Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства

  • 94 028
  • 2 907
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 622
Много ви благодаря и на двете, ама наистина много! Бих си възползвала, но съм от Варна.
Намерих седалка, но разбрах че проблемът е, че два от болтовете не могат да се достигнат, заради положението на седалката в момента.
Не може да няма начин. В който и сервиз да отидеш, ще ти свалят седалката

# 76
  • Мнения: 13 490
Моля дайте ми информация как да сваля предните седалки, за да почистя около тях?

# 77
  • Мнения: 3 622
Моля дайте ми информация как да сваля предните седалки, за да почистя около тях?
Това не е работа за жена, но ако искаш да се пробваш, всяка седалка се държи на 4 болта, които на повечето коли се развиват с ключ 14. По-добре иди на някоя автомивка, те ще свършат тази работа вместо теб.

# 78
  • Мнения: 13
И след 2 месеца като дойде време да се чисти колата пак ли ще сваляте седалките? Не се престаравайте за глупости, минете с прасмукачката колкото може да се достигне около седалката и това е. Под седалките има окабеляване, има датчици за въздушните възглавници ще разместите нещо и ще си докарате по-големи проблеми.

# 79
  • Мнения: 13 490
И след 2 месеца като дойде време да се чисти колата пак ли ще сваляте седалките? Не се престаравайте за глупости, минете с прасмукачката колкото може да се достигне около седалката и това е. Под седалките има окабеляване, има датчици за въздушните възглавници ще разместите нещо и ще си докарате по-големи проблеми.
Задръж си глупавите коментари и съвети за теб.

# 80
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Що пък глупави? Съвсем разумно ми звучи. Пък на теб като не ти харесва съвета, подминаваш.

# 81
  • Мнения: 13 490
Що пък глупави? Съвсем разумно ми звучи. Пък на теб като не ти харесва съвета, подминаваш.
Колата наистина е много мръсна. С почистване само с прахосмукачка не става. Зададен е въпрос и той не е какви рискове се крият от свалянето на седалка.
А дали ще подмина или не това е мое решение. Моля не се правете на строги и справедливи.

# 82
  • Мнения: 4 270
Що пък глупави? Съвсем разумно ми звучи. Пък на теб като не ти харесва съвета, подминаваш.
Колата наистина е много мръсна. С почистване само с прахосмукачка не става. Зададен е въпрос и той не е какви рискове се крият от свалянето на седалка.
А дали ще подмина или не това е мое решение. Моля не се правете на строги и справедливи.

А `що с лошо?
Съветът е много разумен и добронамерен.
Ако не ти е ден - заповядай утре, когато си по-спокойна.

# 83
  • Мнения: 13 490
Спокойна съм си аз. не ме мисли. И вчера и днес.
Хайде, за да сте спокойни и вие. Вчера на автомивка ми свалиха предните седалки, изпраха под тях, монтираха ги и сега купето ми е идеално.

Последна редакция: чт, 02 авг 2018, 10:51 от Пролетно цвете

# 84
  • Мнения: 5 047
О,аз си мислех,че искаш само с прахосмукачка да минеш.
Прането на пода е абсолютно противопоказно,особено за по-новите автомобили.
Те са яко електроника,която всичката минава по пода,под мокета.
Имала си късмет,наистина.Радвай се.Можеше да си докараш големи неприятности ,освен ,ако колата ти не е Жигула Grinning

# 85
  • Мнения: 8 889
https://www.deals.bg/Mashinno-prane-i-podsushavane-na-salon-na-a … ip-ili-van-YPG6Fw
Аз преди две седмици поръчах това пране, изпраха и пода, но понеже е светъл, не е идеално. Иначе съм доволна.

# 86
  • Мнения: 13 490
О,аз си мислех,че искаш само с прахосмукачка да минеш.
Прането на пода е абсолютно противопоказно,особено за по-новите автомобили.
Те са яко електроника,която всичката минава по пода,под мокета.
Имала си късмет,наистина.Радвай се.Можеше да си докараш големи неприятности ,освен ,ако колата ти не е Жигула Grinning

Позна, жигулка е.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 226
Знаете ли от къде се намират лепенките за Млад шофьор?

# 88
  • София
  • Мнения: 4 543
Знаете ли от къде се намират лепенките за Млад шофьор?
Магазин за авточасти, може би.

# 89
  • Мнения: 5 047
Или си ги поръчай от интернет.
Преди 8 години,когато бях млад шофьор си търсех и не успях да намеря над една година....Е,вече не бях млад шофьор и так а и не си взех Grinning
Иначе сега има много забавни,например,нещо от рода на:"просто съм млад шофьор,иначе не съм лош човек" Grinning
https://stickers.sa-studio.net/products/%D0%A3%D0%BA%D0%B0%D0%B7 … BE%D1%80-001.html

Общи условия

Активация на акаунт