Balea, Adverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 50

  • 63 315
  • 737
  •   1
Отговори
# 240
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря Ви. bouquet
СПестихте ми още ненужни покупки. Hug

# 241
  • София
  • Мнения: 23 066
Много харесвам мицеларния гел на Балеа. С омазняваща се Т-зона съм, не премива и не ми изсушава.


++ 1  Peace Много е добър! Даже съм се запасила.  Embarassed

# 242
  • Мнения: 13 092
И аз 😆 Всичко което харесвам изчезва, та за това.

# 243
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
И на Хималая има една измиваща пяна, от която аз съм много доволна (с кожа, склонна към омазняване съм).

# 244
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз още не измила гуреливи очи/шегичка/, идвам да дам отзив за спиралата Instant Volume boost mascara Essence
Скрит текст:
Оле, страхотна е.

За малко да те изтърва. Hug Ще се купува,то е ясно. bouquet

Относно скъпи и евтини спирали...ами купувала съм спирала на Helena Rubinstein,Lancom...може би не съм уцелила точния вид за моите мигли,но за мен бяха нищо и половина.
От към спирали за мен Есенс са супер. Peace

# 245
  • София
  • Мнения: 2 722
Лия, силно ти препоръчвам фдт revlon colorstay за мазна кожа. Покривен, не Преслава сухите участъци, издържа цял ден и не запушва порите. Родих се откакто го ползвам и не го заменям за друг.

# 246
  • Мнения: 2 656
Сигурно съм единствения човек, ненамиращ Колорстей за покривен Thinking
Особено пък силно покриващ, какъвто Лия е написала, че търси.
Иначе и аз го харесвам много. Освен, че е по - течен намирате ли друга разлика, след поставянето на помпа?
Имам още от старата версия и нямам впечатления.

# 247
  • София
  • Мнения: 2 722
Не съм имала старата версия и не мога да направя сравнение. При мен покрива несъвършенствата много добре. Имам и Дермакол, който се води много покривен, но не го харесвам особено. Усещам го на кожата си, докато colorstay сякаш попива.

# 248
  • Мнения: 1 271
И на мен Ревлон не ми е достатъчно покривен, но го харесвам, заради трайността му. Иначе двата фдт-на, които наистина са покривни по моите критерии са Vichi Dermablend 3D и Double Wear
Maximum Cover Camouflage. С втория постигам наистина пълно покритие и няма ефект на маска. Разбира се, и двата нанасям много пестеливо и само при нужда добавям.

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 870
Ползвам на Revlon фдт-на години наред... Това беше най-добрият за мен и като покривност... сега пък открих на Maybelline и съм също много доволна. Даже бих казала че една идея по покривен

# 250
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Купих новата спирала на Буржоа, не изтърпях. След малко - проба.

# 251
  • София
  • Мнения: 23 066
Купих новата спирала на Буржоа, не изтърпях. След малко - проба.

Коя е новата спирала?

# 252
  • Мнения: 20 236
Много харесвам мицеларния гел на Балеа. С омазняваща се Т-зона съм, не премива и не ми изсушава.


++ 1  Peace Много е добър! Даже съм се запасила.  Embarassed
Може ли снимка или линк?
 bouquet

# 253
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Лия, силно ти препоръчвам фдт revlon colorstay за мазна кожа. Покривен, не Преслава сухите участъци, издържа цял ден и не запушва порите. Родих се откакто го ползвам и не го заменям за друг.

Доста време го ползвах #180, но в старата версия. На новия вариант не си намерих подходящ цвят,а и не ми допадна толкова.
Защо винаги съсипват качествените продукти? Crossing Arms

Ползвам на Revlon фдт-на години наред... Това беше най-добрият за мен и като покривност... сега пък открих на Maybelline и съм също много доволна. Даже бих казала че една идея по покривен

Кой точно на Мейбелин ползваш?
Сега съм с 24Н ,дълготрайния,но и него прецакаха-стария вариант беше много по-добър.

# 254
  • Мнения: X
Ще се спася ли от чувствителен и дразнещ скалп с BALEA Med Ultra Sensitive тъмно синята капачка?

Общи условия

Активация на акаунт