Какво правите с козметиката, която не ползвате

  • 10 540
  • 112
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 33
Изхвърлям я.

# 31
  • Мнения: 2 039
Близо до блока ни има местенце на което обикновено се събират пиещи кафе.Там оставям непотребните гримове и други в торбичка.Разбира се тези с изтекъл срок хвърлям.

# 32
  • На зелено
  • Мнения: 657
Лаковете за нокти отиват на боклука, ако са по-скъпи и някоя приятелка харесва цвета-подарявам.
Бяла козметика за лице-изпробвам през различните сезони, ако не пасне-хвърлям.
Крем за тяло-хвърлям, а шампоан при интерес от приятелка -подарявам.

# 33
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
Да, повече от нас подаряват на майките си непотребната козметика Simple Smile  Ето затова българските жени дори на преклонна възраст са толкова красиви Wink

# 34
  • Down south
  • Мнения: 7 722
Да, повече от нас подаряват на майките си непотребната козметика Simple Smile  Ето затова българските жени дори на преклонна възраст са толкова красиви Wink

По-скоро масово изглеждат така, както изглеждат,  защото ползват остатъчна или  някому непотребна козметика  Sad

# 35
  • София
  • Мнения: 38 704
Много жени над 50-60 просто не ползват никаква козметика.

# 36
  • Down south
  • Мнения: 7 722
Много жени над 50-60 просто не ползват никаква козметика.
Или ако ползват, съдейки по някои от отговорите,  то, тя е неподходяща.

# 37
  • Мнения: 4 687
Майка ми ползва подарените кремове предимно за краката си Simple Smile Рядко уцелвам някой за лице, все пак аз не съм още за козметика против бръчки. Но пък е напълно възможно на мен да не ми действа добре, а на нея, като с по-суха кожа, да й бъде идеален.

# 38
  • Мнения: 15
Повечето пъти я хвърлям

# 39
  • София
  • Мнения: 2 995
Ама честно ли?! Давате 80 лева за крем и след това заминава в коша?
Много искам да го видя това, защото не се сещам за доходи, които да го оправдаят.

# 40
  • Мнения: 4 687
Аз се сещам за много такива...кой е казал, че 80 лв ни струват кремовете? Моите са по  5-10-15 лв обикновено

# 41
  • Down south
  • Мнения: 7 722
Ама честно ли?! Давате 80 лева за крем и след това заминава в коша?
Много искам да го видя това, защото не се сещам за доходи, които да го оправдаят.
Хора с  доходи всякакви.
Купувала съм крем за доста по-голяма сума в $. Ползвах го известно време, чудесата, които обещаваха, така и не се случиха.
 Върнах по-малко от половината опаковка. Можех да върна и празна опаковка.
Щом не съм доволна, имам това право (САЩ)

# 42
  • Мнения: 10 416
Честно казано не бих си изхвърлила сенките на Urban Decay пък и да им е изтекъл срока

# 43
  • София
  • Мнения: 38 704
Сенките по принцип са много трайни, почти няма какво да им се развали.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Какво правите с балсамите за коса, които не харесвате? Кремовете за ръце и тяло?

Общи условия

Активация на акаунт