Созопол - мнения, впечатления и препоръки - 5

  • 75 227
  • 853
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 24
Здравейте , предстои ми да бъда в Созопол за два дни , бихте ли споделили ресторант със сравнително адекватни цени с хубава храна? ( пример преди 2 години бях в Созопол и дадохме 17 лв за 300-400 миди, които и 7 лв не заслужаваха ) Grinning

# 136
  • София
  • Мнения: 2 856
Здравейте , предстои ми да бъда в Созопол за два дни , бихте ли споделили ресторант със сравнително адекватни цени с хубава храна? ( пример преди 2 години бях в Созопол и дадохме 17 лв за 300-400 миди, които и 7 лв не заслужаваха ) Grinning
Да, горещо препоръчвам Рибари, довечера отново сме там.

# 137
  • Мнения: 2 466
Аз мисля да ходя от 23 до 30.08 и няма да мога да съм ви полезна. Имам предложения за 2 апартамента на ул. Одеса, по нея има ли заведения ,които да пречат на нощното спане Wink
Сподели кои са апартаментите.

Резервирах едно студио Йоанна , на Одеса 30 а е, иначе имаше и един апартамент Такови на същата улица, казаха ми е, че бил срещу почивната станция на МВР, но аз нямам идея , не съм почивала в Созопол друг път. А ул. Одеса на картата гледам, че е доста дълга.

Това студио изглежда много приятно. В Такови и ние звъняхме, защото поне на снимките ми изглеждаше добре, но беше заето за нашите дати.
Иначе запазихме студио във вила Ева, което пак е някъде на одеса, но след станцията на мвр.

# 138
  • Мнения: 86
Здравейте, не знам дали ще е удобно, има ли  някой на актуален телефонен номер на Вила Ани на Каваци, ще съм много благодарна да го сподели! Защото всички вили, които намерим в района в интернет са заети и само там ми остана надеждата за свободни места. Благодаря

# 139
  • София
  • Мнения: 388
Здравейте, не знам дали ще е удобно, има ли  някой на актуален телефонен номер на Вила Ани на Каваци, ще съм много благодарна да го сподели! Защото всички вили, които намерим в района в интернет са заети и само там ми остана надеждата за свободни места. Благодаря

Имам един техен телефон отпреди 3 години. Ще ти го пратя на лични по-късно тази вечер.

# 140
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 752
Има ли обществена пералня в Созопол?

# 141
  • Мнения: 1 517
Ние си върнахме от Блу Ориндж, като това ни беше за трета и последна година. Храната еднообразна, анимация  на немски и за капак детето 2 дни повръща.

# 142
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Има оферти за Мирамар Созопол...някой да е ходил?

# 143
  • Мнения: 9 664
Голям плюс, че е близо до плажа. И все пак е един от малкото хотели до Каваци/Смокиня, така че някои минуси са му простени. Сносен е. Стаите стават, храната е еднообразна и не особено вкусна, поне миналата година. Аз не ям месо и карах само на картофи и салата, нямаше какво друго. Басейнът и барчето до него са хубави. Малко е шумно, но това мисля, че е нормално за морето. И разбира се си пригответе пари за паркинг, че към хотела няма.

# 144
  • Мнения: 4 135
Има оферти за Мирамар Созопол...някой да е ходил?
Може ли да пуснете офертата

# 145
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Благодаря, паркинга ми е проблем...дали има наоколо охраняем?

Тук има оферти - https://mob.pochivka.bg/hotel-miramar-o32005

# 146
  • Мнения: 9 664
Има точно до него платен паркинг, даже от хотела си те препращат Grinning по-назад в темата пишеше цената, аз не я помня за съжаление, беше май 7 лв на денонощие.

# 147
  • София
  • Мнения: 1 715
Молбата ми е най-вече към живеещите в Созопол - можете ли да кажете къде е възможно да се свири за по час два-три пъти в седмицата на пиано?
Дъщеря ми учи в Музикалното и трябва да свири по малко лятото, а сме за доста време тук.
Миналата година в читалището казаха, че може. Тази били натоварени и всеки ден/ час било заето Rolling Eyes
Та търся евентуално заведение, галерия или друго, не безплатно, разбира се.

# 148
  • Мнения: X
Натоварени са в читалището действително, всеки ден имат събития.
Пиана имаше във Военния клуб в центъра на Новия град, но не знам какво им е състоянието и дали стават за нещо.

# 149
  • BG
  • Мнения: 4 457
Здравейте, освен споменатото по-горе Рибари, друго заведение бихте ли препоръчали?

Общи условия

Активация на акаунт