ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 496

  • 35 059
  • 735
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 27 934

Арас сменил 3 хотела . Славата си има минуси .  


 Няма да оплешивее и дебелее  smile3534   ще остарява секси като Джордж Кулни и капитана Левент .    Ще дойде време , когато ще режисира . Бар ще отвори  . За план Б на Хазал нищо не се чува  33uu

  Мдааам  Джейда Атеш  е барби в АФК след това се загрози .
 Произвеждат на кило продукция еднотипни сюжети  . Ако не променят стереотипа  дизитата ще капят като круши !



 Ах , как искам пак да думкааа  Crazy



  от Протектора


 Енго изживя   трудна любов   забрайх името на кадъната   разделиха ли се или са заедно  ?

Цитат
Heart Eyes

Последна редакция: вт, 17 юли 2018, 14:29 от femmi2

# 121
  • Мнения: 21 201
Здравейте дружки.
Профче, Марги, тенкс за инфото.
Имаме йени Хазалка, но нещо не ме кефи, кучето обаче да. Heart Eyes

# 122
  • Мнения: 27 934

Бенсу с  пухчо  Heart Eyes

 Влизам през стара версия   сложила съм иконка  за нея . Новата е чок зор  за качване на фото  #Crazy


Последна редакция: вт, 17 юли 2018, 14:59 от femmi2

# 123
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 581
Не кефи щото спешно трябва да изхвърли едни вече станаха към 6-7 кила, хем знае че това не се отразява добре на кариерата и пък и на здравето и, какво се е отпуснала ooooh!

Фемо тя голямата Енгова любов Идил Фърат ще се омъжва другия месец, но не за Енгин, а за Мерт Фърат hahaha Там какво правиха, какво струваха, но много спешна сватба си образуваха- за има-няма 2 месеца връзка hahaha

Прочетох нещо много интересно за рекламите и продължителността на сериалите. Излиза че последните години сериалите ставали все по-дълги заради времетраенето на рекламите, които според закон приет преди няколко години, на час не трябвало да превишават повече от 10 минути. Правейки сериали по 2-2,5 часа, телевизии и продуценти си осигуряват повече реклами, съответно повече пари. Но то е нещо като танто за кукуригу, защото драгия зрител бързо му писва и дизито, съответно и приходите от реклами свършват.... Идва ред на следващото и така телевизиите всякак са на печалба, но не и продуцентите, които трябва да измислят как да задържат вниманието на зрителя толкова дълго че да не се сурне проекта  33uu

# 124
  • Мнения: 21 201
Не знам дали са по 10 минути рекламите им по закон, но на мен ми се виждат безкрааааайни #Crazy и са ми адски изнервящи. Stop
Затова вече не гледам онлайн, а когато го правех ставах докато се излъчваха и често пропусках части от сериите.
Най-добре е да се гледа след като даден епизод бъде излъчен и качен без реклами.

# 125
  • Мнения: 27 934
 Идил Фърат ли е бившата    събирания , раздели , ревност .  Добре се отърва  да му мисли Мерт Фърат .



  newsm08 newsm08


 ей ги пак


 в Т  са  сложили  това не си спомням  newsm78 newsm78


 Джеймс Бонд   Wink

https://twitter.com/AliAvils1/status/1018566035027447808
 

Последна редакция: вт, 17 юли 2018, 15:14 от femmi2

# 126
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 581
Цитат
smile3544

Хазал е подписала снимката с кучо "Моето момче е влюбено в мен" И сЯ за кучо ли, за мишо ли да си мисля неговата муцуна отдавна не сме я виждали, не ми е залипсвал ама се сещам на ooooh!

