Кукундрела ф цъфналата ръШ, гони мъШ под летен дъШ - 90!

  • 28 677
  • 766
  •   1
Отговори
# 480
  • загубено
  • Мнения: 6 494
Патологът изписва общите изследвания.
Не е ли така?
Причини бол,жега,стрес,пред- след цикъл,
диета,вирусът ...не се шашкай.
Пусни пълна кръвна картина,кардиолог  .
Не знам кой назначава изследванията иди те ще ти кажат.

# 481
  • София
  • Мнения: 6 308
На 32г съм. Това, което ме вълнува е, че незнам причините, които събират кръвното. 
Еееее, цепеняк. Я се стегни. Laughing
Причините са същите поради които мойто "нормално" е 140/90-95. След шибан ден 160/100. А такива в последните години са 4-5 седмично. Joy

Всъщност, има обяснение. Кат ти се дръннат гюлетата в главата, се получава лек вакуум, дърпа ти се кръфта и събираш границите. Joy

# 482
  • Мнения: 1 297
Онз, дан си дофторче. Че и аз имам проблем. Така се наядох, че имам нужда от масаж.

# 483
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 800


Хилоу кукита!
Минавам на утчет, да кажа чи Ш М Д - демек шавам, мърдам и дишам ут времи на времи.
Пепси, ко си го загазила, чедо? Направи си пълни изследвания и взимай мерки навреме! Личния лекар може да ти назначи какви точно изследвания да си направиш.  И бързо да са управяш!!!
Нерко, както та пручетах вчера и сън ма не фаща, мноу ма затормози чи нямаш плущатка и ти придлагам ина ново мудерно средству дето плущатка му не требе



Наталчо, ето ти  мудерни гащи, саму не зимай вързулките на думатити



Демич, чистита нова причъозка



Цецка и Хъшито са стигнали до дубро заключение



Сиринцито дека е, да не е на муре?
Дубре дошла на новото другарче! И пу живо, пу здраво скоро да на черпиш!






# 484
  • загубено
  • Мнения: 6 494
На 32г съм. Това, което ме вълнува е, че незнам причините, които събират кръвното. 
Еееее, цепеняк. Я се стегни. Laughing
Причините са същите поради които мойто "нормално" е 140/90-95. След шибан ден 160/100. А такива в последните години са 4-5 седмично. Joy

Всъщност, има обяснение. Кат ти се дръннат гюлетата в главата, се получава лек вакуум, дърпа ти се кръфта и събираш границите. Joy
Хахаааа и бръмбарите в главата почват купонът Joy

# 485
  • загубено
  • Мнения: 6 494

Нерко, както та пручетах вчера и сън ма не фаща, мноу ма затормози чи нямаш плущатка и ти придлагам ина ново мудерно средству дето плущатка му не требе





Joy Joy
Ш моа спа вечи. Тъй де,дерт ми беше де ш кацъм Joy
Пъ ш съм и мудернъ Joy

# 486
  • Мнения: 4 770
На 32г съм. Това, което ме вълнува е, че незнам причините, които събират кръвното.  
Еееее, цепеняк. Я се стегни. Laughing
Причините са същите поради които мойто "нормално" е 140/90-95. След шибан ден 160/100. А такива в последните години са 4-5 седмично. Joy

Всъщност, има обяснение. Кат ти се дръннат гюлетата в главата, се получава лек вакуум, дърпа ти се кръфта и събираш границите. Joy

Оф, толкуз съм се стегнала и стягала досега, чи ощи малку ще се пръсна. То аку съ бях разлигавила и подирила по-равни, сигурно нямаши да съ стигни до туй положение. А на години ся съ чувствам на 132. За гюлетата си прав убачи, ногу емоции и стрес ми съ събраха в пуследну времи и туй със сигурност дава отражение.

Нери, ши гу имам предвид за патолога. Ней цикълът, точну в сридата съм, а и си е нормален.

