Созопол - мнения, впечатления и препоръки - 5

  • 75 063
  • 853
  •   1
Отговори
# 600
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Ако е около Веселата уличка, бих избягала с 200. Иначе и ние все взимаме квартири в новия град, но всяка вечер вечеряхме в стария. Доста по-приятно е там, а не е толкова далече.

# 601
  • Мнения: 2 025
Не бих казала, че е близо до веселата уличка, наоколо няма и заведения, така че е тихо.

# 602
  • София
  • Мнения: 2 374
Родителите ми отсядат всяка година в Музите, вече не знам колко лета поред, но са над 10. Аз също съм била няколко години  там. За толкова години само веднъж не останахме доволни, преди мен някой беше писал, нещо малко го караха през просото, точно по това време собственичката имаше бебе, явно говорим за една и съща година. Хигиената пък винаги е била на ниво. Закуската вярно е малко бедна, но иначе в ресторанта готвят много вкусно. Аз лично препоръчвам този хотел.

# 603
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Попитах в темата На море, но да питам и тук-интересува ме някой ходил ли е миналата година в Аквапарк Нептун, с. Равадиново? Как са били условията-чистота, безопасност, температура на водата?
При предишното ни посещение в Созопол бяхме за 10 дни и посетихме музея, стария град, Бегликташ, возихме се с лодка по Ропотамо и в морето. Сега децата са по- големи и искат други атракции, но помня какво се случи в Приморско миналото лято и ме е страх.

# 604
  • София
  • Мнения: 5 931
Има пързалки за по-малките.т.е. има си зона с по-ниски съоръжения. Уж за малки.  Ама се спускат всякакви. Мен също ме беше страх. Добре е да има родител да се прежали да се пуска с децата. Инак май не е много добре напълно сами. Зависи. Колко все пак са големи децата?

# 605
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Децата са на 12 и почти на 8. До сега сме ходили само на аквапарка на х-л Котва, Сл.бряг и едно подобие на аквапарк във Велинград. Съоръженията са сравнително ниски и подходящи за деца, както и за неплуващи родители Simple Smile

# 606
  • София
  • Мнения: 2 846
Това определено са големи деца и щом сте решили да ги заведете на Аквапарк, идете в Несебър или Слънчев бряг, другите в Равадиново, Поморие са бледо копие просто. Парите за един ден не са никак малко за цяло семейство, но поне да си струва емоциите и да остави силен спомен у децата. Споделям всичко от лични впечатления и като фенове на Аквапарк, посещавали такива и в чужбина. Следете и в Грабо за ваучери, купувам винаги, дори, когато сме наредени вече отпред на опашката, за да няма изненада с лошо време.

# 607
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Ще помислим за Несебър. Почивката ни ще е в Созопол и Несебър идва далече.

# 608
  • Мнения: 473
Здравейте, на Веселата уличка има ли вече раздвижване откъм магазинчетата ? Питам във връзка с работа.

Последна редакция: пн, 22 юни 2020, 13:22 от Cvete™

# 609
  • Мнения: 3 880
И аз с подобно питане. Как са изобщо нещата в Созопол? Има ли някакво отражение коронавирусната хава там? По-малко туристи, по-празни хотелчета? Или всичко си е както в други години аналогичен период?

# 610
  • Мнения: 19 473
Знае ли някой за добър апартамент близо до плаж Хармани или на Буджака с паркинг/гараж и да има интернет. Някакви скорошни отзиви?

# 611
  • Мнения: 6 294
Знае ли някой за добър апартамент близо до плаж Хармани или на Буджака с паркинг/гараж и да има интернет. Някакви скорошни отзиви?
В този комплекс през 2018 г. беше отседнал синът ми с компания. До колкото разбрах не е нещо супер лукс, но те като младежи бяха доволни. Паркирали са вътре в комплекса. Има и интернет.
Прецени си дали те устойва.
https://pochivka.bg/kompleks-lazur-o30521

# 612
  • София
  • Мнения: 2 846
Можете да видите и тук. Бяхме миналата година и тази най - вероятно също ще отидем. Имайте предвид, че няма почистване, защото се води апартхотел. Предлагат такова срещу допълнително заплащане.
http://www.booking.com/Share-ZiXTNr

# 613
  • Мнения: 384
Можете да видите и тук. Бяхме миналата година и тази най - вероятно също ще отидем. Имайте предвид, че няма почистване, защото се води апартхотел. Предлагат такова срещу допълнително заплащане.
http://www.booking.com/Share-ZiXTNr
В Акшаена не бих повторила. А и се търси нещо с паркинг, тези имат три места общо. Точно до тях в комплекс Лилия има в пъти по-хубави апартаменти.

# 614
  • София
  • Мнения: 5 931
Знае ли някой за добър апартамент близо до плаж Хармани или на Буджака с паркинг/гараж и да има интернет. Някакви скорошни отзиви?
В този комплекс през 2018 г. беше отседнал синът ми с компания. До колкото разбрах не е нещо супер лукс, но те като младежи бяха доволни. Паркирали са вътре в комплекса. Има и интернет.
Прецени си дали те устойва.
https://pochivka.bg/kompleks-lazur-o30521
Ние преди години сме отсядали тук
Комплексът беше супер локация и много удобен, на гърба на Хармани, имат подземен паркинг, но попитайте дали можете да го ползвате, трябва да се уговорите. Само поискайте апартамент който да не е точно близо към морето, т.е.на гърба на "Веселата уличка" се пада, и ако сте точно там може вечер да е шумно. не е супер шумно, но се чува някой път, пак зависи от сезона.
Има апартаменти , които гледат в другата посока или такива,  които са във вътрешната част на комплекса.

Общи условия

Активация на акаунт