Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства

  • 94 290
  • 2 907
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 8 934
И аз това се зачудих. Ние сменяме гуми с ваучер, обикновено излиза 16-20 лв за 4те гуми.

# 106
  • София
  • Мнения: 18 697
В Маргел е толкова,около 80.

# 107
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
Незнам какви ваучери има, но на мен ми вземат толкова, а и на коли преди мен, когато съм чакала пак вземат горе долу същото. Възможно е да има и по-евтина услуга някъде другаде.

# 108
  • Мнения: 5 059
Където и другаде да идеш,ще е по-евтино....

# 109
  • София
  • Мнения: 18 697
Незнам какви ваучери има, но на мен ми вземат толкова, а и на коли преди мен, когато съм чакала пак вземат горе долу същото. Възможно е да има и по-евтина услуга някъде другаде.
Къде ходиш всъщност?

# 110
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
От Велико Търново съм, и ходя при един гумаджия, който се намира почти извън града ( по пътя за Арбанаси). Не е някакъв голям сервиз, но никога не ми е надирал джантите и е внимателен когато работи. Затова ходя "редовно" при него.

# 111
  • Мнения: X
От Велико Търново съм, и ходя при един гумаджия, който се намира почти извън града ( по пътя за Арбанаси). Не е някакъв голям сервиз, но никога не ми е надирал джантите и е внимателен когато работи. Затова ходя "редовно" при него.

Може да е свикнал от Митьо Пищова на такива цени Grinning

# 112
  • Мнения: 1 427
На мен в Пловдив ме взимат между 6 и 7лв на гума.


Аз също да попитам нещо. Ако собственика на автомобила е извън България за година-две, какво се случва с колата? Казаха ми, че ако известен период време не сключваш ГО ти спират колата от движение. Вярно ли е? И после какво  е  необходимо за да я "изкараш на пътя"? Струва ли си теб да те няма тук, а да държиш колата в гаража? Подчертавам гараж в къща, а не паркомясто пред блок.

# 113
  • Мнения: 25 589
Стана ми любопитно и попитах мъжа ми колко плаща за демонтаж, монтаж и баланс на 4 броя гуми. 60-70 лв. каза. В Стара Загора.

# 114
  • Мнения: 375
Около 30 лв ни взимат във Варна.
Ще слагаме газово. Чудим се между Фобос и Ланди Ренцо. Различни майстори ни ги предлагат. Съвети?

# 115
  • Мнения: 35 109
Абсурд да дам 80 лв за смяна на гуми!!! Мен за 30 лв ме боли сърцето, камо ли за 80 Wink

# 116
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Тези, които плащате по 20-30 лв., свалят ли ви гумите от джантите или само сменят с други джанти и гуми? Питам, защото са ми прилагали следното таксуване по операции: сваляне на гумата и джантата от автомобила, отделяне на гумата от джантата, слагане на гумата на джантата, баланс и отново поставяне на автомобила - това ми струва към 16 лв. за 1 брой и то преди няколко години.
Иначе си имаме комплект джанти и гуми и мъжа ми ги сменя.

# 117
  • Мнения: 8 934
Веси, свалят ги. Виж ваучерите, описано си е. Ние винаги купуваме ваучер.

# 118
  • Мнения: 5 059
Естествено,че свалят гумите от джантите,слагат новите ,монтаж,демонтаж,баланс,тежести,че даже и ми ги наместват в колата после,да не се цапам аз да ги прибирам(колата се вдига на голям крик,а не гума по гума).
И всичкото това струва 20 лв.(общо за 4 гуми).
Повтарям-не е при комшията Гошо,а в голям сервиз,в който ходи половин София.Точно заради тези цени.
Изобщо не мога да си представя,че някой би дал над 40 лв за тази дейност.Това е абсолютен обир.Все пак е просто услуга,не се влагат някакви супер скъпи материали,единствено тежести,ако има такива.

# 119
  • София
  • Мнения: 4 548
Колко струват джантите? Моята кола я купих с комплекта летни гуми с джанти и ми излиза 16 лв. смяната с баланс. Без баланс е 8 лв.

Общи условия

Активация на акаунт