Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства

  • 94 369
  • 2 907
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 8 939
Тарталета, разкошна е! Сбъдната мечта!
Да си я караш с кеф, най-вече безаварийно!

# 1 216
  • София
  • Мнения: 6 308
Малко е ръбата. Joy Joy Joy

# 1 217
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Абе ръбата! Ръбати са й парите, ама гледам да не ги мисля. Като седна вътре и ми мирише на новичко, хич не ми е ръбата, да ти кажа.

# 1 218
  • Мнения: 9 655
Честита да ти е Simple Smile Приятно и безаварийно шофиране Simple Smile
Колко килца е?

# 1 219
  • Мнения: 969
Бях споделила, че планирам покупката на Рено Каптур. Взехме чисто нова в крайна сметка, на 5 май излезе от завода. Излезе 18 хиляди евро, дизел, 90 коня. 4 години пълна гаранция и поддръжка( масла, филтри и там каквото се прави всяка година или на всеки 20 хиляди км), отделно гаранция на гуми и застраховка всички рискове( може би означава пълно Каско).

Скрит текст:



Уоууу, представям си какъв кеф ти е Wink  Леко и безаварийно, както се се пожелава Wink

# 1 220
  • Мнения: 10 376
Честита, и безаварийно каране! Имах щастието да подкарам чисто нова кола (на 5 км) и знам какъв кеф е, пожелавам ти приятно пътуване по хубави места и поводи.

# 1 221
  • София
  • Мнения: 6 308
Абе ръбата! Ръбати са й парите, ама гледам да не ги мисля. Като седна вътре и ми мирише на новичко, хич не ми е ръбата, да ти кажа.
Не беше сериозно. Simple Smile Много и безаварийно.
Нъл не ви харесва как се изразявам, та рекох да съм максимално лаконичен. Simple Smile А и преди време се обсъждаха разни коли и се коментираше за някои, че били ръбати. Simple Smile

Кво и е на парите. 18 си е съвсем приемливо за нова кола.

# 1 222
  • Мнения: 29 324
Идеална си е цената. Да не е някаква оферта?

# 1 223
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Благодаря ви, хора!
18 е добра цена, да. През април имаха големи оферти, някъде към 4 хиляди е намалението( евра говорим, нали), та успяхме да се възползваме. В нашето представителство казаха, че са продавали по 100 коли на седмица през април.

# 1 224
  • София
  • Мнения: 6 308
Повече от добра. Simple Smile
Ако това е крайно, с всичко, даже е перфектно.
Тук, само съпътстващите разходи, данъци и застраховки са едни поне 2 бона.

П.П. Преди дни, гейчетата от ЗК, при подновяване на полицата, вдигнаха цената с почти 400 кинта......за намсикво рисково покритие, влязло в сила от НГ. Или друга компания, с монтаж на 2 устройства на подобна стойност. Ако искаш. Simple Smile  И нема мърдане. Запених се, ма кво от тва.

# 1 225
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Да, крайна е цената, назад писах какво включва. Само застраховката е 550 евро за 1 година. Първата регистрация на нов автомобил е 300, данъкът стотина. Та едни 1000 евро са само разходите, та съвсем добре се получава като цена.
А, да не говоря, че ни подариха електрическа тротинетка на стойност 400 евро( аз вече я продадох, не ми трябваше) Simple Smile

# 1 226
  • Мнения: 4 270
Да, крайна е цената, назад писах какво включва. Само застраховката е 550 евро за 1 година. Първата регистрация на нов автомобил е 300, данъкът стотина. Та едни 1000 евро са само разходите, та съвсем добре се получава като цена.
А, да не говоря, че ни подариха електрическа тротинетка на стойност 400 евро( аз вече я продадох, не ми трябваше) Simple Smile
Перфектно. Нова, красива кола, добра цена...
Дай Боже всекиму!
Да ти е честита, безаварийно каране, със здраве да си я ползваш!

# 1 227
  • Мнения: 4 936
някой ползва ли видеорегистратор?
Интересува ме как точно се ползва/ Автоматично ли записва или се пуща - трябва ли да му се сменят карти памет и т.н.т постоянно или може примерно в седмицата веднъж?

# 1 228
  • Мнения: 3 682
някой ползва ли видеорегистратор?
Интересува ме как точно се ползва/ Автоматично ли записва или се пуща - трябва ли да му се сменят карти памет и т.н.т постоянно или може примерно в седмицата веднъж?
Видеорегистратора записва автоматично след като се стартира двигателя на колата. Като се запълни картата, започва да записва върху стария запис. 

# 1 229
  • Мнения: 4 936
моля дайте някакъв линк към такова устройство - искам да разгледам различни модели. Трудно ли се закрепва за автомобила?

Общи условия

Активация на акаунт