Фемо, кадърът с Хазал за който не си спомняш вероятно е от Марал, вижда се колко е слаба и с типичния силен очен грим за въпросната си роля Peace

# 127
  • Мнения: 27 934
 
 

нема го крия   Mr. Green  някой иска ли се тръшнИ на Яманко  Joy


Илка



нежност  Heart Eyes Heart Eyes


  попаднах на  цитат  на Дианчето когато  пишеше в темата  


Чаатай оттече  ooooh! #Crazy Коментар от туйтър  hahaha hahaha hahaha
 Моля те , помисли  как ще живееш с тази жена  !



вампирското дизи с Керем и Елчин

Последна редакция: вт, 17 юли 2018, 21:10 от femmi2

# 128
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Русата от вампирското дизи не ми е позната newsm78
Заради Емко бих се тръшнала, на Аман му се радвайте вие smile3534

# 129
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 143
Мислиш ли, че някой тук може да му се радва на Аманко?!  hahaha

Да ме прощават комшиите, но си мисля, че вампирската тематика няма как да им е силата.

# 130
  • Мнения: 27 934
 МаргарелО никой нИ ще се радва на Аман  затова го пробутваме  hahaha





нинджа командос   Joy кога ще излязат постерите на Протектора  Crossing Arms


зад кадър  

Последна редакция: вт, 17 юли 2018, 20:33 от femmi2

# 131
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 581
Тоя до Ча ми прилича на Гинчо. На мен всички брадати са ми еднакви 33uu

От Чачовите герои мога да се тръшкам само на Емко и Сарп, останалото или космато или подпухнало ... да си го превъзнасят фенките му Аман hahaha

Че кога го заснеха вампирския сериал на Керо чак и промото му пуснали Shocked То тематиката може и да я възприемат комшиите, тя принципно доста фенове си има по света, но какво точно ще е качеството ме е страх да си представя... Crazy И хич не му върви на това момче, сигурно пак ще стане така. Пък нали казват че на който не му върви в работата, му вървяло в любовта, ех тая Сера Mr. Green

Как се хилят тука, Ча гледа малко извън сериално право в камерата, Хазал е прихнала и в този момент се покашля, сигурно се опитва да се овладее прикривайки с покашляне и с ръка, а тя по принцип е по-сдържаната hahaha Кой знае как се е закачал екипа с тях, сигурно се сещате какво са снимали предния ден  Mr. Green

# 132
  • Мнения: 27 934


Цитат
Сегодня несколько поклонников ,подписчиков фан - клуба "Çağatay Ulusoy Worldwide Fans." побывали на сете ,они благодарят команду и Чагатая за прекрасный день.
Поклонница Джесс получила автограф от Чагатая и делится своими чувствами :
"Я очень рада, что вы написали мое имя... у меня есть много вещей, чтобы сказать, но я не могу отложить в сторону интенсивные чувства, которые я испытываю, и выразить то, что я чувствую. Это всего лишь подпись, и небольшая беседа ,но для меня она была подарком моей жизни. Спасибо Чагатай Улусой !
  завиждам им  Blush    само ще сънуваме  автографа

 
може се обърка за истина но си е колаж  


фото  

Последна редакция: вт, 17 юли 2018, 21:31 от femmi2

# 133
# 134
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Кефи ме мен Чачовото бягане Laughing
И особено в сцена от АФК, като не завари Фера в апартамента, Емко как ги вземаше стъпалата по две. Много готин Laughing

На тази страница по случайност сме наредили почти всички Чачови герои (без орела на Маргарела). Патрона на места направо си е като различен човек Crazy Как се променя само за роля....

Цитат
Heart Eyes
След пердето Mr. Green  Освен за Ча, това може би е била и първата любовна сцена на Хазал като изключим онази в ЗП, която беше по-скоро загатната. За зрителите романтиката, пък за тях работата и бъзиците tooth Все пак Ча беше понатрупал някакъв опит пред камерата и си личеше, че го нямаше онова притеснение като при първата им целувка с Фера в парка. Там миличкия  голям срам трябва да е брал, непрофесионалист е все още пък те да го карат пред толкова хора да нагъне момичето, но с течение на времето се отпусна Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт