ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 11

  • 19 489
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 374
И аз се чудя. Не знам какво му връзват и Диана, че и Елен Колева.
Сигурно има защо, по Зорино Joy
 Е той нали заради нея се е пропил, а Елен го е довършила...

Ехх, тия двете големи грешници значи ахаххаха. Заради тях се пропил миличкия. Не ги разбирам - и двете са такива хубави момичета, ама явно наистина има нещо.

# 31
  • Мнения: 2 714
Това е от представянето на книга на К. Терзийски в съавторство с друг автор и с илюстрации на Диана. Събитието е от края на 2015г. и тя също присъства, има снимки. Не съм сигурна, дали възрастта на лирическата героиня трябва точно да отговаря на тази на прототипа Simple Smile
http://bulphoto.com/events/43376/

# 32
  • Мнения: 9 374
Това е от представянето на книга на К. Терзийски в съавторство с друг автор и с илюстрации на Диана. Събитието е от края на 2015г. и тя също присъства, има снимки. Не съм сигурна, дали възрастта на лирическата героиня трябва точно да отговаря на тази на прототипа Simple Smile
http://bulphoto.com/events/43376/

Сигурно не, но той й я посвещава когато се разделят, а книгата е от 2013 година. Логично е да е била на 22-23 години. Щом я е описал така подробно как изглежда, не мисля, че годините са проблем. Чувала съм, че и до ден днешен са си в приятелски отношения.
Леле, на тия снимки е неузнаваема - доста по-пълна и с руса, къса коса. Open Mouth

Последна редакция: пн, 09 юли 2018, 18:32 от yanitsa.s

# 33
  • Мнения: 4 059
Не знам кое трябва да е това нещо да ме впечатли в този мъж Joy

# 34
  • Мнения: 5 846
Не знам кое трябва да е това нещо да ме впечатли в този мъж Joy
трябва да си худойничка 😁

# 35
  • Мнения: 9 374
Мани мани, нямам против връзки с такава голяма разлика, ама айде малко да подбират де хахахах. Той до нея седи като дядо й. Joy
И двамата са хора на изкуството, творци, явно е видяла нещо специално в него, което на нас ни убягва, щото сме си обикновени хора, не знам. Grinning

# 36
  • Мнения: 9 615
Ние тука сме се наточили за разни неща, ама от къде например сме сигурни, че Димитър ще участва или останалите.

# 37
  • Мнения: 2 714
Не знам кое трябва да е това нещо да ме впечатли в този мъж Joy
трябва да си худойничка 😁
Хъмбъл, Майче Simple Smile

# 38
  • Мнения: 4 059
Не знам кое трябва да е това нещо да ме впечатли в този мъж Joy
трябва да си худойничка 😁
Абе аз много харесвам хора на изкуството, но не пак не се получава.

Май само за Доктор едно Наум и Велислав знаем, че ще участват Grinning

# 39
  • Мнения: 2 714
Аааа, ДиДи, не така Stuck Out Tongue Winking Eye Ами Жекова, къде без нея? Други може да няма, но тя ще е там JoyJoy

# 40
  • Мнения: 6 159
Хъмбъл , благодаря Flowers Hibiscus за търпението  и темичката !
Имаше период  около интервюто с Диде /в ателието и / , когато изпитвах някакви смесени чувства към актрисата .
Беше ми някак нехигиенично това , че е била /ако е била изобщо / с оново пиянде .
Представих си самотно младо момиче ,пристигнало само от другия край на България , което  се е забъркало в кофти връзки с претендиращи за културтрегери чичковци , после странното  и демонстративно пушене през цялото време , още по-странните  разкази , че нощем виела като вълк  , онзи  гущер /домашен любимец /  и т.н.
Не е необходимо  непременно да си откачалка , за да си добър професионалист . Лошото е ,че понякога , когато  усилено търсиш себе си , съвсем се изгубваш .  Хубавото е ,че тя е успяла да се измъкне от това блато  и е продължила напред Hands V .
Днес съм нещо много сериозна , от вируса е , още съм без глас . Като спра лекарствата  , пак ще съм така

# 41
  • Мнения: 9 374
Няма никакви слухове в интернет или подсказки от финалния епизод, с които да е под въпрос участието им. Ако ги изкарват от сериала, друго щяха да им измислят, както на Вяра, Банков, Калин и Наталия...

# 42
  • Мнения: 2 282
Ауу не мога да ви изчета. Включвам се за Терзийски като вещо лице по темата. Joy Наскоро му четох книгата Алкохол. В нея разказва за алкохолизма и това как се е докарал до там. Спокойно мога да ви кажа, че това е един УНИкално интелигентен човек и не се шегувам. После пробвах да чета една книга на Иво Сиромахов и ми се стори като писана от бавноразвиващ се всравнение с предишната. И двамата рисуват и двамата пишат, впечатлила се е от него на интелектуално ниво. Освен това, той има периоди, в които го раздава трезвеник и предполагам, че е било тогава. И не не се е пропил заради нея, той от малък си е имал проблем с алкохола, пише го в книгата, така че това е пълна глупост.

# 43
  • Мнения: 1 190
Не знам кое трябва да е това нещо да ме впечатли в този мъж Joy
трябва да си худойничка 😁
Абе аз много харесвам хора на изкуството, но не пак не се получава.

Май само за Доктор едно Наум и Велислав знаем, че ще участват Grinning

Велислав потвърдил ли е?

# 44
  • Мнения: 2 714
Ели, това интервю, за което говориш, е най-смотаното, най-зле направеното и монтирано, което към гледала. Поне на мен ми е в топ 3 на най-лошите интервюта. А и Диде май се чувстваше доста неудобно, това й е мисля, първо ТV интервю след като стана известна с ОЖ. Та така си обяснявам аз това недоразумение.

Зайко, и аз съм чувала, че е интелигентен, но то нали знаеш, лошата слава...Ще взема да се прежаля да прочета нещо негово, и за книгите му съм чувала добри думи от хора, които разбират Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт