Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства

  • 94 691
  • 2 907
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 896
Това е тъпо. Кой чужденец ще чака 3 дни на границата?
Това сигурно са го написали за да си измият ръцете при евентуален проблем.
Брат ми си взе винетка докато шофираше 5-6 мин преди да излезе от София през телефона.

# 1 366
  • Мнения: 9 682
Аз го разбирам това, че ако по банков път платиш е три дни срока, а не ако платиш с карта онлайн. Но и с банков превод да е пак е много време. На следващия ден според мен би трябвало да пристигат парите.

# 1 367
  • Мнения: 4 239
Това е тъпо. Кой чужденец ще чака 3 дни на границата?
Това сигурно са го написали за да си измият ръцете при евентуален проблем.
Брат ми си взе винетка докато шофираше 5-6 мин преди да излезе от София през телефона.
Сега ако му кажеш и номера, директно си го сготвила за глоба, че по време на шофиране ползва телефона Grinning

# 1 368
  • Мнения: 3 044
На това ми обърна внимание 1 мила служителка на бензиностанция, когато в съботен ден се зачудих мога ли да платя с банков превод. Банковите преводи в почивни дни не се отразят, а на първия работен ден. В работни има 3 транша Simple Smile

# 1 369
  • Мнения: 104
Как може за един Трол върпос да изпишете 20 мнения, повечето носещи никаква стойност.

# 1 370
  • Мнения: 4 239
Въпроса изобщо не е трол и отговорилите са споделили и личните си впечатрения от стартирането на системата. По ТВ в началото се коментираха доста гафове. Вашето мнение с какво допринася?

# 1 371
  • In the land of Never Never
  • Мнения: 1 796
Имам затруднения при отключването на вратата. Не се отваря веднага. Дърпам дръжката многократно, стои заключена, въпреки че ключът ми е в чантата, както винаги. Накрая се отключва все пак.
Ключът е дистанционен, не знам това ли е терминът, винаги при приближаване на колата се отключва. Батерията я сменях някъде през декември, не може да е това.
Днес бях паркирала край парка в Царево, на почивка съм в Ахтопол, и си мисля дали нещо не са бърникали да я крадат?
Като се прибрах в Ахтопол и я паркирах пред къщата, после съседи ми казаха, че се е включила алармата, от самосебе си.
Притеснявам се да не вземе да ми блокира ключът, все пак разчитам на колата да се прибера с нея.
На какво може да се дължи това?

# 1 372
  • Мнения: 4 239
Имах проблем с имобилайзера, два пъти ми запознаваха ключа - въобще ядове. Накрая се оказа, че акумулатора в лютите студове започнал да си отива и стартовия ток беше под 9 волта. От там и проблема.
Предлагам да провериш акумулатора, ако не е много нов. Морския "солен" въздух също влияе.
Хвърлям боб в момента, дано нямаш проблеми и да е нещо лесно поправимо.

# 1 373
  • Мнения: 3 693
Имам затруднения при отключването на вратата. Не се отваря веднага. Дърпам дръжката многократно, стои заключена, въпреки че ключът ми е в чантата, както винаги. Накрая се отключва все пак.
Ключът е дистанционен, не знам това ли е терминът, винаги при приближаване на колата се отключва. Батерията я сменях някъде през декември, не може да е това.
Днес бях паркирала край парка в Царево, на почивка съм в Ахтопол, и си мисля дали нещо не са бърникали да я крадат?
Като се прибрах в Ахтопол и я паркирах пред къщата, после съседи ми казаха, че се е включила алармата, от самосебе си.
Притеснявам се да не вземе да ми блокира ключът, все пак разчитам на колата да се прибера с нея.
На какво може да се дължи това?
Написа къде си в момента, но не написа каква марка ти е колата. Ако е Рено, нямаш причини за притеснения, те така си правят.

# 1 374
  • In the land of Never Never
  • Мнения: 1 796
Благодаря за съветите, колата е баварец, на четири години х1. По-назад в темата се оплаквах дълго от недоделките им, може би специално направени за нашия пазар, както се разбра че правят европейците.
В гаранция е още, ама тук най-близкия фирмен сервиз е Бургас, и не ми се губи един ден в път и разправии.
tetka_the_best, ако разбирам правилно, запознаването с ключа е пренастройка, но трябва пак да търся сервиз. Вероятно това ще опитам, защото има по-близко, в Царево.

# 1 375
  • Мнения: 4 239
Интересно, моите преживелици са с рено Simple Smile
О, щом е гаранционна, не бих дала да репетира някой неоторизиран, особено по заключването. Поне звънни по телефона и питай за проблема.

# 1 376
  • Мнения: 1 355
Сега като чета се сетих, че миналата година едно Рено /Рента кар/ ми правеше такива проблеми. Час и нещо се мъчех да го отключа, наложи се да обяснявам, че не го крада.
Преди десетина години собствената ми кола не можех да я отключвам от раз, оказа се че се прецаквало нещо от алармата. Наложи се да изключа алармата.

# 1 377
  • София
  • Мнения: 147
Здравейте. Някой да има мнение за автомобили хибрид - Тойота Аурис и Хюндай Айоника?

# 1 378
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Хюндай Йоник е  - има и електрически.
Напълно електрическия Йоник е най-доброто - но дори втора употреба не виждам под 55 000 лв.

Новото поколение Аурис хибрид 2016 г. което има и комби е много икономично - в града  под три литра А95!    

-  и особено комбите много подходящо семейно



# 1 379
  • Мнения: 3 693
Хюндай Йоник е  - има и електрически.
Напълно електрическия Йоник е най-доброто - но дори втора употреба не виждам под 55 000 лв.

Новото поколение Аурис хибрид 2016 г. което има и комби е много икономично - в града  под три литра А95!    

-  и особено комбите много подходящо семейно
След като толкова хвалиш електричките, защо не напишеш какъв е срока на експлоатация на акумулаторите и колко струват нови?

Общи условия

Активация на акаунт