Алфи, яз съм писала - събрану кръвну, припадах два пъти вчера сутрин и мий лошу постоянно и ми съ вий свят. Туй по-слабо отвреми навреми, а сериозно ут събота по обяд. Ну тогаз мислих, чи е саму вирус, докат ни съ потроших два пъти и ся нимой си сидя на г*за. Туй е общо взето.

# 487
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Хилоу, кукита, то станалу нощ вечи! Чак ся си дигам главътъ ут бач, е..ти пунеделникъ.
Алфи, ни съм на мурету, сакън. Август ша ходя, дано случим на убаво времи, че то ся пурои в Бургаску, игати сизонъ. Ку ни фалират таз гудина хотелиерите няма куга да е.
Петенце, съ упрааш душа! Прави, изследвай, ни съ давай! С туй ниску кръвну май ши започниш кафе да пиеш ми са струвъ. Събираниту на границити знам че е упасну, мъ низнам що. Ръздъличвай ги начи!
Уфф, няям сили за нищу...май саму да си легнъ...

# 488
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 800


Нерко, за теби винаги!

# 489
  • Мнения: 4 770
Сирини Hug Слушам, тъй вярну. Ма туй кофи ногу зле ми влияе, беее... Ут него притрепервам ощи толкуз.

# 490
  • Мнения: 29 371
Всъщност, има обяснение. Кат ти се дръннат гюлетата в главата, се получава лек вакуум, дърпа ти се кръфта и събираш границите. Joy

Неее, не йе вярну! Туй е саму зарад брънбарите у главъта. Кат пийнът пу идно, почват да съ веселят, да тропът танци и хора.../тогай са дива кръвноту/, а кът са уморени и заспът, тогай е ниску кръвното. Опрая са кат жулниш ина чаша червену вино, развеселиш бранбарите, и те хопнат и тропнат....тай са дига пак!



Нериииии.....изпревари мъ за бръмбарите, докат го съчиньосам...

Наталчо, ето ти  мудерни гащи, саму не зимай вързулките на думатити



Нещъъъъ тикви и доматитъ, искам бабоооониииии



ПС: Пете,
Скрит текст:
ама ти сериозно трябва да видиш от какво ти е, щом и чак до припадане си стигнала....не е шега работа.

# 491
  • Мнения: 4 770
Наталчи
Скрит текст:
Знам, ама избягвам ногу да съ тътразя насам-натам и да съ бутам пу навалици, чи дън ми причернее пак. Сига към 6 следобяд отидох до магазина на ъгъла до нас и през цялото време мислих, че ши падна. Дажи ут климатика вътре вместо добре му стана по-лошо. А в болницата е още по-голяма мъка и тормоз да чакам. Sad

# 492
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Сирини Hug Слушам, тъй вярну. Ма туй кофи ногу зле ми влияе, беее... Ут него притрепервам ощи толкуз.
Чай ти кажа нещу тугаз другу да пиеш: цикория разстворимъ, рускъ. Пиши че сваля високу кръвну и дига ниску, можи и за границити дай дубре знам ли. Ей ту йе, ней много вкусну, ма бивъ.

Иначе за хемоглобин да идеш мисо, а желязу има ампули, гадни съ ма вършат рабута, чи толкуз спанак дет ти тряя нимойш изяди.

# 493
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 800

Алфи, яз съм писала - събрану кръвну, припадах два пъти вчера сутрин и мий лошу постоянно и ми съ вий свят. Туй по-слабо отвреми навреми, а сериозно ут събота по обяд. Ну тогаз мислих, чи е саму вирус, докат ни съ потроших два пъти и ся нимой си сидя на г*за. Туй е общо взето.

Като ти е от събота така днес защо не отиде на лекар, калпазанке? За събирането на границите понякога и нервите са виновни, жегата също влияе. Каквото и да ти кажем тук, най добре е на лекар да идеш.

# 494
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Ама Петенце не си ли ходила на доктур? Срамута! Утри виднага на доктур! Аз мислех че си ходила с тез изследвания. И аз незнам вечи сичку е стрес, успокой се, пучивка, пази си нервите и здравету. Уф, и на доктур да идеш!

Общи условия

Активация на акаунт