- йок. Няма внос, няма и на старо......сега за една щипка, за пореден път преобръщаме моргите и  разните ме сайтове и ФБ групи, белким я намерим...

# 1 587
  • София
  • Мнения: 6 308
Мид, ти нещо на разбирач ли се прайш, а? Joy
Сега съм в дилема. Ше сменям моя старец. Ма XVS или VTX. Отговора е ясен, ма условия и финанси мноо различни. Simple Smile

Бе, и ти си прав Simple Smile. Да, с възрастта и помъдряването(кой по-рано, кой по-късно, кой никога Grinning), се придобива това умение, също и страничният наблюдател, би ти казал нещата в прав текст най-точно Simple Smile.

Друго имах предвид. Simple Smile Че съм дрът, да, ма не това беше основно. Карам всичко дет се сетиш. Кат съм пешеходец, се дразня на останалите участници в движението. Кат съм с колело, на тия с колите и моторите. Кат съм с мотор, на тия с колите и колелата.......и т.н. Simple Smile И като съм със съответното средство, гледам да не правя това, дет ме е подразнило вчера у друг. Simple Smile Плява има навсякъде и на всички нива. Simple Smile

Карам японки от 15+ години, преди тва квот се сетиш, доста и немски. Имах и сааб и волво. И сега имам едно старо, оставих си го за кадем. От последните истински, преди да барат рено и форд. Simple Smile

Кат се пенсионирам ше си взема Хондата. Simple Smile

# 1 588
  • София
  • Мнения: 18 709
Онзи пък,образовам се,глей хората мЕждународни срещи.
Ние BMW,ще взимаме .

# 1 589
  • Мнения: 3 689
И къде ще пътувате на дълго?

Ходих до Бургас два пъти и един път до язовир Студен Кладенец в Кърджали. Септември отивам на международната среща в Пловдив, а следващата седмица може да отида на трефена в Турция. Мотора определено не е градски скутер с неговите 6 цилиндъра и 1800 кубика..

Общи условия

Активация на акаунт